Kalup djevojke

Jeste brate, ja više ni svoje sestričine ne prepoznajem. Dođem kod njih i pitam "Tanja, el si to ti ili Nata?" :hahaha:
Ajoj, još kad se spremaju za izlazak ne znam kojoj da vikam "lepo se provedi" :bye:
 
Koliko vas nerviraju ribe koje ko da su sisle sa trake?
Znate ono - minici,izblajhana kosa,pirsing u pupku i nezaobilazni "tramp stamp" (tatoo iznad guza).
Sto je najsmesnije sve one hoce da budu jedinstvene i da se istaknu u gomili a postizu upravo suprotno :thumbdown:

............da strashno ja tako jednom imao sex strava i kazem odrala si me snezo svaka chast a ona ce nisam sneza ja sam maja ,ostadoh zatechen spushtenih pantalona ...........:rotf::rotf::cmok::hahaha::heart:
 
pa to nije problem onda
naprotiv sve je divno
izadjes i smuvas prvu lutku na koju naidjes

e jedino moze da bude problem ako one znaju sta hoce


Nema veze, ako jedna zna šta hoće, a to nije on, neka smuva drugu, neće ni primetiti razliku, samo ne valja ako zaboravi koju je smuvao... evo ja zakasnila sa postom preklopilo se, šta ćeš?
 
Koliko vas nerviraju ribe koje ko da su sisle sa trake?
Znate ono - minici,izblajhana kosa,pirsing u pupku i nezaobilazni "tramp stamp" (tatoo iznad guza).
Sto je najsmesnije sve one hoce da budu jedinstvene i da se istaknu u gomili a postizu upravo suprotno :thumbdown:

Toliko me nerviraju da bi im kose pocupala.
Sve izgledaju kao silikonske lutke.
Imam osjecaj da su plitke i povrsne.
 

Back
Top