Rusija ili Srbija

Vishe volim

  • Srbiju

  • Rusiju


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Nakon neuspele teme, shta vam je drazhe, Amerika ili Srbija, nastavljamo serijal anketa, ovog puta sa Rusijom.

Признајем да не разумем ове твоје теме и анкете - али у принципу, морам да се изјасним: СРБИЈА НА ПРВОМ МЕСТУ... затим пријатељи тј. међу првима Русија - а Америка НИКАД јер су нам они осведочени непријатељи.
 
Rusija? jel su to ovi?

curkaqi9.jpg


:rotf::rotf::rotf:

Одлично си ово повезао јер ТО ЈЕ РУКА КОЈА СПАЈА СВЕ ПРАВОСЛАВНЕ ХРИШЋАНЕ, па наравно и Србе и Русе...
 
Pa izvini ako si mislio da si postavio neku dubokoumnu zagonetku, a ja je odmah resila,lepo pise Evropejci i ja sebe smatram evropejkom, sta ti nije jasno?

Zamisljam je u granicama cele zemljine kugle pa i dalje, ali to sta ja zamisljam i sta je moguce nije isto.

Pa zivim u realnom svetu i mastam u virtuelnom, ti i zivis i mastas u virtuelnom.

Нема потребе за политикантством и шибицарењем - НАЈБОЉЕ ЈЕ БИТИ ИСКРЕН, а ти то ниси јер ниси одговорила на питање.:cool:
 
А шта за тебе значи "НЕБЕСКА СРБИЈА" којој се изругујеш ? :otkacio::otkacio::otkacio:



Izrugujem se coveku koji spada u grupu zescih patrijota koji smatraju da mi izdajnici ne volimo dovoljno Srbiju, a onda je njemu draza Rusija.Valjda pravi patrijot voli svoju zemlju kakva god da je i cini sve da bude sto bolja na nacin za koji misli da je najbolji, ne odustaje od nje i ne predaje se,pa ti si valjda bas takav,:mrgreen: trebalo bi da znas da sam bila ironicna kad sam mu to napisala.Nemoj da se srdis odmah....ja to zelim da bude vise patrijota nalik tebi....
 
Poslednja izmena:
Русија није туђа земља... :D


Ajde da te poducim:

Onomad 1968-e bio mali Frantisek u skoli u Pragu. Pa ga pita uciteljica:

"Franta nabroj nam nase prijateljske drzave."

A Franta ce: " Poljska, Bugarska, Jugoslavia, Kuba, Kina...."

A uciteljica kaze: " Zaboravio si nasu najprijateljskiju drzavu"

A Franta ce; "ako mislite na SSSR nisam zaboravio - oni su nasa bratska drzava".

"pa koja je razlika" pita uciteljica.

"Prijatelje si covek sam bira a braca su mu nametnuta" odgovori Frantisek.

:lol::(:D:(:arrow:

Naravoucenje: Rusija je bila nasa bratska drzava.


Nema te drzave na svetu koja je profitirala za vreme Ruske prijateljske okupacije pa nece ni Srbja.
 

Back
Top