Srbija uvozi ŽENE?

Да ли вам се свиђа идеја


  • Ukupno glasova
    45
  • Anketa je zatvorena .

OrthodoxCelt

Primećen član
Poruka
638
Svašta ćemo još čuti od ovih naših "eksperata" :)

http://radio021.info/radio021new/front/news.php?nid=50438

VESTI RADIJA 021

REŠENJE U UVOZU ŽENA 31.08.2008.

12:35 - Državni sekretar u Ministarstvu za socijalnu politiku Željko Vasiljević izjavio je da njegov projekat kojim bi se poboljšala demografska slika Srbije podrazumeva dovođenje najmanje 100.000 žena iz Vijetnama, Kambodže, Laosa i Burme koje bi se udale za srpske neženje. On navodi da je demografska slika u Srbiji katastrofalna i da takva situacija zahteva radikalne mere, jer 250.000 muškaraca koji žive na selima ne mogu da nađu žene za udaju.

U nabrojanim zemljama postoji višak žena, a kako kaže Vasiljević, deo možemo da nađemo i u pravoslavnim zemljama kao što su Moldavija, Ukrajina ili Rusija. "Ali, meni nije cilj da oslabimo biološki potencijal zemalja koje su nam prijateljske. Jedino je rešenje da dovodimo žene sa Dalekog istoka. Oni su budističke vere koja je jako bliska pravoslavlju. Drugi, ključni razlog je što te žene imaju kult rađanja i kod njih nije nikakav problem da rode troje, četvoro, petoro dece. One dolaze iz sredina koje su ruralne, a to bi nam rešilo i nedostatak radne snage u poljoprivredi". On naglašava i da se niko od nadležnih nije zainteresovao za njegovu ideju, a da su oni koji ga prozivaju ludim uglavnom žene koje se plaše konkurencije, a prenosi Mondo.

Željko Vasiljević je predsednik Pokreta veterana Srbije, stranke koja je u koaliciji sa SPS-om. (021)
 
Svašta ćemo još čuti od ovih naših "eksperata" :)

http://radio021.info/radio021new/front/news.php?nid=50438

VESTI RADIJA 021

REŠENJE U UVOZU ŽENA 31.08.2008.

12:35 - Državni sekretar u Ministarstvu za socijalnu politiku Željko Vasiljević izjavio je da njegov projekat kojim bi se poboljšala demografska slika Srbije podrazumeva dovođenje najmanje 100.000 žena iz Vijetnama, Kambodže, Laosa i Burme koje bi se udale za srpske neženje. On navodi da je demografska slika u Srbiji katastrofalna i da takva situacija zahteva radikalne mere, jer 250.000 muškaraca koji žive na selima ne mogu da nađu žene za udaju.

U nabrojanim zemljama postoji višak žena, a kako kaže Vasiljević, deo možemo da nađemo i u pravoslavnim zemljama kao što su Moldavija, Ukrajina ili Rusija. "Ali, meni nije cilj da oslabimo biološki potencijal zemalja koje su nam prijateljske. Jedino je rešenje da dovodimo žene sa Dalekog istoka. Oni su budističke vere koja je jako bliska pravoslavlju. Drugi, ključni razlog je što te žene imaju kult rađanja i kod njih nije nikakav problem da rode troje, četvoro, petoro dece. One dolaze iz sredina koje su ruralne, a to bi nam rešilo i nedostatak radne snage u poljoprivredi". On naglašava i da se niko od nadležnih nije zainteresovao za njegovu ideju, a da su oni koji ga prozivaju ludim uglavnom žene koje se plaše konkurencije, a prenosi Mondo.

Željko Vasiljević je predsednik Pokreta veterana Srbije, stranke koja je u koaliciji sa SPS-om. (021)

Svasta...Ja koliko znam u Srbiji postoji visak zena nad muskarcima...:o
 
Pa , mocni idi dada amin je odavno elaborirao pojavu koja je vec primecena u istocnoj i juznoj srbiji , a to su , sve cesce bracne veze izmedju ondasnjih srba i shiptarki iz albanije..........i to je skroz u redu.....:ok:

momci su puni snage, u najboljim godinama , zeljni roda i poroda.......i treba da nadju zenu u albaniji ili tunguziji , ako ove nase seljanke , vec nece da muzu krave..........bolje nego da nam se sela propederisu.......:think:

naravno, patriJote kao ovaj muchenik , predlagac uvoza iz burme i vijetnama, ne bi bile patriJote, kada od svega ne bi napravile opstu sprdachinu i glupost.............:hahaha:

ako vec treba da se obnovi selo, da se radjaju deca, da se dovode zene.....gde bas da budu kosooke??.........zamislite , za dvadeset godina, kosookog , zutog Milorada iz Travnate jaruge, kako valja sir na pijaci.....:hahaha:....sa sve sajkacom i opancima......:hahaha:

e, patriJote, patriJote...........vama od neyebanja , udalio ono u glavu i u mali mozak:mrgreen:
 
ljudi varate se bice teshko...klinac mi polazi u shkolu i u celoj generaciji prvaka...makar u njegovoj shkoli...svako odeljenje ima po 9 ili 10 devojcica...a decaka 15 do 17.....:sad2:

ili se to mozda spremamo za neki rat u buducnosti.......:think:
 
Poslednja izmena:
u globalu , jeste vise zena nego muskaraca........samo su nepravilno rasporedjene:mrgreen:

zaista po selima istocne , juzne , pa i centralne srbije ,ne mozes naci zensko na puskomet.........ako nastavi tako, ima domachini da se propederisu , na angro:hahaha:

Pa vec jesu, zar ne vidis. Strada i stocni fond :rotf::rotf::rotf:

Inace u RS je situacija jos tragicnija. Samo zene bre. Sto odande ne uvoze, vec oce na mala vrata da uvezu jos jeftine robe. Posle ce da kazu, uvezao sam uz zenu jedan prekookeanski teretnjak pun igracaka za miraz :rotf::rotf:
 
Pa vec jesu, zar ne vidis. Strada i stocni fond :rotf::rotf::rotf:

Inace u RS je situacija jos tragicnija. Samo zene bre. Sto odande ne uvoze, vec oce na mala vrata da uvezu jos jeftine robe. Posle ce da kazu, uvezao sam uz zenu jedan prekookeanski teretnjak pun igracaka za miraz :rotf::rotf:

pa to je patriJotska , domachinska politika, da onog momenta, kada braca nam kinezi zavladaju svetom, bar fizicki svi pomalo licimo na njih........shangaj je srce srbije, :heart:

btw....citao sam negde da je u istocnoj srbiji domachin potegao sekirche na komsu, sto mu tele lici na njega........:hahaha:
 
Vec vidim nova moda iz srca Srbije.
IMG_3157.JPG
 
Svasta...Ja koliko znam u Srbiji postoji visak zena nad muskarcima...:o

По градовима је однос 5:1 у корист жена - међутим на селу је ситуација катастрофална јер сељанчуре све редом беже у градове у нади да ће се тамо боље удомити.

А овај предлог тј. тема је ЗА ПСИХИЈАТРИЈСКО ПОСМАТРАЊЕ...
 
По градовима је однос 5:1 у корист жена - међутим на селу је ситуација катастрофална јер сељанчуре све редом беже у градове у нади да ће се тамо боље удомити.
А овај предлог тј. тема је ЗА ПСИХИЈАТРИЈСКО ПОСМАТРАЊЕ...

Ne samo u nadi, nego se i udome!
I maznu sve najbolje na pokvaren nacin! Nekad na stomak, a danas na pare! Ili na oba.:evil:
 

Back
Top