Shta vas pali?

Ne_Vazim_Se

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.560
Znachi, hocu skroz iskrene odgovore. Ako ne zelite ili nemate hrabrosti da iznesete u javnost deo svoje inteme, nemojte. I ne zelim da slusham gluposti tipa... Pa brate, lozim se na ... Ribe, brate... I tako to... Ovo je ozbiljna tema. Pravim ozbiljnu anketu. I tako :whistling:
 
@ritter... svako se pita... jer u pitanju je pita :mrgreen:
@baby jane... proces anketiranja je u toku... mada to i nije neki tok... do sada imam samo jedan ozbiljan odgovor...
@antihrista... u vezi sa bilo chim... ako te pali drvo... napishi lepo pali me drvo...
@georgejune... da, da, zbog toga i ja lupam glavom u dzi... i zato sam to lepo napomenuo u uvodnom postu, i mislim da ne bi trebalo da dodje do takvih sluchajeva sada, posle svih mera bezbednosti...
@derer: :ok:
 
e pa odgovorila sam ti tamo na nekoj temi
i ne krijem se
svi me provalili i onako
ovo mi bre prvi nik na krsti
e mi smo se cule
i ona je rekal da je pocela da dolazi ovde
ali to bilo pre pre
pa sam je ja tesila da nije slabog karaktera
i te gluposti znas
i tako
ali je sada nema
a javicu ja njoj pa ce mozda da dodje
 
pali me izazov, kada treba da se potrudim i dam vise od sebe na svim nivoima, ali ne uprkos ustaljenom misljenju da to znaci pali te kad te neko ladi..hm kako da objasnim, kad te provocira ali s namerom da izvuce nesto vise od tebe,i pruza ti podrsku u tome a ne da izivljava komplekse.pali me inteligencija, ali ne retardi koji imaju potrebu da idu okolo sa svetlecom reklamom mense, tj koji imaju potrebu da uvek i svuda budu najpametniji,vec oni koji su dovoljno sigurni u sebe...pali me kad ti muskarac nedvosmisleno pokaze i kaze da ima zelju bas za tobom, a pri tom nije banalan..tako
 

Back
Top