Navijate li za klubove bivse nam drzave u Europi!

Alex84

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.446
Evo da se i ja okusam u jednoj temi..molim moderatoricu da je ili izbrise ili stavi na adekvatno mjesto ako ovdje ne valja..

Dakle,mene zanima navijate li za klubove sa ovih prostora tj bivse nam zajednicke drzave kada igraju u europi??Evo ja naprimjer,svim srcem navijam kada Zvezda,Partizan i ostali vasi predstavnici igraju u europi i strepim nad njihovim rezultatom..nikad necu zaboraviti kako sam navijao za Partizan u onoj utakmici sa Newcastlom kada su izborili ligu prvaka..i isto cu danas navijati za Vojvodinu i Crvenu Zvezdu istim zarom kao i za Hajduk i Slaven Belupo..
 
Svidja mi se tema, neka ostane. I mene to zanima, mada mislim da vec znam odgovor nekolicine ovde. :P

A evo da ja odgovorim: Posto ne pratim utakmice nasih klubova, ne pratim ni utakmice komsijskih klubova. :)

:worth::worth:e ovo je odgovor:hahaha::hahaha:

Mislim da i ja slutim neke odgovore..ali boze moj..mozda ima i nekoga poput mene kojem je nogomet vazniji od politike i inih sranja...danas cu navijati i za Vosu i Zvezdu i nadam se da ce izboriti prolaz dalje..
 
nisam bas upucen koji klubovi iz ex yu igraju na nekim takmicenjima u Evropi,ali sada na Euro 2008,navijao za Hrvate,jer su u nekim utakmicama stvarno dobro igrali...
PS.-puca mi patka za politiku kad je sport u pitanju

e svaka ti cast na odgovoru:ok:inace ja zivim na samoj granici za Srbijom i u vrijeme EPsam cesti znao biti u Srbiji i iznenadio sam se kad sam vidio da se po kaficima navija za nasu repku..e to je pravi stav
 
uvek navijam protiv klubova iz bivse Juge, samo mi je krivo to sto imam malo prilike za to jer pucaju jos u kvalifikacijama
normalno tu ne racunam klubove iz Republike Srpske
znaci protiv Dinama, Hajduka, Crnogorci, Makedonci i Slovenci ispadnu, a da i ne stignem da navijam protiv njih :lol:
Mi iz Republike Srpske jedva cekamo da zaigramo fudbal sa Zvezdom i Partizanom i to ce biti liga.Zvace se Meridian super liga Republike Srba.:ok:
 
uvek navijam protiv klubova iz bivse Juge, samo mi je krivo to sto imam malo prilike za to jer pucaju jos u kvalifikacijama
normalno tu ne racunam klubove iz Republike Srpske
znaci protiv Dinama, Hajduka, Crnogorci, Makedonci i Slovenci ispadnu, a da i ne stignem da navijam protiv njih :lol:

hm..onda si prosle godine mogao bas da uzivas navijajuci protiv Dinama,da te podsjetim..6 utakmica u pretkolima Lige Prvaka,2 utakmice u pretkolu Kup Uefa i 4 utakmice u grupama Kup Uefa,sto je 12 utakmica u europi..
 
Ja planiram da gledam.

btw...I ja sam na prvenstvu volela da gledam vasu repku. E sad ima dva razloga.
Prvi: Lepo ste igrali.
Drugi: Slaven Bilic :mrgreen:

:hahaha:i ti padas na Slavena:hahaha:

da dobro smo igrali ali unistio nas je nas Balkanski mentalitet..gotovo je..ne nikad nije gotovo dok sudac ne odsvira kraj sto su nam Turci zorno demonstrirali..taj poraz mi je pao kao nijedan dosada..
 

Back
Top