Lindows
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Lindows

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Lindows

Ne znam da li ste culi, ali ovo je operativni sistem koji se sastoji iz windowsa i linuxsa!!!

Zanima me, ako neko zna, gde bi mogao da ga nabavim!!!

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Taj 'operativni sistem' je gori i od Windows-a i od Linux-a... I nije nikakva simbioza...

Naime, to je osakaceni Linux, nateran da izgleda kao Windows, sa par dodatih biblioteka u WINE-u, koji je u stanju da emulira par Windows programa bez specijalnog podesavanja...

Ako ti trebaju programi za Windows - koristi Windows... Nigde bolje nece raditi Windows programi nego u samom Windows-u...

Ako ti treba Linux, uzmi neku dobru distribuciju Linux-a, jer Lindows se moze slobodno smatrati jednom od najocajnijih linux distribucija.

Guest

Podrazumevano

To je neka "budzevina" od linux-a tj jedino sto su radili malo su doradjivali WINE (windows emulator) i malo vise se su igrali sa standardnim podesavanjima sto se tice dozvola pristupa tj sve radis kao da si administrator(root), u sustini nista specijalno ako mene pitas. A mnogi su imali jako losa iskustva sa tom distribucijom, moj savet je stavi poslednji mandrake na racunar i imaces sve sto ti treba.

Slične teme

1. Lindows
    Autor skora u forumu Unix / Linux Operativni sistemi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 02.05.2005., 01:41

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •