Daca Ikodinovic pusten kuci,molim moderatora da mi ostavi ovu temu
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 39

Tema: Daca Ikodinovic pusten kuci,molim moderatora da mi ostavi ovu temu

Domaćin nesbridzis (avatar)
    Učlanjen
    04.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    83

Cool Daca Ikodinovic pusten kuci,molim moderatora da mi ostavi ovu temu

Daca Ikodinovic pusten kuci

Iskusan Feelgooood (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    98

Podrazumevano Re: Daca Ikodinovic pusten kuci,molim moderatora da mi ostavi ovu temu

I šta onda? Da organizujemo narodno veselje?
    Supercalifragilistic expialidociouss

Domaćin nesbridzis (avatar)
    Učlanjen
    04.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano Re: Daca Ikodinovic pusten kuci,molim moderatora da mi ostavi ovu temu

Mogli bih da to proslavimo

Veoma poznat marina.c (avatar)
    Učlanjen
    27.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    349

Citat Original postavio nesakid Pogledaj poruku
    Ne bih mogli, nikako...

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5972

A kako..daj cepi

Iskusan Feelgooood (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    98

E svašta.
    Supercalifragilistic expialidociouss

Veoma poznat Mirođija (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    208

Pa sta ?

Obećava
    Učlanjen
    30.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Moram da priznam da me je vest o njegovoj nesreci u prvim danima jako potresala i redovno sam citala o toku njegovog oporavljanja i nadala se najboljem za njega... sve dok jednog dana nisam procitala intervju u jednim od najcitanijih dnevnih novina u Srbiji. Intervju su dale medicinske sestre koje su te noci bile dezurne. One su rekle da je Daca dovezen sa kacigom na glavi i da oni u prvom trenutku nisu ni znali o kome je rec sve dok nisu videli tetovaze na rukama, a kada su pretpostavili da se radi o slavnom vaterpolisti, kazu medicinske sestre, "molili smo Boga da to nije on".
    Priznajte da to vredja svakog obicnog coveka. Uz duzno postovanje liku i delu Danila Ikodijevica, ali i dalje mi nije jasno zasto je moj zivot manje vredan od njegovog?! Da li bi se lekari za moj ili vas zivot borili istom jacinom kao i za njegov?
    Ne bih volela da me neko pogresno shvati, ali zaista se najiskrenije zapitajte! Hipoteticki zamislite situaciju da je to svakom od nas moglo da se dogodi i sta bi onda bilo???
    Naravno, ostavljam mogucnost da intervju nije istinit.

I, svakako da mi je drago sto je jedan ljudski zivot spasen, ma ko to bio!!!

Elita Ванда (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2396

Citat Original postavio bambi83 Pogledaj poruku
    Moram da priznam da me je vest o njegovoj nesreci u prvim danima jako potresala i redovno sam citala o toku njegovog oporavljanja i nadala se najboljem za njega... sve dok jednog dana nisam procitala intervju u jednim od najcitanijih dnevnih novina u Srbiji. Intervju su dale medicinske sestre koje su te noci bile dezurne. One su rekle da je Daca dovezen sa kacigom na glavi i da oni u prvom trenutku nisu ni znali o kome je rec sve dok nisu videli tetovaze na rukama, a kada su pretpostavili da se radi o slavnom vaterpolisti, kazu medicinske sestre, "molili smo Boga da to nije on".
    Priznajte da to vredja svakog obicnog coveka. Uz duzno postovanje liku i delu Danila Ikodijevica, ali i dalje mi nije jasno zasto je moj zivot manje vredan od njegovog?! Da li bi se lekari za moj ili vas zivot borili istom jacinom kao i za njegov?
    Ne bih volela da me neko pogresno shvati, ali zaista se najiskrenije zapitajte! Hipoteticki zamislite situaciju da je to svakom od nas moglo da se dogodi i sta bi onda bilo???

Исте, али исте мисли као ти имала сам ја, и многи моји пријатељи. И још неке, али не бих да их износим овде, небитно је.
    Наравно да ми је драго да је добро, али баш то, да ли би се посветили неком другом толико, да ли би нечија супруга такође могла да сецка газу сестрицама?

Zainteresovan član veljkok (avatar)
    Učlanjen
    14.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

lik i delo

pa sve smo "videli" i na olimpijadi

a i sam je kriv za to sto mu se desilo
    da je kojim slicajem bio neki drugi motoras
    capnuli bi mu ruku

Primećen član nactu (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2003.
    Reputaciona moć
    61

Sve je uglavnom tako,ali daca ce ostati invalid pa prema tome nase ogorcenje u vezi njegovim tretmanom u bolnici nek ostane na ovome.Nece mu biti lako bez obzira na svu negu koju je imao,ali to ne znaci i da su ostali ljudi manje zasluzili samo zato sto nisu slavni.

Iskusan Abell (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    95

A sto ga ne kanonizujemo posto su u intervjuima stalno govorili o nekim cudima...

Domaćin lazycat (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    79

Niko nigde ne spominje kako je ostalim ucesnicima u toj nesreci. Sta je sa vozacem automobila u koji je udario? Valjda ti ljudi nisu bitni zato sto nisu slavni ili ja nisam u toku.

Zainteresovan član veljkok (avatar)
    Učlanjen
    14.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Domaćin
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Aj ti častiš

Učlanjen
    27.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    349

Citat Original postavio bambi83 Pogledaj poruku
    Priznajte da to vredja svakog obicnog coveka. Uz duzno postovanje liku i delu Danila Ikodijevica, ali i dalje mi nije jasno zasto je moj zivot manje vredan od njegovog?! Da li bi se lekari za moj ili vas zivot borili istom jacinom kao i za njegov?Ne bih volela da me neko pogresno shvati, ali zaista se najiskrenije zapitajte! Hipoteticki zamislite situaciju da je to svakom od nas moglo da se dogodi i sta bi onda bilo???

....A šta ti misliš bambika??!

....BTW Ako ti je to godište u nicku, onda nisi tako mala...Al si još nezrela...

Ističe se
    Učlanjen
    30.08.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

..ko jos veruje sta pise u novinama...

Iskusan taote (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Pa proslaviće njegova porodica, valjda.
    Ljubitelji sporta bi verovatno više slavili kada bi se vratio sportu, ali...
    Što se tiče tretmana u bolnici, tretirali bi oni svakog ko ima novaca, manje ih "dirne" nečija slava od novca, i ako je bilo tako kao što se piše, to više govori o njima nego o njemu.
    Normalno je da se više spominje osoba poznatija širem krugu ljudi, ali mislim da je to to, i da nema više potrebe da mi ovde, o tome mozgamo.

Domaćin lazycat (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    79

Citat Original postavio veljkok Pogledaj poruku
    vozac yuga je prosao sa laksim povredama
    Dobro je, cula sam bila neku pricu da je Daca bio pijan, a da pokusavaju da nameste da je vozac Yuga kriv, pa mi bilo krivo... ali lepo pise u ovom clanku - да је Икодиновић возећи мотоцикл "јамаху", услед неприлагођене брзине особинама и стању пута ....
    Nadam se da ce se kad se oporavi prikljuciti nekoj kampanji tipa NE BRZE OD ZIVOTA, DON'T DRINK & DRIVE...

Iskusan Abell (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    95

...JUST SMOKE AND FLY

Nadam se da ce propisno odgovarati pred sudom

Primećen član
    Učlanjen
    09.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

A kako je vozac Yuga koji je ni kriv ni duzan!?
    Nadam se da se psihicki oporavio jer je to tesko podneo.

Toliko novinari pisali o tome, sramota!
    A u pitanju je cista obest!

Ističe se
    Učlanjen
    30.08.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

ljudi,ne dirajte u nesrecu...banalno je o takvim stvarima uopste raspravljati,samo je bitno da je jedan zivot spasen,sve drugo je nevazno,verujte...

Buduća legenda
    Učlanjen
    22.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ne vidim potrebu za ovako glupom temom,ovaj sto je postavio moze da daje komentare i u nekim dn.novinama.Nevidena glupost od teme sta me briga za DAcu,svaki dan neko strada,jos i ovde moram da citam o njemu.............

Obećava
    Učlanjen
    30.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio marina.c Pogledaj poruku
    ....A šta ti misliš bambika??!

....BTW Ako ti je to godište u nicku, onda nisi tako mala...Al si još nezrela...
    Nije mi jasno sta tvoje pitanje i konstatacija treba da znaci :???: ili si ti mozda licno pogodjena mojim pitanjem? :???:

Učlanjen
    27.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    349

Pa, lično sam pogođena u onoj meri u kojoj to mogu da budem- kao lekar...
    Za mene je Dača Ikodinović pacijent kao i Pera Perić, ili Musa Musić...Ili Bambi83...Pacijent je pacijent.Ako je poznat- to samo može da stvori veću napetost ali da mu primeniš "bolje" znanje, ili "skuplje" lekove - to ne...Možda dobije bolji apartman ili bolju sobu ali stručno znanje- ne...Eto...

Slične teme

1. Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 16.01.2009., 14:22
  2. Nas watepolista Daca Ikodinovic je konacno pusten kuci
    Autor nesbridzis u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 29.08.2008., 11:39
  3. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 06.12.2006., 18:39
  4. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 01.04.2004., 21:39

Pravila za slanje poruka