Koji anime gledate?

hmmmm.... Trenutno Gledam Naruto Shippuden i Bleach (Preporucujem svima,Dosta komican Anime,mada ume u nekim situacijama da bude bas Krvav)...
Inace volim da skinem sve epizode pa da odgledam kao Covek...

Dakle razmisljao sam da pocnem sa skidanjem Shaman King i Death Note,Interesuje me koliko epioda ima Death Note,ja sam nas'o 37 epizoda,jer to kraj Prve sesone ili kako,ili izbacuju svake nedelje po jednu Epizodu (kao sto je slucaj sa Narutom i Bleachom)? Ako je neko gledao Death Note,voleo bih da cujem Vasa Misljenja,Kakva je prica itd,itd... ahh da i voleo bih da mi preporucite jos po neki anime (ako je moguce sa kratkim Opisom i po nekom slicicom)...

Unapred Hvala i veliki pozdrav :) !

Bleach previse krvav?Dragi boze kako bi podnio Elfen Lied onda.
Death Note je odlican i ima samo 37 epizoda.Gledaj, vredan jee toga.I gledaj japanski sa prevodom, a ne engleski.
 
Bleach previse krvav?Dragi boze kako bi podnio Elfen Lied onda.
Death Note je odlican i ima samo 37 epizoda.Gledaj, vredan jee toga.I gledaj japanski sa prevodom, a ne engleski.

Za razliku od Naruto-a jeste KRVAV ( to je barem moje misljenje) ! ;)

Inace poceo sam da gledam Death Note,do jaja Anime,stigao sam do 25 epizode,Steta sto ima samo 37 epizoda,jer su napravili mozda neki film?
Kako vidim Iz navedenih postova,imas bas dosta iskustva sto se tice Anime-a,voleo bih da mi preporucis neki,ali sa Vrhunskom pricom bez emocija i tih decijih sranj@,nesto poput Death note ... Cuo sam da je Monster takodje odlican,pa sta mislis o tome?
Pozdrav !
 
Sayonara Zetsubō Sensei

Anime nema neku pricu , to je parodija na Japance i ostale anime-e
LoL omiljena rec je despair (Zetsubō) i to mi je uvek smesno kad cujem......Jednom kaze ,,The internet left me in despair'' XD
Anime je sve u svemu dobar i opening je najbolji ( to je onaj sto je artemis postavila u kafani :D )

Stigao sam do Zoku Sayonara Zetsubou Sensei pa kad odgledam to prelazim na Goku koji se i dalje emituje :D
 
Poslednja izmena:
Sad trenutno uporedo pratim Basilisk i Busou Renkin (ovo sam već gledala ali pošto moj novi DVD smatra da je taj isk dovoljno dobar da ga pusti...izgleda dobro na velikom ekranu TVa).
Uvek pratim više serijala odjednom
 
Super je Monster.

Jel' Artemida, jel' znash josh neki slichan anime? U sushtini, sa dobrom prichom, u modernom vremenu, bez natprirodnih elemenata?

Artemida? He, he...
Paaa...Trebam da se sjetim nekog koji je u modernom vremenu sa dobrom pricom
Serial Experiments Lain je extra ali je cyberpunk
Higurashi No Naku Koro Ni (i Kai) ima extra pricu ali malo nadprirodnosti...

Ali mogao bi gledati ono sto MatalBoyu stalno preporucujem, Toward the Terra (ili Terra E, kako se drugacije zove) Napravljen po mangi iz 70ih. Ali je extra i ima dubine.
 
Odgledah par epizoda i Terre. Delovalo mi dobro, ali eto, bash tad naleteh na neke druge kao shto su Fate/Stay Night, Seirei No Moribito, i pomenuti Monster.

Sakam ja i cyberpunk i steampunk, i mislio sam da gledam Lain, nego me malo odvuklo to shto je star vishe od 10 godina. Iskreno, to me nekako odbija.

Takodje, odgledao sam par epizoda i Jigoku Shoujo, poznate i kao Hell Girl. Fino deluje.
 
Odgledah par epizoda i Terre. Delovalo mi dobro, ali eto, bash tad naleteh na neke druge kao shto su Fate/Stay Night, Seirei No Moribito, i pomenuti Monster.

Sakam ja i cyberpunk i steampunk, i mislio sam da gledam Lain, nego me malo odvuklo to shto je star vishe od 10 godina. Iskreno, to me nekako odbija.

Takodje, odgledao sam par epizoda i Jigoku Shoujo, poznate i kao Hell Girl. Fino deluje.

Lain je nekako 'tezak' anime. Veoma je dubok ali odlican za svoje vrijeme.
 
Artemida? He, he...
Paaa...Trebam da se sjetim nekog koji je u modernom vremenu sa dobrom pricom
Serial Experiments Lain je extra ali je cyberpunk
Higurashi No Naku Koro Ni (i Kai) ima extra pricu ali malo nadprirodnosti...

Ali mogao bi gledati ono sto MatalBoyu stalno preporucujem, Toward the Terra (ili Terra E, kako se drugacije zove) Napravljen po mangi iz 70ih. Ali je extra i ima dubine.

LoL ali imao sam viziju da ces mu dati Terru i Higurashi xD
Ja evo odgledah novu epizodu vampire knight-a :D
Lain je dobar :super:
Hmm....

btw. Jelena odgledao sam Terru 1. epizodu
 

Back
Top