na primer..

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
neko vam zvoni, vi otvarate. vi ste na primer zensko, upravo izasla iz kupatila, u bade mantilu i sa peskirom na kosi.
kad otvorite vrata ostajete bez daha- dakle, najlepse, najseki musko stvorenje s aosmehom stoji i kaze da je dosao zbog..bla bla, nije ni vazno, ali recimo neka firma, neka prodaja, svejedno..
uvodite ga unutra, jer morate da vidite sve te reklame, popunite formulare itd. sve vreme vam je srce negde visoko u grlu i adrenalin tresti u vama ko nikad...

ps. tema moze i da se postavi obrnuto, forumasi neka zamisle da su u ulozi ovog prodavca.

dakle, sta uraditi?
 
Hmmm..ja u bade mantilu i pojavi se sexy prodavachica pred vratima?:think:

1) Zalupio bi joj vrata ili
2) otvorio mantil da je isprepadam

Najverovatnije ne bi ni otvorio jer ne otvaram nepoznatim ljudima a to shto su zgodni chini ih samo josh vishe sumnjivim!
 
neko vam zvoni, vi otvarate. vi ste na primer zensko, upravo izasla iz kupatila, u bade mantilu i sa peskirom na kosi.
kad otvorite vrata ostajete bez daha- dakle, najlepse, najseki musko stvorenje s aosmehom stoji i kaze da je dosao zbog..bla bla, nije ni vazno, ali recimo neka firma, neka prodaja, svejedno..
uvodite ga unutra, jer morate da vidite sve te reklame, popunite formulare itd. sve vreme vam je srce negde visoko u grlu i adrenalin tresti u vama ko nikad...

ps. tema moze i da se postavi obrnuto, forumasi neka zamisle da su u ulozi ovog prodavca.

dakle, sta uraditi?

pitati ga da nije slucajno gay:rotf:?
 
...americki film B-produkcije...udata sam za partnera u politicki korumpiranoj americkoj firmi...on je zli sadista, sa maskom uspesnog coveka...na zvaku dobrog momka me je uvukao u brak posle zavrsenog koledza...NAGNAVAO me je iskljucivo zguza i pljeskao me je dok otisci njegove shake ne bi poceli da se ocrtavaju...:(:(:(

a onda, jednog divnog prolecnog jutra, dok sam zalivala cvece u ogromnoj basti, pojavio se ON...zgodni vodoinstalater, sa kosom boje orahovog drveta i ocima plavim ko more...nisu nam bile potrebne reci...podigao me je kao da sam pero i odneo do spavace sobe...tog jutra sam prvi put iskusila caroban sex i zahvaljujuci mladjahnom pastuvu, postala nezajazljiva...:cmok: aaaaaahhhh:p

gica je odlepila:p
 
zashto zene uvek mashtyaju o plavookim mushkarcima?
je l zbog supermena?

to je bio "trenutak inspiracije"...meni se licno ne dopadaju plavooki, ali sve je stvar ukusa...ovisnik sam o zelenookim-a narod kazu da su najvarljiviji tipovi sa takvim okama:think:

ja volim tamne ko noc :cool: :lol:

moje su takve, vidis?!:rumenko:

pa zato sto smo mi crni ko cigani pa bi da malo promijene
moja sestra ozenila plavookog i plavokosog

ima u tome istine...izgledam ko Bony M. iz najboljih dana, a niko mi nije ganci...na zalos`:ok:

ja uopste ne volim plave oci al moj momak ima najlepse plave oke:heart:....secam se,kad smo poceli da se vidjamo,ja guska kazem njemu kako mi je bas bzvz kad neko ima plave oci i on mukica cele veceri nije smeo da me pogleda u oci:)

ja ovom mom rekla da hocu tri bebe sa takwim okama kao sto su njegove, pa samo cekam da pobegne na timbuktu:hahaha:
 

Back
Top