SAMO ZA ZENSKE OCI...

aca.maja

Početnik
Poruka
5
ovo sam do sada radio iz hobija,radi se o saksijama i zardinjerama od drveta.zelim da ponudim cvecarama,pa hocu da vidim utiske ljubitelja cveca.slobodno komentarisite.Pogledajte prilog 41653

1074.jpg


Pogledajte prilog 41655

Pogledajte prilog 41656

JW0205-4.jpg
 
Ja mislila neki zgodni muskarci cim pise "samo za zenske oci", kad ono...Zardinjere zgodne za sadjenje cveca...Dobar ti je stos...
Nego koja ti je dubina ovih zardinjera? Pitam zbog cvetnih vrsta...
Sto se tice prve i poslednje gde se nalazi podlozak za visak vode i kojih su dimenzija, da li uz njih prodajes i saksije ili to ide odvojeno?
 
Pa... nista specijalno! Svaka cast za trud, posvecenost za hobi...
Ko od hobija zaradjuje? Valjda ti je zadovoljstvo da se time bavis?

Mozes da poklanjas za osmi mart drugaricama i tetkama, nesto sto si sam uradio. Mozda uspes da prodas na vasaru, ali verujem da neces zaraditi koliko si truda ulozio...

Izgleda da si vest sa drvetom...
Zasto ne pravis npr stalaze za pice?
:)
 
zato sto si kucka:lol:

Hajde..budi malo pametnija, i lepo vaspitana bar na 5 minuta....stvar ukus, dizajna i ostalog sto ne razumes nema veze sa tim da li je neko kucka ili ne.uostalom covek je trazio misljenje..i dobio ga je...i ako si pokusla da budes zanimljiva i vickasta ..nisi uspela.. ne mogu da izadjem na foruma a da se neko "pametan" ne javi..sa jos "pametnijim" komentarom..znaci.gledaj si svoja posla i ako imas sta da kazes na temu reci ako ne ..cackaj nos..uvo ..radi bilo sta a da ne moras da upotrebis mozak..
 
Hajde..budi malo pametnija, i lepo vaspitana bar na 5 minuta....stvar ukus, dizajna i ostalog sto ne razumes nema veze sa tim da li je neko kucka ili ne.uostalom covek je trazio misljenje..i dobio ga je...i ako si pokusla da budes zanimljiva i vickasta ..nisi uspela.. ne mogu da izadjem na foruma a da se neko "pametan" ne javi..sa jos "pametnijim" komentarom..znaci.gledaj si svoja posla i ako imas sta da kazes na temu reci ako ne ..cackaj nos..uvo ..radi bilo sta a da ne moras da upotrebis mozak..

:mrgreen:
 

Back
Top