DA LI BI STE SE UDALE ZA ZIGOLOA?

Mr.Relaxed

Primećen član
Poruka
954
..tema mozda jeste malo glupava jer verujem da vi zene uvek imato znatno vise kriterijume po pitanju braka od tipova,ali kako bi vam zvucala ideja da budete u braku sa tipom koji je imao hiljde zena,verujem daleko gore nego sto ste vi same jer je opste poznato koji tip zena koristi usluge gorepomenute profesije :rotf:....molim vas devojke samo iskreno :)
 
Prošlost me ne zanima, ako je zdrav (nije pokupio neku boleštinu) i nije zaljubljen u neku bivšu, pa da me prati njena senka. Dakle, ako je bio sa celim svetom, ali je zdrav i slobodan (u smislu koji sam rekla) onda bih. Naravno, pod uslovom da prekine da se kreše sa drugim ženama, već da se okrene samo meni. Mislim da prošlost nikada ne sme da bude važnija od sadašnjosti i da ljudi ne treba da uvlače druge u svoje živote ako nisu raskrstili sa prošlošću. Zato i kažem da mi je samo važno da je prošlost prošlost.
 
Ne bih nikada...najlakse je zaradjivati za zivot preko tukija ili cke...to mi mnogo govori o coveku...linija manjeg otpora, neradnik i jednom recju ljigavstina koju ne bih zelela ni za prijatelja...:roll:
Preporučujem ti da pročitaš knjižice "11 minuta" i "Američki žigolo", možda promeniš mišljenje.
Marija i Julijan nisu ljige i neradnici. Naprotiv. :)
 
Poslednja izmena:
Замисли, удаш се за жиголоа, а он ,,израђен'', не служи више ономе на чему је новце зарађив'о, и ти се пожалиш, а он каже : ,, А шта си 'тела за џ?'' :P

(Не размишљам о томе, удала се за оног ког сам хтела)
 
Dakle, ako je bio sa celim svetom, ali je zdrav i slobodan (u smislu koji sam rekla) onda bih. Naravno, pod uslovom da prekine da se kreše sa drugim ženama, već da se okrene samo meni. Mislim da prošlost nikada ne sme da bude važnija od sadašnjosti i da ljudi ne treba da uvlače druge u svoje živote ako nisu raskrstili sa prošlošću. Zato i kažem da mi je samo važno da je prošlost prošlost.

Zgadila si mi se. Sve jedno ti je $to je pojebao pola starachkog doma i gomilu fuxi za novce, a ti si kao ta zbog koje ce sto posto da se promeni i postane drugi chovek.:eek: Aplauz iz treceg reda prazne sale za kraljicu noci :lol:
 

Back
Top