Pocinje skola......

Njah, ja jedva čekam da počne više ta škola
Stvarno crkoh od dosade. Osim što sam išla na more, ovo leto sam provela uz internet i gledajući serije. Potrebna mi je zanimacija, sad će psihološka sekcija, pa programiranje, pa ću možda da idem na neke seminare NVO...
Stvarno jedva čekam
 
Dosao je kraj raspusta :sad2: .i skola pocinje za koji dan :thumbdown: .
Da li ste spremni za pocetak skole?
Da li wam je raspust na neki nacin dosadio i da li wam nedostaju prijatelji(i nastawnici)?

Aaaa zar to morash da me podsetish i na forumu, sem shto mi predstoji godina upoznavanja, tj. 1 godina, nem' pojma shta da mislim.....
Ali znam, da sam spremna, shta god da se desi, prijatelji mi veoma nedostaju, ali celo leto vec idem na treninge i na moru sam bila, tako da......
Nastavnici tj. profesori mi sigurno ne nedostaju, ali videcemo svejedno.....
Aj' u zdravlje do ponedeljka......
 
Aaaa zar to morash da me podsetish i na forumu, sem shto mi predstoji godina upoznavanja, tj. 1 godina, nem' pojma shta da mislim.....
Ali znam, da sam spremna, shta god da se desi, prijatelji mi veoma nedostaju, ali celo leto vec idem na treninge i na moru sam bila, tako da......
Nastavnici tj. profesori mi sigurno ne nedostaju, ali videcemo svejedno.....
Aj' u zdravlje do ponedeljka......

I ja sad krecem u prwu godinu.Imam malu tremu zbog swega toga...............nowo drustwo,nowi nastawnici........ma swe nowo...........ali bice waljda swe dobro.......:D
 
Prvaci, srecjno! ;) Ja sam bio uplashen i prvi dani su mi bili uzhasni, ali kada je krenulo upoznavanje, bilo je ekstra zanimljivo i tako cele godine... Dok me ova druga totalno razocharala, ostaje mi da vidim kakvo zlo/srecju cje mi doneti trecja... Da li cje trecja zaista biti srecja? :confused:
 
Malo sam se smorila na raspustu... Ništa se nije desilo...:( Tako da će u školi sigurno biti zanimljivije...;) Ali na kraju godine imam prijemni, tako da neće biti baš opušteno kao ranije, ali šta sad...
 
Haha, jedva chekam da vidim komentare vas prvaka posle prvog dana.. :D :D

@tema:
Nije da mi se neshto posebno ide, zato shto mi smetaju njushke nekih ljudi tamo, ali ide mi se zbog nekih stvari, a i malo da promenim rutinu. Zezanje, uopshteno... Videtjemo josh... :)
 
Prvaci, srecjno! ;) Ja sam bio uplashen i prvi dani su mi bili uzhasni, ali kada je krenulo upoznavanje, bilo je ekstra zanimljivo i tako cele godine... Dok me ova druga totalno razocharala, ostaje mi da vidim kakvo zlo/srecju cje mi doneti trecja... Da li cje trecja zaista biti srecja? :confused:

Hvala........Ja se nadam da ce mi prvi dani biti dobri jer poznajem vecinu koji su samnom u odeljenju....;)
 
Haha, jedva chekam da vidim komentare vas prvaka posle prvog dana.. :D :D

@tema:
Nije da mi se neshto posebno ide, zato shto mi smetaju njushke nekih ljudi tamo, ali ide mi se zbog nekih stvari, a i malo da promenim rutinu. Zezanje, uopshteno... Videtjemo josh... :)



Slazem se sa podebljanim delom...


Uopste ne bih volela da vidim odredjene ljude,ali neke druge duuugo nisam videla,pa se sad radujem....:D
A i septembar je...tad jos uvek niko ne pita..problem dodje kasnije...:p:neutral:
 

Back
Top