NEED FOR SPEED

ko ovo zna neka mi kaze:
kako kad ulazim u igricu pise mi da moram da ubacim pravi cd a pravi je unutra pa moram da pokrenem demon tools/monty umage pa d audjem u cd pa crack pa ono hide pa tek onda da igram postoji li neki laksi nacin
 
jovane,jovana shta se muchish sa tim sr**em,nadji na netu na guglu na google-u kucaj NFS:MW
(Ovo je skr. ti ukucaj pun obl.) i verziju (npr. 1.0. ;1.1) ili je ne kucaj vec samo ono i no cd i trebalo
bi da najdesh neshto na gameburnwolrd-u

srechno u pretrazi inache ja nemam MW,al imam UND 1 2,HP 2 ,Porche,NFS 4,HP1,NFS 2 i 1


u zakljucku fali mi MW i Pro street ;)
 
@korisnik2007 i kako bi me ti uopste mogao banovati?probacu to da uradim ali ja na kompu imam patch 1.3
@scooter123 nemas hamcija za nfsmw nego sa hamcijem mozes igrati koju god igru oces koja sse moze igrati online a ne odvojeno po igrici i ti trebas da napravis svoj klan mislim svoje drugove i sa njima da igras
 
ja igram most wanted i stigao sam do... ja mislim da je mig ako on vozi diabola onda je mig do njega sam stigao presao sve trke ali trebam bonty-je da osvojim i milstones a to je uzasno tesko. ja vozim porshe clayman si imam 100 000 u chasu porse mi je nabudzen totalno. ako zna neko neku fintu kako se osvaja vise bounty-ja neka kaze
 
@
...jovan...(mrzim modere)

Nevjerovatno, sta se desava, ali ovaj tip ne odustaje...

Izgleda da ce da radi IP BAN...

REgistrovanje na nacin na koji se registruje mladi gospodin je nedozvoljen, te ce da radi ono sto sam rekao..

Ostalo je na adminu foruma...

Sory for offtopic...
 
nfs_pro_street_070527_05.jpg
 
zna li ko ima li neka sifra ili finta za dobijanje bounty-ja u nfs most wanted

opsirnije:
igrao sam nfs most wanted i stigao do 6 mig-a i presao sve bounty-je millstons i sve staze i ja da vidim sta znaci ono alias ja isklico yes,yes,yes i vidim nema mi nicega i ja sam se totalno iznervirao ali posto mi je drug nesto pomagao ja sam njemu slao svoj save kada sam bio kod 10# barona i taj save sada imam u kompu stigao sam do 8#jewel i sada mi hvali 100 000 bontyja ima li neka finta da predjem i milstone i da osvojim bonty-je to bi uradio dok nedodjem do miga i onda bi maknuo to ili ako neko moze da mi dodje do miga bio bi mu zahvalan uploadovacu svoj save pa ako neko oce da mi pomogne,hvala ali mi samo nemoojjte prodavati porshe clayman-a ostalo slobodno ;) sacu uploadovati za jedno 10,15min
 

Back
Top