otmena ljubicasta

nactu

Primećen član
Poruka
956
Kreatori za ovu jesen najavljuju povratak ljubičaste boje. Ova "hladna" boja smatra se jednom od najotmenijih, a kreatori je vole zato što ističe žensku put. Ako nemate kompletnu odevnu kombinaciju u ljubičastom, biće dovoljno i ako se opredelite za samo jedan detalj - košulju, suknju, blejzer, cipele ili komad nakita





Bez koje boje ne biste mogli da zamislite svoj zivot?U kojoj se najbolje osecate?Koja vam je omiljena i sa cim je kombinujete?
Da li ste ikada zbog trenutnog modnog trenda obukli na sebe boju koju ne podnosite?
 
pa nisam baš nešto oduševljena ljubičastom bojom ali ako je u trendu, mogu neki
ljubičasti detalj da ponesem tek da "kao malo" budem u trendu......:lol:

taj komplet sa nekom lepom belom košuljom bi mogao da prođe....ali cipele mi
se ama baš ne sviđeju, najviše zbog štikle....jer je meni ta štikla nekako bzvz....:think:rađe nosim lepu tanku štiklu......to mi je ženstvenije.....:ok:
 
Da li bi ste ponele ovakvu kombinaciju?sta mislite ko ovu kombinaciju moze bez problema da podrzi?








Voljim ljubicastu - uglavnom - ali ovu tvoju kombinaciju ne bih obukla u zivotu :) Bermude bas ne volim, a bermude sa stiklom su mi totalni no-no. A ako vec obucem sve u istoj boji (gore, sredina, dole), sto mi se ne desava bas cesto, onda to mora da bude neki odevni predmet jednostavnog kroja i iz jednog komada (haljina ili kombinezon). I ne razumem kroj ove bluze/sakoa, aj bih to eventualno mogla da nosim u nekoj rokerskoj kombibaciji, ali da se u ovo kao doteram - njet.
 
meni ovaj gornji deo više liči na neki prsluk ispod koga bi se nešto moglo obući
kao što sam gore navela....i nositi onako opušteno otkopčano......:think:

ali kao neku bluzu bez leđa ako je to bila ideja kreatora.....ne, ne dopada mi se....:neutral:
 
Voljim ljubicastu - uglavnom - ali ovu tvoju kombinaciju ne bih obukla u zivotu :) Bermude bas ne volim, a bermude sa stiklom su mi totalni no-no. A ako vec obucem sve u istoj boji (gore, sredina, dole), sto mi se ne desava bas cesto, onda to mora da bude neki odevni predmet jednostavnog kroja i iz jednog komada (haljina ili kombinezon). I ne razumem kroj ove bluze/sakoa, aj bih to eventualno mogla da nosim u nekoj rokerskoj kombibaciji, ali da se u ovo kao doteram - njet.

Ehej devojke laganica,nije ovo moj predlog :) Ovo kreatori predlazu za narednu sezonu,zato vas i pitam da li biste obukli nesto sto nije vasa boja ako je moderno! :)
 
:rotf: :rotf: :rotf:


Ja U ovome!!!!! :rotf:

Ej,Marina slatko si me nasmejala....... Ni Radovan III ne bi bio tako smesan.....(ni da imam 15 kg manje,a nemam) :) :) :)

Pa, ne razumem što onda postavljaš ovakve kombinacije...Je l ti to oćeš nekoj svojoj komšinici da dokažeš da je skroz omanula??! "Evo, slatka vidi šta žene sa Foruma misle o toj tvojoj kombinaciji??! " :mrgreen:
 
Pa, ne razumem što onda postavljaš ovakve kombinacije...Je l ti to oćeš nekoj svojoj komšinici da dokažeš da je skroz omanula??! "Evo, slatka vidi šta žene sa Foruma misle o toj tvojoj kombinaciji??! " :mrgreen:

Ne nemam komsinicu koja toliko omanjuje, u stvari ova prva desno extra se oblaci......ova levo ima 83 god,ali je i ona bas lepo skockana u zenana penjoaru sa ljubicasto -zelenim cveticima :)
 
whitedresscc2.jpg


ova haljinica je slatka...samo da još nekom poklonim par godina....rado bi
je obukla.......:lol::lol:
 
Ne nemam komsinicu koja toliko omanjuje, u stvari ova prva desno extra se oblaci......ova levo ima 83 god,ali je i ona bas lepo skockana u zenana penjoaru sa ljubicasto -zelenim cveticima :)

...e, to ću i ja da kombinujem u 83...:lol:

Btw- ovu kombinaciju belih pantalona i crnog topa ( skoro 100%) nosila prošle godine...Nije Gučijeva, Marelina je...
 
Poslednja izmena:

Back
Top