Dok dobuje kisa u ritmu tantama kroz noc

volite li kisu? ili je ne volite? sta radite kad pada kisa? ili sta bi voleli da radite?
ja je licno nesto ne volim...volim da sam unutra, da sedim na tepihu ususkana s nekim, gledam tv, ili citam..

Ja se sad nerviram jer nemam kišobran i ne mogu da krenem sa posla kući :lol:

Ako me u sred noći probudi kiša ...onda se tek iznerviram .... to dobovanje po olucima ... ta mukla tišina ... sve mi to nekako jezivo.
 
Meni danasnja bas prija...I onako nisam imala nameru da izlazim jer se nagomilalo poslova po kuci...Jest mi isprljala prozore ali iskreno posle onih tropskih temperatura uopste mi ne smeta...
Najlepse je valjati se po krevetu sa nekim slazem se, ali ja sam fantasticno sredila ormane i fioke i bas sam ponosna na sebe!:D
 
volite li kisu? ili je ne volite? sta radite kad pada kisa? ili sta bi voleli da radite?
ja je licno nesto ne volim...volim da sam unutra, da sedim na tepihu ususkana s nekim, gledam tv, ili citam..
Obično sam melanholična kad se probudim i shvatim da pada kiša. Ali kada me uhvati kiša na pola dana, a da sam napolju..... jako volim to vreme. Nije mnogo ni bitno šta sam obula, samo da znam da kuća nije daleko..... i da nije mnogo hladno.

Sve mi deluje čistije, sterilnije, boje su lepše, ljudi su lepši kad pada kiša. Ne znam zašto, volim kada je vlažno napolju valjda tripujem da je i vazduh čistiji.
 
Volim kišu, kad sam ja unutri, a ona napolju... I nekako me privlači krevet...ako pada ceo dan, bolje pun, a može i prazan.... tako doobro se spaava kad je kiša...:zzzz:
Nekada sam volela kad su letnje kiše, onako sa grmljavinom i vetrom, da izađem napolje i udišem miris ozona.... sad nešto nema takvih kiša - odmah zahladi, i ne miriše ozon, a ako i ima vetra, odmah je olujni... pih!
 
Bas mi je drago da je otvorena ova lepa tema .... Bila je jedna pa je zatvorise .....
Volim kisu ...... volim .... volim .....
Lepo je setati po kisi .... boje su lepse, jace ...... a kako se samo divno spava dok pada kisa ....... volim da slusam kako kapi udaraju po olucima, staklu ...... i uzivam u mirisima .....
A tek naci se u nekoj sumici dok pljusti ..... mmm ...
Kako je tek kisa lepa na planinama .... ili ... na moru ........
Grmljavine, ove nase gradske se ne plasim, ali one planinske ... da se najezis ...
Danas je padala bas dok sam se vracala s posla ...... slab kisobran .... baletanke .... brrrrr ..... ali lepo mi je bilo ...... ipak ..... volim kisu .....
 

Back
Top