Shta vas pali?

h040.gif

I kazes tako reaguju zene kad ih pocnes paliti..mozda da promenis fore i ne budes ljubomoran..ponekad se nasmejes makar i lazno..ovo je besplatan savet.
 
pali me kada je neko posvecen samo meni i obozava svaki deo mog tela i deklarativno i konkretno...ne pale me/gade mi se svastojedi, koji bi i muvu u letu i koji bale za zenskim dupetima i sisama ko da su ispali iz oceva qrca, a ne iz majcine ckapice
 
Ovo vec moze da se tretira kao ozbiljan odgovor... uchesnici koji se pale na dupe, sise i u globau zenski rod... molim vas prochitajte ponovo uvodni post... znachi u pitanju je ono shto vas stvarno pali, a ne neshto shto nam je svima zajednichko...
 
kad mi kazhe: savrshenstvo moje malo
kada mi da svoju donju usnu da grizem kad sam i ako sam nervozna da mi bude lakshe
kada mi kazhe: bejbZ
e, sad ne znam da li smem neshto eksplicitnije
mozhda mi stokuje postove (:
 
Ah, lepo, lepo... anketa napreduje :) Ajde da chujem i neko iskreno mushko mishljenje osime Derer-ovog... Mislim, znao sam ja oduvek da su devojchice hrabrije od dechaka... Nego nisam znao da je razlika tooooooolika :)
 
Muskarci koji u meni izazivaju divljenje, oni koji dominiraju nad ostalim muzjacima i kuci dovlace veci dio plijena... Muskarci kojima ne mogu da muljam i manipulisem, a koji mi u isto vrijeme jasno i nedvosmisleno pokazuju koliko me zele... Oni koji su u stanju da me umno, fizicki, psihicki, emocionalno, intelektualno ucine samo i jedino svojom...
 
hm, iskreno.
može me napaliti svašta, zavisi...
sada, ne ume svako ni da se nasmeje isto kao i ''neko'' čiji osmeh je probudio nešto u nama...
a i taj isti osmeh, može proći ne opaženo, bezbroj puta, sve dok se ne uklopi...
ipak mislim da je povezanost to što može da bude najboljši stimulans
makar meni
ne kao nešto što je bogom dano, već kao trenutak kroz koji otkrivamo onog drugog... kroz koji nam se pokazuje... prikazuje? ako je to iskreno, recimo, taj neko to ume da iznese, može me privući mnogo toga... pa čak i stvairi za koje mi uglavnom nisu privlačne.
 
Muskarci koji u meni izazivaju divljenje, oni koji dominiraju nad ostalim muzjacima i kuci dovlace veci dio plijena... Muskarci kojima ne mogu da muljam i manipulisem, a koji mi u isto vrijeme jasno i nedvosmisleno pokazuju koliko me zele... Oni koji su u stanju da me umno, fizicki, psihicki, emocionalno, intelektualno ucine samo i jedino svojom...

a po koju cijenu?
ili ti to nije bitno?
 

Back
Top