Kada se ponovo sretnemo

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Posle dugo godina, sretnem sinoc svoju bivsu i veliku ljubav...Bila je u nekoj slatkoj kosuljici teget boje,pripijena uz vitko telo, u farmerkama...sasvom jednostavno obucena, i veoma privlacna..samo sam joj gledao u guzu, kad god se okrenula ledjima...a ima savrsenu guzu...Cura je visoka oko 180 cm...Smedja kosa, smedje oci..prelepo lice bez imalo sminke...i tako se sa setom secam nasih ranijih neznih susreta,prica, milovanja, poljubaca, sexa....A raskinuli smo zbog moje sebicnosti i glupe ljubomore...sve ovo zvuci pateticno, znam...Sada bih voleo da sam sa njom...a nemam hrabrosti da joj to kazem ( mada znam da je sama i da nema momka )...mozda zbog sveg loseg sto sam joj ucinio i ne bih trebao da se odlucim na taj korak...i nisam joj ikada rakao : Izvini....a trebao sam...i zelim to...da se sretnem sa njom i da joj kazem tu rec : Izvini

A mogao bih se i potruditi da uradim nesto pozitivno u svom zivotu i da uradim nesto romanticno i suludo...da se ozenim sa tom curom...pored duhovno fizicke lepote, i bogata je..
 
Posle dugo godina, sretnem sinoc svoju bivsu i veliku ljubav...Bila je u nekoj slatkoj kosuljici teget boje,pripijena uz vitko telo, u farmerkama...sasvom jednostavno obucena, i veoma privlacna..samo sam joj gledao u guzu, kad god se okrenula ledjima...a ima savrsenu guzu...Cura je visoka oko 180 cm...Smedja kosa, smedje oci..prelepo lice bez imalo sminke...i tako se sa setom secam nasih ranijih neznih susreta,prica, milovanja, poljubaca, sexa....A raskinuli smo zbog moje sebicnosti i glupe ljubomore...sve ovo zvuci pateticno, znam...Sada bih voleo da sam sa njom...a nemam hrabrosti da joj to kazem ( mada znam da je sama i da nema momka )...mozda zbog sveg loseg sto sam joj ucinio i ne bih trebao da se odlucim na taj korak...i nisam joj ikada rakao : Izvini....a trebao sam...i zelim to...da se sretnem sa njom i da joj kazem tu rec : Izvini

A mogao bih se i potruditi da uradim nesto pozitivno u svom zivotu i da uradim nesto romanticno i suludo...da se ozenim sa tom curom...pored duhovno fizicke lepote, i bogata je..

..sve ovo zvuci pateticno, znam...
...PREVISE PATETICNO CINI MI SE....:whistling::whistling::whistling:
 
jao znam....nema nista gore nego kad osecana krenu da se vracaju.....znam ovo zvuci pateticno ...al ybg...tako je......

ne znam sinak ja sam u fazonu sto je bilo bilo je.......ybg.....ako ne valja prvi put nece ni drugi....moje misljanje....mozda gresim....:D
 
Posle dugo godina, sretnem sinoc svoju bivsu i veliku ljubav...Bila je u nekoj slatkoj kosuljici teget boje,pripijena uz vitko telo, u farmerkama...sasvom jednostavno obucena, i veoma privlacna..samo sam joj gledao u guzu, kad god se okrenula ledjima...a ima savrsenu guzu...Cura je visoka oko 180 cm...Smedja kosa, smedje oci..prelepo lice bez imalo sminke...i tako se sa setom secam nasih ranijih neznih susreta,prica, milovanja, poljubaca, sexa....A raskinuli smo zbog moje sebicnosti i glupe ljubomore...sve ovo zvuci pateticno, znam...Sada bih voleo da sam sa njom...a nemam hrabrosti da joj to kazem ( mada znam da je sama i da nema momka )...mozda zbog sveg loseg sto sam joj ucinio i ne bih trebao da se odlucim na taj korak...i nisam joj ikada rakao : Izvini....a trebao sam...i zelim to...da se sretnem sa njom i da joj kazem tu rec : Izvini

A mogao bih se i potruditi da uradim nesto pozitivno u svom zivotu i da uradim nesto romanticno i suludo...da se ozenim sa tom curom...pored duhovno fizicke lepote, i bogata je..

zar ne vidite da je lik plitak ko potok....a jos se istripovao da je on nju sutnuo :rotf::rotf::rotf:
 
Nešto tripujem da ni ti baš neznaš šta hoćeš,imaš neki osećaj krivice koji nisi baš sredio,a šta bi bilo da je nisi video,da li bi tako razmišljao ili ti napalio.?Znaš,jednom kad pukne teško to posle ide a ona je tebe očigledno privukla samo fizički,tako da bi ti isto razmišljao i posle nekog eventualnog sexa sa njom.Opusti se i traži neku drugu curu koju nećeš gledati samo radi dobre guze,prijateljski savet.
Poz.!!!
 
Јeбем ли га, ништа горе од те неке накнадне памети и речи којих се сетимо, свега оног недореченог и свега што нам падне на памет када мислимо о некоме до кога нам је стало... а опет се све заблокира када се сретнемо, све оно што се каже не испадне како треба... не знам. Знам само да никад више виших девојака нисам видео него током ових претходних пар дана...
 
sada sam definitivno skontala :/
strashno, e
znate, videla sam bivsheg
takva guza, takvi trbushnjaci, takav preplanuo ten, pune usne, jake ruke, zategnut, savrshen
da li da ga zbog njegove duhovno fizichke lepote zamolim da me ozheni?
znate, bogat je..
 
Posle dugo godina, sretnem sinoc svoju bivsu i veliku ljubav...Bila je u nekoj slatkoj kosuljici teget boje,pripijena uz vitko telo, u farmerkama...sasvom jednostavno obucena, i veoma privlacna..samo sam joj gledao u guzu, kad god se okrenula ledjima...a ima savrsenu guzu...Cura je visoka oko 180 cm...Smedja kosa, smedje oci..prelepo lice bez imalo sminke...i tako se sa setom secam nasih ranijih neznih susreta,prica, milovanja, poljubaca, sexa....A raskinuli smo zbog moje sebicnosti i glupe ljubomore...sve ovo zvuci pateticno, znam...Sada bih voleo da sam sa njom...a nemam hrabrosti da joj to kazem ( mada znam da je sama i da nema momka )...mozda zbog sveg loseg sto sam joj ucinio i ne bih trebao da se odlucim na taj korak...i nisam joj ikada rakao : Izvini....a trebao sam...i zelim to...da se sretnem sa njom i da joj kazem tu rec : Izvini

A mogao bih se i potruditi da uradim nesto pozitivno u svom zivotu i da uradim nesto romanticno i suludo...da se ozenim sa tom curom...pored duhovno fizicke lepote, i bogata je..

Ne znam zasto te napadaju, barem si iskren...;)
 
sada sam definitivno skontala :/
strashno, e
znate, videla sam bivsheg
takva guza, takvi trbushnjaci, takav preplanuo ten, pune usne, jake ruke, zategnut, savrshen
da li da ga zbog njegove duhovno fizichke lepote zamolim da me ozheni?
znate, bogat je..

podrzavam te samo pod uslovom da je prebogat.....onda njegovom lovom mozes da imas tipa koga pozelis....mozda cak i autora ove teme :rotf::rotf::rotf::rotf:
 
duhovno fizička lepota. :roll:
E Dragane, tebi kad se prihebe samo o izvinjavanjima misliš i misliš da time možeš da poništiš ono loše što napraviš. Ne pravi gluposti i nećeš imati zašto da se izvinjavaš ljudima, uspostavljanje prekinutih kontakata će ti biti lakše i manje dramatično.
 

Back
Top