Gta san adreas RPG server
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Gta san adreas RPG server

Zainteresovan član Nisam_Gost (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Gta san adreas RPG server

Pozdrav svima.Evo da najavim da je osnovan Balcan RPG server.Server je roleplay sto znaci igra kao u rl (real life-realni zivot)Mozete da kupite kucu,auto,da radite,da udjete u bandu, da postanete predsednik, da dilujete razne stvari...sve kao i u pravom zivotu.Sta god vas zanima o serveru,kako se prikljuciti i sl. meni posaljite poruku na pp!

Hvala na razumevanju i vidimo se

Primećen član MasinacCcC (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Re: Gta san adreas RPG server

Mislim da bi bilo korisno ako bi ostavio IP adresu servera za sve zainteresovane koji bi da probaju...

Ističe se Uros12 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Da brate ostavi adresu i IP dosta mi je vishe na sve strane su spanski i poljski serveri?????Nisam znao da oni toliko vole gta

Iskusan
    Učlanjen
    13.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

e ovo zvuci dobro . samo ako bi neko mogao da mi objasni sta kako gde ide sta mi treba itd ??

Učlanjen
    06.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Ovako da pojasnim malo o cemu je stvar.Server je jos u izradi radim poslove i to pa ce biti tamo od nedelje ponedeljka server postavicu ip.Znaci server je RPG server sto znaci ROLE PLAY GAME (ako sam dobro napisao).Igra se kao pravi zivot znaci covek krece sa 25.000$ u sebe i 50.000$ u banci.Znaci nije dm server gde je rokanje ili neki race server za trke nego znaci kao pravi zivot.Namerno sam uzo ovako jer mislim da je to najzanimljivije igrati i meni a verujem i vama.Znaci kad krenete vi ste obican civil, bez kuce, bez kola, bez icega...Da bi zaradjivali postoje legalni poslovi koji donose manju zaradu a i nelegalni koji donose vecu zaradu, a i veci rizik da vas uvati policija, da izgubite sav materijal pa da budete u gubitku ili sl.Svakih sat vremena je takozvani PayDay i tada dobijate jednu odredjenu platu u zavisnosti od igranja u tih sat vremena (znaci u 14h pa u 15h...Vi mozete da igrate od 14:55 i od 14:05 do payday ali bice vam veca plata ako igrate duze)plate su oko 1.000 mozda malo vise naravno pored ovoga posla.Od poslova necu sad nabrojati sve al cu neke

Legalni:
    1.Taxista
    2.Mehanicar
    3.Novinar
    Nelegalni:
    1.Diler droge
    2.Diler oruzija
    3.Sitni lopov

Onda imate ogranizacije gde nemozete uci bas uvek i lako morate da prodjete odredjene testove.To su Policija,C.I.A, SAJ(Specijalna antiteroristicka jedinica)ima jos toga...Imate i drzavnu vojsku koju svi morate proci i gde ce te se obucavati za rukovanje raznim vozilima i oruzijem.Ko zeli moze i da ostane na kraju u vojsci kao vojnik pa posle i oficir,komandant i sl.Postoje i razne bande kao sto su LS PIMPS u koju mozete da se uclanita i prkosite polciji,onda teroristicke organizacije i sl.Postoje i politicke stranke koje clanovi prave i sve.Sve ce to opsirno biti opisano na jednom forumu koji napravim o tome pa nek mi se svi jave koji su zainteresovani da im objasnim sve.Onda ce se politicke stranke boriti za mesta u skupstini, za predsednika i gradonacelnika i sl.Bice dozvoljene reklame, mitinzi i sve ce se placati...Dozvoljeno je i protestovanje ispred gradske kuce ukoliko je narod nezadovoljan.Bice i sporstki dogadjaji koje bi mogli da spoznorisu stranke neke zbog reklame i sl.Sve u svemu nadam se da vas se svidja ideja i javljam vam uskoro za server

DODATAK:Evo setio sam se pa da dodam.Naravno svaki clan ce imati pravo na kolko bilo kuca, svojih kola i sl.Privatna kola se nemogu ukrasti i uvek su vasa.Koliku ce te imovinu imati zavisi od igranja i ekonomije.Moguce je imati i svoj biznis ili firmu.Za sada postoje desetak odradjenih firmi koje ce se moci kupiti a i mocicete kod mene da narucite firmu po vasoj zelji sa nekom idejom ja vam kazem kolko bi to kostalo i ako ocete napravim.Naravno pare neidu meni vec serveru..Hvala!!!
    Poslednji put ažurirao/la Nisam_Gost : 05.09.2008. u 19:11

Aktivan član
    Učlanjen
    28.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio Nisam_Gost Pogledaj poruku
    Ovako da pojasnim malo o cemu je stvar.Server je jos u izradi radim poslove i to pa ce biti tamo od nedelje ponedeljka server postavicu ip.Znaci server je RPG server sto znaci ROLE PLAY GAME (ako sam dobro napisao).Igra se kao pravi zivot znaci covek krece sa 25.000$ u sebe i 50.000$ u banci.Znaci nije dm server gde je rokanje ili neki race server za trke nego znaci kao pravi zivot.Namerno sam uzo ovako jer mislim da je to najzanimljivije igrati i meni a verujem i vama.Znaci kad krenete vi ste obican civil, bez kuce, bez kola, bez icega...Da bi zaradjivali postoje legalni poslovi koji donose manju zaradu a i nelegalni koji donose vecu zaradu, a i veci rizik da vas uvati policija, da izgubite sav materijal pa da budete u gubitku ili sl.Svakih sat vremena je takozvani PayDay i tada dobijate jednu odredjenu platu u zavisnosti od igranja u tih sat vremena (znaci u 14h pa u 15h...Vi mozete da igrate od 14:55 i od 14:05 do payday ali bice vam veca plata ako igrate duze)plate su oko 1.000 mozda malo vise naravno pored ovoga posla.Od poslova necu sad nabrojati sve al cu neke

Legalni:
    1.Taxista
    2.Mehanicar
    3.Novinar
    Nelegalni:
    1.Diler droge
    2.Diler oruzija
    3.Sitni lopov

Onda imate ogranizacije gde nemozete uci bas uvek i lako morate da prodjete odredjene testove.To su Policija,C.I.A, SAJ(Specijalna antiteroristicka jedinica)ima jos toga...Imate i drzavnu vojsku koju svi morate proci i gde ce te se obucavati za rukovanje raznim vozilima i oruzijem.Ko zeli moze i da ostane na kraju u vojsci kao vojnik pa posle i oficir,komandant i sl.Postoje i razne bande kao sto su LS PIMPS u koju mozete da se uclanita i prkosite polciji,onda teroristicke organizacije i sl.Postoje i politicke stranke koje clanovi prave i sve.Sve ce to opsirno biti opisano na jednom forumu koji napravim o tome pa nek mi se svi jave koji su zainteresovani da im objasnim sve.Onda ce se politicke stranke boriti za mesta u skupstini, za predsednika i gradonacelnika i sl.Bice dozvoljene reklame, mitinzi i sve ce se placati...Dozvoljeno je i protestovanje ispred gradske kuce ukoliko je narod nezadovoljan.Bice i sporstki dogadjaji koje bi mogli da spoznorisu stranke neke zbog reklame i sl.Sve u svemu nadam se da vas se svidja ideja i javljam vam uskoro za server

DODATAK:Evo setio sam se pa da dodam.Naravno svaki clan ce imati pravo na kolko bilo kuca, svojih kola i sl.Privatna kola se nemogu ukrasti i uvek su vasa.Koliku ce te imovinu imati zavisi od igranja i ekonomije.Moguce je imati i svoj biznis ili firmu.Za sada postoje desetak odradjenih firmi koje ce se moci kupiti a i mocicete kod mene da narucite firmu po vasoj zelji sa nekom idejom ja vam kazem kolko bi to kostalo i ako ocete napravim.Naravno pare neidu meni vec serveru..Hvala!!!
    Bio sam jednom otisao na taj server i naravno tamo bilo krsa hrvata i ja im ebo svima keve i izaso tako da neam vise nameru tamo da se vracam...

Elita hypnotoad (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    403

role play serveri sa san a SUX

Učlanjen
    06.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

1.Ovo nije hrvatski ja osnujem ovaj server i ja sam Srbin.
    2.sa san a SUX ???Prevedi pls

Elita hypnotoad (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    403

ma necu da bzvz pisemn po temi ipak si somborac XD

Aktivan član
    Učlanjen
    28.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio Nisam_Gost Pogledaj poruku
    1.Ovo nije hrvatski ja osnujem ovaj server i ja sam Srbin.
    2.sa san a SUX ???Prevedi pls
    Ma kazem da je bio neki takodje server Balkan united de su sve hrvati...

Zainteresovan član milisav sound (avatar)
    Učlanjen
    24.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

I ? Sta bi sa serverom ?

Slične teme

1. odakle skinuti server XiLiNCE WoW Server V.0.2???
    Autor Razor_1 u forumu Video igre
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 10.06.2008., 10:08
  2. CS server
    Autor Oriental u forumu Video igre
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 12.10.2006., 18:26
  3. WOW server
    Autor borisjer u forumu Multiplayer
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 30.01.2006., 21:02
  4. Odgovora: 4