Online browser igrice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Po meni je ubedljivo najbolja browser igrica www.kraljevine.com
Igra moze da se igra 5 minuta dnevno a moze i 5 sati.
Igrica je RPG, i pored igrice postoji forum gde se donose zakoni i te stvari.
Sto je najvaznije postoji Srbija (skoro je osnovana u igrici pa ima malo igraca).
Ovo je jedan od najpoznatijih RPG-ova na svetu.
Probajte, necete se pokajati.
 
Po meni je ubedljivo najbolja browser igrica www.kraljevine.com
Igra moze da se igra 5 minuta dnevno a moze i 5 sati.
Igrica je RPG, i pored igrice postoji forum gde se donose zakoni i te stvari.
Sto je najvaznije postoji Srbija (skoro je osnovana u igrici pa ima malo igraca).
Ovo je jedan od najpoznatijih RPG-ova na svetu.
Probajte, necete se pokajati.

Vrlo dobra igrica:ok:, inace sam ambasador Kraljevine Srbije u Kraljevini Madjarskoj:mrgreen:
 
Erepublik je browser igra je opis stvarnog sveta i mozete raditi sve sto u normalnom zivotu radite!
Mozete izabrati zemlju u kojoj zelite da zivite,kupujete hranu,hranite se,trenirate za vojsku i ucestvujete u ratu,mozete se kandidovati za predsednika itd...

Svako ko zeli da igra ovu igru neka ode na www.erepublik.com/en/register

I nek ode u Austriju,bilo koju regiju...nas par Srba se okupilo i uz malo srece mozemo da preuzmemo vlast...sto nas je vise to su sanse vece!
Ako neko zeli da krene da igra neka mi se obrati preko PM ili preko msn(salek94@hotmail.com) ili preko skype (sale_ns94)

Pozdrav
 
Dobro si primetio da su svi Srbi u Upper Austria ali sam bas namerno rekao da svi odu u bilo koju regiju ( naravno izaberite Austriju kao drzavu ) zato sto ce nam biti potrebni Srbi u sto vise regija zbog glasanja za predsednika...Naravno predpostavljam da nikome nije jasno sta pricam ali kad bi ste se registrovali i igrali videli bih o cemu pricam.
Igra je veoma zanimljiva i jedna od najboljih browser igrica a oduzima vam 5-10 minuta od vaseg vremena.

Pozdrav
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top