Anime preporuke

hvala svima na preporukama,Skinuo Shool Rumble (odgledao vec pola) i Nodame Cantabile,u skorije vreme pocecu da skidam i eden of the east.btw jer je to zavrsen anime? Ako se secam dobro znam da sam citao review za slican takav anime na "sezona prolece 2009" (ne secam se bas tacnog imena,ali se dobro secam kada "go muskarac" spasi devojku :D :)
 
Pokusacu da sastavim listu

Soul Eater

soul-eater.jpg


Trenutno gledam,extra anime svi likovi su dobri osim Black Stara-a nekako mi on deluje kao Naruto previse.

Ouran High School Host Club

ouran.jpg


Honey-senpai <333

Maria†Holic

mariaholic1.jpg


Na pocetku mi je delovalo vrlo cudno,ali je ipak dobar anime.

Rosario + Vampire

7920.jpg


Malo je neozbiljan anime... Ali je vrlo smesno i svidela mi se prica.

Vampire Knight

vampire-knight.png


Prosto obozavam VK :heart:

Gakuen Heaven

6349l.jpg


Gaaaaaaaaaay ... Mada nije nista toliko strasno,iskreno mislim da su trebali jos da dodaju, postoji samo jedan poljubac :confused:
Nekako me podseca na Ouran HS CLub
 
Heeeeey,odgledao School Rumble,moram da priznam Odlicna komedija,Imas jos neku preporuku evanes??
Inace trenutno Gledam Nodame Cantabile,Artemis svaka cast za preporuku,na pocetku mi je bila cudna animacija i sve to,ali sam se navikao kroz 3-4 epizode. :)
 
Basilisk - Ninja , tuzan kraj :sad2:

Berserk - Veoma mracan lik (ali dobar) sa ooooogromnim macem od 2m kolje demone, ljude, ljude zajedno sa konjima, itd itd..Klanica i puuuunnooo krvi.. ima manga nastavak

Code Geass - Veoma dobra prica, dosta izdaja, nikada se ne zna sta ce se desiti.. A kraj (2. sezone) je za oskara.. Mecha.. :ok:

Gungrave - mafia..sitne ribe postaju najkrupnije u gradu.. jedan od mojih omiljenih animea..

DragonBall - GOKU KRALJLJLJLJ :super::super::super::super::super:

School Rumble - Jedna Tinejdzerska anime, simpa


Takodje klasicne Blood+, Naruta, D-gray man, Fairy Tale, Death Note, Claymore, GTO Elfen Land..


Ne preporucujem, Bleach, Vampire Knight, One piece, xxxHolic, jednostavno ih ne volim..



Znam ih jos milion mrzi me sve da pisem
 
Pozdrav ljudi,

predložite mi neki anime koji se vama dopao. Skoro sam skinuo Ah! My goddess i izdržao sam da odgledam cak 15-16 epizoda. Nesto gore nisam skoro gledao :eek:
Znaci neki anime koji se vama svideo, a da nije besmislen, kao gore navedeni čije se ime ne izgovara :)
 
Pre svega da kazem ... Dobro jutro :D , a i da nastavim,ako trazis preporuke .. vec postoji tema, trebao si da pregledas teme pre nego sto si otvoro novui,ali ....... kad si vec otvorio evo preporucio bih ti nekoliko :

1, Death Note (triler,37 epizode)
2.. Fullmetal Alchemist (akcija/fantazija,oko 52 epizode)
3. Blood+ (Akcija/Romansa,50 epizode)

itd,itd... ima ih zaista mnogo ali ova tri sto sam nabrojao stvarno imaju dobru pricu,ja sam uzivao gledajuci,sad .. zavisi koji zanr vise volis (romansa,akcija,komedija itd,itd...),u svakom slucaju javi se kasnije sto se tice Zanra pa nacicemo ti neki dobar anime,ali ako zelis da odgledas nesto sa vrhunskom pricom,ova tri bi ti preporucio :) . Uzivaj ;)
 
Hvala :) DN sam apsolvirao odavno, pa mi je problem što očekujem nešto bolje od toga, pa me sve guši. Potraziću ova druga dva.

Meni još malo pa na spavanje, treba ustati u sest - laku noć :) I jos jednom mnogo hvala !
 

Back
Top