Rolanje - POMOC
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Rolanje - POMOC

Početnik FSKPZNS (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Rolanje - POMOC

Zdravo drustvo !

Imam problema sa Parallel turnom u desno. Nikako mi nejde. Kao da nemam osecaj na toj desnoj nozi. Kako da vezbam to da steknem osecaj.

Kad skrecem u levo (parallel turn) sve ide kao podmazano. Cak i pri vecim brzinama mogu tako i da zakocim (znaci da ne nastavim sa kretanjem tj ne skrenem skroz) a mogu i da napravim dosta ostar zaokret u levo.

Kod kocenja kocnicom takodje nemam problema. Spin stop gde desnu nogu rotiram ide mi bez problema ali kad treba levu opet je problem.

Znaci generalno me interesuje kako da vezbam i sta da radim da popravim taj osecaj i desnoj nozi. Bar jam mislim da je to malo problem. Mogu da skrenem u desno ali uz pomoc A turn-a ili uradim spin stop pa odmah posle toga nastavim kretanje.

Izvinjavam se ako nisam naveo dobre strucne nazive. Pocetnik sam. Proslo leto sam kupio rollere ali sam malo vozio a ovo leto tek drugu nedelju kako se vozam.

PS: Interesuje me jos da li u Novom Sadu ima neka skola, klub ili prosto ljudi koji se redovono okupljaju i rolaju i gde oni sa vise znanje zele da odvoje malo vremena za pocetnike.

HVALA !!!

Zainteresovan član Rmx (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Re: Rolanje - POMOC

Vezbaj pa kad mislis da neces uspeti ili se umoris napravi pauzu par minuta pa opet...
    Kakva bre skola rolera , niko ko dobro vozi nije ucio u skoli ...sto bi ti bio izuzetak ?

Učlanjen
    31.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa reko mozda neko drzi neke... nazovi casove ili daje instrukcije, barem neke osnove. Ma meni je ok i da se javi neko ili neka grupica pa da zajedno rolamo. Mnogo mi je zanimljivije u drustvu. Imam drugara koji dobro vozi ali posto radimo u istoj firmi a suprotne smene.... jasno vam je.

Anyway malo sam lutao po youtube i izgoglovanim sajtovima pa odatle skidam fazone i vezbam. Ide za sada ok.

Uspeo sam kolko tolko da dobijem taj osecaj u desnoj nozi mada to jos nije to kao sa levom.

Učlanjen
    31.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Mala informacija za sve novosadjane rolerase:

Odlicno mesto za rolanje na novom naselju (Bistrica). Put koji ide paralelno sa Bulevarom vojvode Stepe. Nov asfalt a kola, pogotovo uvece, mozes na prst jedne ruke da izbrojis. Od "Tus" marketa pa sve do zgrada u Mileve Maric. Ima tu kilometar.

Ko zeli da vezba trikove, postoji lep, nov parking kod samog ulaza u Tus market.

Veoma poznat Shinoda (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2004.
    Pol
    muški
    Pancevo, centar juznog Banata, prestonica piva i brojnih zanata :lol:
    Reputaciona moć
    175

Citat Original postavio FSKPZNS Pogledaj poruku
    Zdravo drustvo !

Imam problema sa Parallel turnom u desno. Nikako mi nejde. Kao da nemam osecaj na toj desnoj nozi. Kako da vezbam to da steknem osecaj.

Kad skrecem u levo (parallel turn) sve ide kao podmazano. Cak i pri vecim brzinama mogu tako i da zakocim (znaci da ne nastavim sa kretanjem tj ne skrenem skroz) a mogu i da napravim dosta ostar zaokret u levo.

Kod kocenja kocnicom takodje nemam problema. Spin stop gde desnu nogu rotiram ide mi bez problema ali kad treba levu opet je problem.

Znaci generalno me interesuje kako da vezbam i sta da radim da popravim taj osecaj i desnoj nozi. Bar jam mislim da je to malo problem. Mogu da skrenem u desno ali uz pomoc A turn-a ili uradim spin stop pa odmah posle toga nastavim kretanje.

Izvinjavam se ako nisam naveo dobre strucne nazive. Pocetnik sam. Proslo leto sam kupio rollere ali sam malo vozio a ovo leto tek drugu nedelju kako se vozam.

PS: Interesuje me jos da li u Novom Sadu ima neka skola, klub ili prosto ljudi koji se redovono okupljaju i rolaju i gde oni sa vise znanje zele da odvoje malo vremena za pocetnike.

HVALA !!!
    j b t vozim role vec 10 godina, ali pojma nemam sta si nas ti pitao? kakvi parallel turnovi, a-turnovi, spin stop?! shta je bre to?>
    expand your minds NOT your egos!

Slične teme

1. POMOC! Potrebne slike igracha Crwene Zvezde .POMOC
    Autor Interista u forumu Fudbal
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 20.03.2007., 16:40
  2. Rizla ili papirici za "rolanje"
    Autor kokosh u forumu Razno
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 21.12.2005., 17:46
  3. !! POMOC !! Dodatna antena za mobilni telefon !! POMOC !!
    Autor ludak1985 u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 27.08.2005., 00:10

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •