Koju mangu upravo čitate?

Posto sam odgledao live (non anime) Great Teacher Onizuka odlucih da pogledam mangu. 22godisnji Onizuka, mangup, odlucio da postane nastavnik.
Futari Ecchi, o predbracnim problemima
Bitter Virgin, upravo se zavrsila, romansa?
 
Bleach....mada sad necju da chitam par nedelja jer su ova poglavlja ochajna,pa da mozhda ako se nakupi 5 poglavlja bude neshto zanimljivo...I Vampire Knight sam chitala ali me sad neshto mrzi....a dobra je manga ^_^ i anime nije losh (iako ima samo 13 epizoda za sada,a druga sezona cje tek u oktobru )
 
Trenutno citam:
NARUTO - No.1 manga u svetu,
BLEACH - No.2,
AIKI - for men only,
CLAYMORE - Mracni srednji vek i zene ratnice,
HISTORY'S STRONGEST DISCIPLE KENICHI - Parodija na temu borilackih vestina,
GHOST SWEEPER MIKAMI - Isterivaci duhova, ali na japanski nacin
 
Trenutno, mada neredovno izlaze:

Kurokami.

blackgod_4.gif


Video sam da je izašao i anime, odgledao par epizoda i ne sviđa mi se.


Historie.

13797.jpg


O Eugenu, generalu i sekretaru Aleksandra Velikog, odnosno pretežno o njegovoj mladosti.


Vinland Saga.

4063144232.jpg


O Vikinzima.


Kurokami je jako dobra manga, a Historie, i pogotovo Vinland Saga, odlične.
 
Kyou, koi wo hajimemasu!
Ovo prepurucujem svima koji vole romantiku, vezano za srednju skolu. Hibino je stidljiva devojka koja se zaljubi u Kyoutu, momka koji je totlna suprotnost, mnogo je napadan delikvent. Uprkos tome, on je prvi na mestu u odeljenju jer ima najbolje ocene i sve cure ga jure. Njih dvoje ce da zapocnu cudnu vezu svadjom...<3
 
Počela sam nedavno da čitam Akumetsu

2zqc3gn.jpg
[/IMG]

Akumetsu je priča o Hazami Shou, srednjoškolcu koji brani svoj pogled na pravdu na svoj način....Nasiljem...I to ubija velike zverke, političare i tako te, nazivajući sebe Akumetsu (što valjda znači "Istrebljivač zla"..ili tako nešto). Dobro uradjena manga, dosad ima 112 chaptera.
 

Back
Top