Igraci, treneri... ima li vas ovde?

Ja bih samo da kazhem, a imam izvora i povoda za to, da kosharka u srbiji nema veze sa kosarkom. Toliko talenata se unishtava, shefovi klubova samo misle na svoju korist, forsiranje klinaca do ludila. Ja sam sve to proshao i to vam tvrdim iz licnog iskustva. Ne bih o imenima, ali FMP je jedna veeeelika rupa, zabluda, i jedna ekipa bez zrna dushe! Toliiko od mene.
 
Ja bih samo da kazhem, a imam izvora i povoda za to, da kosharka u srbiji nema veze sa kosarkom. Toliko talenata se unishtava, shefovi klubova samo misle na svoju korist, forsiranje klinaca do ludila. Ja sam sve to proshao i to vam tvrdim iz licnog iskustva. Ne bih o imenima, ali FMP je jedna veeeelika rupa, zabluda, i jedna ekipa bez zrna dushe! Toliiko od mene.

Potpuno se slazem! svaka cast za post! Konacno neko hrabar da kaze kako stvarno stoje stvari!
 
Ja bih samo da kazhem, a imam izvora i povoda za to, da kosharka u srbiji nema veze sa kosarkom. Toliko talenata se unishtava, shefovi klubova samo misle na svoju korist, forsiranje klinaca do ludila. Ja sam sve to proshao i to vam tvrdim iz licnog iskustva. Ne bih o imenima, ali FMP je jedna veeeelika rupa, zabluda, i jedna ekipa bez zrna dushe! Toliiko od mene.

Zasto ne o imenima? Darko Ruso je obican nadobudni majmun. Dosao sam mu na preporuku a on bulji u poker aparate ni ne gleda me. KK Crvena Zvezda ubedljivo najgori rad sa mladima. Igor Rakocevic forsiran maksimalno, ostali iskorisceni za paravan. Njima je dovoljno da zarade na jednom igracu velike pare ostali sluze da bi popunjavali mesto. Masa potencijalnih talenata upropasceno zarad pojedinaca.
 

Back
Top