Brizbejn, tražim info za posao
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Brizbejn, tražim info za posao

Nov član
    Učlanjen
    28.08.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Brizbejn, tražim info za posao

Ime mi je Steva, 25 god, diplomirani ekonomista iz Toronta, selim se za Brizbejn za par meseci.
    Upoznao sam na jednoj zurci jednu nasu kragujevcanku iz Brizbejna, koja je tamo zavrsila studije i vraca se u KG. Pricala mi je kako je radila u nekoj fabrici tri dana nedeljno za 700 dolara nedeljno kao student i kako će sve da mi lepo isprica preko mejla i telefona. Ništa, slao sam mejlove, zvao telefonom, al već mesec ipo dana uzalud.

Zato bih hteo vas da pitam da li možda znate imena nekih fabrika u Brizbejnu i okolini koje spadaju u tu kategoriju od 7 glava za tri dana? Ili je ovo ribolovacka prica.

P.S. Takođe bih cenio ako bih mogao da stupim sa nekim u kontakt iz Brizbejna, radi saveta za smestaj, advokata (radi sticanja stalne radne dozvole, dolazim na working holiday vizi). Da li da pridjem srpskoj crkvi za pomoć i savet? Jel poznato da pomazu?

Steva
    Poslednji put ažurirao/la topaz : 07.09.2008. u 15:24 Razlog: bez licnih e mail adresa

Početnik
    Učlanjen
    16.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Brizbejn, tražim info za posao

Ja sam u slicnom problemu, takodje me intesuje kako doci do posla u Brisbane. Iz Novog Sada sam i diplomirani ekonomista, ako dodjem do bilo kakvih informacija javicu ti, isto tako bih volela da i ti mene kontaktiras ako saznas nesto.
    Poslednji put ažurirao/la topaz : 07.09.2008. u 15:24 Razlog: bez licnih e mailova

Zainteresovan član topaz (avatar)
    Učlanjen
    31.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Re: Brizbejn, tražim info za posao

Citat Original postavio pongopingo Pogledaj poruku
    Ime mi je Steva, 25 god, diplomirani ekonomista iz Toronta, selim se za Brizbejn za par meseci.
    Upoznao sam na jednoj zurci jednu nasu kragujevcanku iz Brizbejna, koja je tamo zavrsila studije i vraca se u KG. Pricala mi je kako je radila u nekoj fabrici tri dana nedeljno za 700 dolara nedeljno kao student i kako će sve da mi lepo isprica preko mejla i telefona. Ništa, slao sam mejlove, zvao telefonom, al već mesec ipo dana uzalud.

Zato bih hteo vas da pitam da li možda znate imena nekih fabrika u Brizbejnu i okolini koje spadaju u tu kategoriju od 7 glava za tri dana? Ili je ovo ribolovacka prica.

P.S. Takođe bih cenio ako bih mogao da stupim sa nekim u kontakt iz Brizbejna, radi saveta za smestaj, advokata (radi sticanja stalne radne dozvole, dolazim na working holiday vizi). Da li da pridjem srpskoj crkvi za pomoć i savet? Jel poznato da pomazu?

Steva
    Moze da se zaradi ali radi se 10 sati dnevno i verovatno je tezak fizicki rad.

Slične teme

1. BRIZBEJN - Sta ne valja?
    Autor Meda Božanin u forumu Azija, Afrika i Australija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 10.08.2008., 10:54
  2. TRAZIM POSAO
    Autor milan_iph u forumu Evropa
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.01.2004., 15:27

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor