Da li je moguća Jugoslovenska konfederacija?

Da li je moguca jugoslovenska konfederacija?

  • Da

  • Ne

  • Neznam


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Sta mislite, da li je u neko dogledno veme (za 5 - 10 godina, na primer), moguce formirati neki oblik Jugoslovenske konfederacije, koju bi sacinjavale bivse jugoslovenske republike, ili vecena tih republika?

mislim da ne....
jednoga dana cemo biti zajedno u EU i to je to...
mozda bi bila moguca kada bi se Hrvati i Srbi "pomirili" odnosno ponovo otkrili bratstvo-jedinstvo...a kada bi to uspijelo, sve ostalo bi bilo moguce, jer bi definitivno bilo najbolje za sve...
ipak ostaje pitanje za tebe, kao komunistu, zasto je Srbija ( odnosno srpski komunisti, sa plebiscitarnom podrskom naroda)nije htjela kad je bila predlagana od Slovenije i Hrvatske..
 
Sta mislite, da li je u neko dogledno veme (za 5 - 10 godina, na primer), moguce formirati neki oblik Jugoslovenske konfederacije, koju bi sacinjavale bivse jugoslovenske republike, ili vecena tih republika?

Још нам само фали нови антисрпски машинбравар
rolleye0009.gif
.
 
mislim da ne....
jednoga dana cemo biti zajedno u EU i to je to...
mozda bi bila moguca kada bi se Hrvati i Srbi "pomirili" odnosno ponovo otkrili bratstvo-jedinstvo...a kada bi to uspijelo, sve ostalo bi bilo moguce, jer bi definitivno bilo najbolje za sve...
ipak ostaje pitanje za tebe, kao komunistu, zasto je Srbija ( odnosno srpski komunisti, sa plebiscitarnom podrskom naroda)nije htjela kad je bila predlagana od Slovenije i Hrvatske..

Хрвати су починили геноцид над Србима у првом, другом светском рату и 90их. Манијаке антисрпске као томпсона слушају и поштују многи хрвати. Хрватска слави највеће етничко чишћење у Европи после другог светског рата, Олују, сваке године.
 
doista dikane, dali si ti uopce svjesno zivjeo u Jugi...ili si bio samo dijete..

Bio sam dete, malo dete.....ali sam u medjuvremnu porastao i naucio da razmisljam dok neke matori i nesbosobni i neradnicki lezilebovici i danas nisu, jos nisu preboleli Jugoslaviju i cekaju da im se vrati Tito...

Nema Tita vise, pojeli ga crvi, da trpa strane kredite, i ''lezi lebu da te jedem''...
Posle kad je doslo za naplatu, onda smo se povatali za guse...
 
Sta mislite, da li je u neko dogledno veme (za 5 - 10 godina, na primer), moguce formirati neki oblik Jugoslovenske konfederacije, koju bi sacinjavale bivse jugoslovenske republike, ili vecena tih republika?

Ko zna, u vreme Tita gradjanski rat je svima bio nezamisliv, "....da sa tvoga puta ne skrenemo!" pa opet, desilo se, a danas je svima nova Yuga nemoguca...ja bi licno voleo da se bude odvojeno, svak za sebe u EU, jednog dana granica ionako vise nece biti, ne bi zeleo da primitivci opet dobiju priliku da puste svoje mazohisticke sklonosti da u vidu novog gradjanskog rata explodiraju, jos jednu Yugu nisu zasluzili, tako nesto se ima samo jednom i nikad vise. Danas nema vise SFRJ, pa opet, gore navedeni nisu zadovoljni, kad bi Srbija i nakon 100 godina zivela u bedi, potomci bradatih gibanicara bi opet za sve krivili Tita i SFRJ.

P.S. SFRJ je dobila besplatnu ulaznicu za EU sa Markovicem kao premijerom, ali se nasi neandertalci potrudise da sprece to "zlo" dovodjenjem hill bily demokratije.

Dakle, buducnost nam je EU, sve drugo je izolacija.
 

Back
Top