Atguard3.22
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Atguard3.22

Početnik
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Atguard3.22

Imam instalirane Atguard322 i ad-aware6.0 Da li mi je to dovoljna zastita? Pitam jer na MSN i ICQ imam mnogo napada. I jos kako da sakrijem IP a da ne zeznem '98? HVALA

Guest

Podrazumevano

normalno da ti treba bolja zastita

Početnik
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Atguard3.22

Citat Original postavio Sandokan 027
    Imam instalirane Atguard322 i ad-aware6.0 Da li mi je to dovoljna zastita? Pitam jer na MSN i ICQ imam mnogo napada. I jos kako da sakrijem IP a da ne zeznem '98? HVALA
    Koja bolja zastita? Imam i AVG 7.0

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

kaze narod, "ako ne znas sta je dobro, znas sta je skupo" pa prema tome mada ne mora da znaci ali iz iskustva kazem ovo 1. Norton 2003 ili 2004 (sa system workom ili bez njega) 2. zatim ad-aware 6 i na kraju 3. Zone Alarm.. TO je kombinacija koja dobro radi ali i vasa briga za racunarom odradjuje ostatak posla bezbjednosti vaseg racunara... Poz.

Andreavk
    Guest

Podrazumevano

U ICQ iskljuci home page

Aktivan član Leka (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

kaze narod, "ako ne znas sta je dobro, znas sta je skupo" pa prema tome mada ne mora da znaci ali iz iskustva kazem ovo 1. Norton 2003 ili 2004 (sa system workom ili bez njega) 2. zatim ad-aware 6 i na kraju 3. Zone Alarm.. TO je kombinacija koja dobro radi ali i vasa briga za racunarom odradjuje ostatak posla bezbjednosti vaseg racunara... Poz.
    Sta je tu skupo,osim nortona(bilo system ili samo av),Ad-aware i ZA su kvalitetni
    programi koje mozes naci u free izdanju za fizicka lica.

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ok je to Leka, mislio sam na NORTONA, naravno za ova dva si u pravu, prvenstveno sam mislio na NORTONA. Za nase uslove mnogo novca trazi ali kome treba i ne moze biti skupo. POZ.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •