48 сати свадба

911s [SK]

Poznat
Poruka
9.267
Udajte se u 17, 18, oženite u 18, 19 i gotova stvar.
Evo, pun forum devojaka za udaju i mladića za ženidbu.


едит бај Довла: Реко' греота да се баци овако квалитетан спам па одвојих из постојеће теме, можда се нека форумашица и уда :D
 
Poslednja izmena od moderatora:
Aj Vlado, reci nam shta znash da skuvash? 8)
Па за почетак основно... јаја на неколико начина, пице, палачинке, пасуљ, шпагете (са сосЕм наравно), мусака, грашак, буранија, пире, сарма, неколико врста чорби, а о роштиљу и котлићу не бих овом приликом :mrgreen:
 
Па за почетак основно... јаја на неколико начина, пице, палачинке, пасуљ, шпагете (са сосЕм наравно), мусака, грашак, буранија, пире, сарма, неколико врста чорби, а о роштиљу и котлићу не бих овом приликом :mrgreen:
:eek: Ju, ju, ju... :mrgreen:
 
Па за почетак основно... јаја на неколико начина, пице, палачинке, пасуљ, шпагете (са сосЕм наравно), мусака, грашак, буранија, пире, сарма, неколико врста чорби, а о роштиљу и котлићу не бих овом приликом :mrgreen:
*** Vlado ja bih se ozenio za tebe da sam gej,ja ochajno kuvam :D
 
Па за почетак основно... јаја на неколико начина, пице, палачинке, пасуљ, шпагете (са сосЕм наравно), мусака, грашак, буранија, пире, сарма, неколико врста чорби, а о роштиљу и котлићу не бих овом приликом :mrgreen:

naucices me da kuvam sarmu, nekoliko vrsta corbi, da spremam musaku, i...kotlic i tako to:mrgreen:
ovo ostalo znam( i bOraniju naravno)
vazi?

e sto se tice onog tvoj posta na ovoj temi
nije bilo potrebe da kazes bas sve, razumela bih;)
 
Vladoooo, imash ponudu!! :)
I to ju, ju, ju nije takvo ju, ju, ju al ajde...

Па какво је било... реци ми молим те
a3428d16-1.gif
 
naucices me da kuvam sarmu, nekoliko vrsta corbi, da spremam musaku, i...kotlic i tako to:mrgreen:
ovo ostalo znam( i bOraniju naravno)
vazi?

e sto se tice onog tvoj posta na ovoj temi
nije bilo potrebe da kazes bas sve, razumela bih;)

Ја не видим шта је овде понуда? Шта ја добијам заузврат? Али у принципу шта год понудиш - може, битно је само да се крка :)
 

Back
Top