TELO JE HRAM

goodday

Iskusan
Poruka
5.338
i Cyanophyta stvorishe choveka......

za ovu vezbu vam nije potrebna nijedna tehnika disanja....vishenedeljni post i sl.
zamrachite prostoriju u kojo se nalazite...taaaako....
sada pustite muziku koja vas opushta.....
pre svega ste pojeli neshto shto najvishe volite i priredili sebi jednu toplu kupku sa mirishljavim solima.....
znachi zamrachili ste prostoriju i slushate muziku u kojoj uzivate......lezite i opustite se.....goli ste.....
polako pochnite da dodirujete sebe neznim laganim pokretima...taaaaako....
kada ste poslednji put dodirnuli svoj stomak....svoje genitalije....kolena...potkolenicu.....svoj bok.....
pochnite sve da ih dodirujete i govorite im kako ih volite....setite se sebe dok ste bili dete....
zamolite partnera da vam se pridruzi.....neka vas miluje po celom telu i shapuce vam prijatne stvari.....neka vam pricha o prijatnim stvarima koje ste zajedno doziveli....
milujte i vi vasheg parnera.....dodirujte ga....zagolicajte, koji put....je l' da da ima lep osmeh....volite da vam bude ugodno....volite da vash partner uziva....volite svoja tela.....ljubite sebe i nju/njega......crtajte prstima po njegovim/njenim ledjima....noznim prstima....u ritmu muzike koja vas opushta....a sada....touch the screen....come on, touch the screen..... :lol: :lol: :lol:
setite se i malog Djure...kada je on dobio poslednji znak paznje od vas....samo na sebe mislite u poslednje vreme.....hajde sada svi uhvatite Djuru i poljubite ga u nokat....recite mu koliko vam je nedostajao.....taaaaako
mazite sebe i parnera po kosi.....razbarusite je.....kao svila je.....ushtinite jedan drugom obraze....slatki su....poljubite se u obraze....u ochi.....taaaako....kakve obrve imate....osim shto ih chupate probajte i da ih milujete....je l' da je prijatno.....pa znam da jeste......prepusti te se mashti....mozete i voditi ljubav...ali sve ovo nije bila predigra....iako je uchestvovao partner......zagrlite se i tako upijeni jedno u drugo zaspite....taaaako...imace te predivne snove....osecace te se sigurnim......dugujete to sebi i vashim telima....ona vas slushaju celi vash vek.....vratite im to.....volite se i na ulici....kada niko ne gleda poljubite sebe i pohvalite svoj trud i svoj um shto vas vodi....

pri ovoj vezbi nije bitno disanje.....niste plavushe da o njemu morate razmishljati.....ono je automatsko...priroda nam je dala slobodu da radimo druge stvari....
ali ponekad ipak razmenite poljupce u nos.....bice vam zahvalni :wink:
 
divlja-u-srcu:

Ok......

Punim stomakom sam otisao u krevet posto sam se i posle 1Kg pecenja( to je ono sto najvise volim da jedem).Zatim sam otisao do kupatila, ali ono zakljucano.
"Aloooo deda ces brzo." Rekoh.
"Bezi bre samo sto sam uso. Covek ne moze ni da sere od vas na miru." Posle 10 minuta cekanja usao sam u kupatilo i uz opjne mirise ruze iz dedniog stomaka usao u kadu. "Nema tople vode", cujem dedin glas. "Opet crko bojler" rece on meni. Ma sta ima veze mogu ja i hladnom, pomislim se. Nije mi prvi put. Jaooo opet baba potrosila svu mirisljavu so, sta ima veze, moze i obicna. Posto sam se okupao posle one svinjetine pritisak mi je skocio na 180. Izasao sam sa mokrom kosom iz kupatila jer je sestra dala fen drugarici, spremaju se deca veceras za neku zurku.
Dosao sam do stuba koji mi je vec triput bio na popravci, Cd je crko, levi zvucnik je probio ali ipak se muzika cula.Dek je radio. Onaj desni. Stavio sam kasetu moje omiljene grupe, pretisnuo play i culo se krcanje, na brzinu sam iskljucio dek, otvorio ga i imao sta da vidim. Kaseta koju sam dobio od najboljeg prijatejla za 20 rodjendan bila je totalno izguzvana. Nema veze rekoh sebi i ukljuci radio. Bilo mi je malo hladnjikavo, da onako, samo u gacicama i sa kosom koju sam prosusio peskirom, stojim pored stuba 10 minuta dok nisam nasao neku stanicu koja nije mnogo krcala, a i muzika je bila blago podnosljiva.
Zamracio sam sobu u kojoj se nalazim i pozurio u krevet. Na putu ko kreveta zveknuo kolenom u stolicu, mislim da me je komsija cuo kako sam jauknuo. Stolica je odletela dva metra i udarila u saksiju sa babinim muskatlama. Saksija pade na patos i zemlja se prosu po tepihu. Uh..... Ma nema veze odo ja u krevet, da se druzim sam sa sobom, u al ce sad da padne seks. Na putu go kreveta skidam gace i bacam ih u stranu, jaoooo, pa ja nisam zatvorio prozor. Fijuuuuu gace kroz prozor, pravo na komsijinog Fijata. Ma nema veze, ko zna da su moje. Onako go, jeste da mi je malo hladno sa ovim kaloriferom, ali navikao sam, ulecem u krevet. Polako sebe dodirujem. Po dlakavom stomaku, kolenima punim oziljaka, AAAAAAaaaaa, ne to koleno. Udario sam se u stolicu malopre. Dodirujem svoje genitalije. Podizem glavu i pocinjem da im pricam, kao kad sam bio dete. Buciii-buciii-buciiii.
giiiii-giiiiii-giiiiii, buuuuuuu. Nista se ne desava. Neko kuca na vrata. Jao pa to je moj partner. Dolazi kao najavljena. "Jeliiii, al ja tebe teba da molim da mi se pridruzis?????" kazem joj. Ona dodje i poce da me miluje po ledjima. "Eeee koliko sam joj puta rekao da sredi malo te hrapave ruke." oce ona da mi prica o lepim stvarima koje smo zajedno radili. Podsecala me je kako smo krali po prodavnicama, duvali lepak u parku dok je kisa nezno padala po nasim licima. Prical mi je o prelepim trenucima kada smo se prvi put ufiksali. Kako smo posle njeno telo prodavali za malo heroina. Stresao sam se od blage jeze koja je prosla duz moje kicme. Poceo sam da se palim. Onako u mraku, nazirem konture njenog mrsavog tela i grudi koje vise. Pocinjem da je golicam i ona se osmehuje. Kako samo ima lep osmeh. Karijes na kecu i dvojci je ucijio svoj odlican poso. Uhhhhhhh. Zazmurim samo da izbacim tu sliku iz glave. Nema veze samo da nam bude lepo i udobno, nema veze sto su bederi na krevetu iskocili i sto mi iritirajuce bodu ledja. Milujemo se, crtamo iks oks jedno drugom po ledjima. Vodim 6:2. "Joj kako si glupa, radim te uvek na istu foru." Mislim se. "Eeeee kad si mi poslednji put ljubila Djuru?" Pitam je. "Pa onomad" Ona ce ko iz topa. Uvati mi Djuru i poce da ga ljubi u nokat. " AAAAAAA, pazi na zube breeeeee, al uvek moram da te opominjem da izvadis tu vestacku vilicu." Nije joj ovo prvi put. "EEEEEEE toooooo, to mi je nedostajalo" Rekoh joj. Poceo sam da je mazim po masnoj kosi. Podigao sam je gore i poljubio u rosamo lice, mislim da sam osetio i jednu novu bubuljicu. Dobro je ova je potkozna. E sad ce da vodimo ljubav i pustimo masti na volju. "Oces opet da me vezes za krevet i sibas granom po guzi" Pitala me je. "Ma jok, mrzi me." "Daj da te dovatim na brzinu pa da se zagrlimo i spvamo" Kao sto je i bilo.
Posle svega lezim i mislim, eeee dugovao sam ovo svom telu. Ono me slusa ceo svoj zivot. Sada polako vec tnem u san sa mislima "Pametna je ona GOODDAY tacno zna sta mi je trebalo"
 

Back
Top