Brkati muskarci

moj cale govorio da brkati su homosi uglavnom, ili seljaci ili imaju neke komplekse, teski su, glupi, i imaju zanimanja kao na primer sef prodavnice cipela :-)

dobro nekad bila moda pod obavezno za muske da imaju brkove, ok, ali danas, ohbozemoj, pa to je bas ruzno brkovi, fuj.
 
ne znam... nikada nisam imala brkatog decka... svidi mi se ponekad kada mlad muskarac nosi brkove iz zaebancije, ali to su oni tipovi koji stvarno imaju stila,ili kad su celi stilizovani k'o sa pocetka 20. veka, jos onako malo ufitilje :lol: ali takvih pojedinaca je malo (videla sam dva, tri u zivotu), a inace su mi brkovi bezveze...
 
sve mu je oprosteno, ali usne mi se automatski razvuku u osmeh kad ga vidim :)
a nick cave i dig lazarus, dig?

pa jeee, nick cave je moj najomiljeniji lik, obozavam :-) a i tvoj avatar mi je obljubljeni :-) daj broj telefona?

note: umetnicima dozvoljeno da imaju brkove danas, ok, ali ostalim smrtnicima nikako.
 
moj tata je celog zivota nosio brkove i uvek me je bockao po obrazu kad me poljubi.Meni je to bilo jako neprijatno,jer imam jako osetljivu kozu pa sam ga mukicu terala da me ljubi u kosu.Zato i nisam nikad htela da budem s nekim ko ima ekstermno jaku bradu,a brkove da i ne pominjem.Jeste malo bezveze, al sta da radim kad ne volim.
 
dumbass_burt_reynolds_dumb_ass.jpg

TomSelleck.jpg


:rotf::rotf:
kakvi macani
 

Back
Top