Microsoft office, nece da se otvori

najjednostavniji nacin ti je ,naravno ako znas da uradis,da lepo formatiras i instaliras cist Win i sve sto ti treba...to ti je 2h vremena,ako i toliko...

ako ne znas onda probaj ovako ,mada ne znam da li ce uspeti...Instaliraj Your Uninstaller! 2008 i probaj sa njim da obrises...
 
najjednostavniji nacin ti je ,naravno ako znas da uradis,da lepo formatiras i instaliras cist Win i sve sto ti treba...to ti je 2h vremena,ako i toliko...

ako ne znas onda probaj ovako ,mada ne znam da li ce uspeti...Instaliraj Your Uninstaller! 2008 i probaj sa njim da obrises...

Manje od 2 sata, windows se instalira negde oko 30-35 minuta...
Probaj da udjes u Safe Mod pa ondatle da uninstaliras Office... Da bi usla u Safemod restartuj komp i dok se pali stiskaj F10..:bye:
 
Pokusala sam i iz Safe moda da obrisem, nije moglo, pise "the product instalation has been corrupted, run set up from CD" i ja i to pokusam, ukucam KEY, kao pocne da instalira ponovo i onda opet izvestaj "error report", tako da ni iz ovog safe moda ne moze ni da se obrise, ni da se ponovo instalira.
Ali iz Safe moda moze Office packet da se otvori
 
Poslednja izmena:
Pokusala sam i iz Safe moda da obrisem, nije moglo, pise "the product instalation has been corrupted, run set up from CD" i ja i to pokusam, ukucam KEY, kao pocne da instalira ponovo i onda opet izvestaj "error report", tako da ni iz ovog safe moda ne moze ni da se obrise, ni da se ponovo instalira.
Ali iz Safe moda moze Office packet da se otvori
@vau

Sve mi se čini, da je tvoja jedina opcija :arrow: Windows Installer Cleanup Utility, alatka koja uklanja konfiguracijske informacije Windows Installera iz registry baze. Prouči malo ovaj link, skini pomenuti alat i instaliraj ga (po default-u će se instalirati na C\: particiji), pročitaj Readme file i startuj program. Dakle:
1. Start >> Programs >> Windows Installer Clean Up Utility (ili pronađi i pokreni Msicuu.exe file)
2.
Pokretanje programa bi trebalo da otvori listu programa koji su instalirani pomoću Windows Installera. Selektuj program koji želiš da izbrišeš (MS Office u tvom slučaju) i klikni na >> Remove. Informacije Installera za dati program bi trebale da nestanu, ali sam program neće nestati.
3. OK >> Exit
4. Reinstaliraj Office ponovo (trebalo bi sada da radi)
...
I ono što je vrlo bitno - Zato što Windows Installer CleanUp utility briše samo odgovarajuća Windows Installer-ova podešavanja u registry bazi, a ne i fajlove samog Office-a, reinstalacija Office-a se mora uraditi u istom folderu i na istom mestu gde je i prethodni bio instaliran, kako bi se sprečilo dupliranje fajlova na hard disku!

Probaj pa javi šta si uradila!
 
Probala sam, ali vec kod 1.koraka odbija. Znaci, skinula sam, sacuvala alat tj. Miscuu.exe file, ali opciju instaliranja, run odbija.
Onda sam probala iz Safe moda da instaliram i onda pokrene, ali prekine i pise "the system administrator has set policies to prevent this instalation"
 

Back
Top