Roze kosulj i roze kravate

Mirođija

Veoma poznat
Poruka
11.565
Primetila sam da neki muskarci { narocito nasi politicari } vrlo cesto biraju uz klasicna odela bilo kojih boja, kosulje i kravate roze boje .
Pretpostavljam da biraju ovakve kombinacije jer ocekuju neke korisne efekte na posmatrace ...... Cesto se pitam koje .....
Da li iko zna da mi objasni kakvi su to muskarci i zasto biraju roze kosulje i roze kravate ?
Sta vi mislite o ovoj muskoj odevnoj kombinaciji ?
 
Ja sam vala ove godine napunila muževljev orman roze stvarima. Kupila sam savršene majce i košulje svih nijansi roze . Mislila sam ima da me ubije kad vidi , pomisliće neko da je ne daj bože ***** kad on ništa...ma ni reč nije rekao...Sasvim ih lepo nosi i kombinuje a lepo mu i stoje...

Nema to veze sa efektima koje oni zele da proizvedu, mislim da je roze konačno postala univerzalna boja koja nije vezana samo za devojčice...

Uostalom kad mi zene nosimo plavo a što oni ne bi nosili roze???
 
Primetila sam da neki muskarci { narocito nasi politicari } vrlo cesto biraju uz klasicna odela bilo kojih boja, kosulje i kravate roze boje .
Pretpostavljam da biraju ovakve kombinacije jer ocekuju neke korisne efekte na posmatrace ...... Cesto se pitam koje .....
Da li iko zna da mi objasni kakvi su to muskarci i zasto biraju roze kosulje i roze kravate ?
Sta vi mislite o ovoj muskoj odevnoj kombinaciji ?

Zajedno nikako!

Ni muska ni zenska odevna kombinacija ne trpi roze s aroze detaljima...osim ako se ne ide na izlet.

Odvojeno extra!
Muskarcima roze i narandzasto super stoje!
kao i sve ostale boje...kao i zenama...
:)
 
O politicarima jedino mislim da ih zene oblace..a roze iz razloga sto je trenutno in..meni je licno neobicna boja koju nikad nisam nosio pa bih verovatno imao taj osecaj novoga kad bih tu boju nosio..u svakom slucaju kad vidim nesto na vecini nije mi vise interesantno pa opet kupim neku boju koja mi uvek prija i ne dosadi
 
ja ne volim roze boju... a na muskarcima mi se dopada... ako je teget odelo (dobro) i bez kravate... to je najvise sto mogu da svarim... a roze kravata mi je vec uzasna... a sta zele da kazu time, politicari? ja nemam pojma sta politicari zele da kazu i inace... a ovim valjda salju signal da su politicari novog kova, moderni, demokrate, a ne onaj rad bela kosulja crvena kravata kockasta glava... ma nemam pojma, daleko im lepa kuca
 
A svetlo sivo odelo, bela kosulja i roze kravata - bas danas sam videla jednog decka tako obucenog .... crna kosa, taman ten, visok ..... bas je lepo izgledao .... izlazio iz jedne banke .... pa me i inspirisao da postavim ovu temu {ja ne volim muskarce u roze odeci}.
 
A svetlo sivo odelo, bela kosulja i roze kravata - bas danas sam videla jednog decka tako obucenog .... crna kosa, taman ten, visok ..... bas je lepo izgledao .... izlazio iz jedne banke .... pa me i inspirisao da postavim ovu temu {ja ne volim muskarce u roze odeci}.

taj decko bi lepo izgledao u bilo cemu :)
ja sam se zaglavila u svojoj mladosti, i najradije bih ga videla u obicnoj majici, starkama i farmerkama :) a siva odela su opasna, uglavnom izgledaju grozno, ako nisu super kvalitetna...
(bas sam dokona - pazi ja diskutujem o modi za muskarce... a veze sa zivotom nemam, ja ni rodjene prijatelje ne prepoznam na ulici kad nose odelo, toliko sam isprogramirana da izbegavam "ozbiljne" ljude).
 
meni su se smucile prosle godine
provela sam nekoliko dana na jugu fr, i u sklopu puta htela da svratim u st-tropez. tamo su svi snobovi sveta marsirali u uniformi: polu-duge paz frizurice, roze kosuljice i lanene pantalonice. ko nije imao roze kosulju, bar je preko bele kosulje prebacio roze dzemper
sve je bilo neumereno, pa su mi se nekako te roze kosulje nametnule kao simbol te klike
hbg, a bile su mi lepe pre toga
 
meni nekako na zgodnom muškarcu sve lepo stoji, i odelo i farmerice,
i ne smeta mi ni jedna boja ako nije previše drečava....i ako ume lepo
to da ukomponuje....a još bitnije da nosi on to što je na njemu, a ne
odelo njega......:think:

takav isti stav imam i kada smo mi žene u pitanju.....uvek me oduševljavalo,
kada neka žena ume da nosi svoje telo i ono što stavi na sebe.....zalud sve
pare ovoga sveta, i sve firmirane krpice, ako neko to jednostavno ne ume......:think:
 

Back
Top