Kom bi ste foruma$u / foruma$ici dali milionche za.. ?

Zar ti mislish da ovde nema predivnih zzena?
I da nikome ne mozzemo imponovati?

Jel nam to kao neshto fali?

Uostalom, ova tema je bezobrazluk, kao kojoj bi dao pare, tojest koja prima novac za usluge?

Bezveze.

E bre pipi dokle ces ti mene tako tumaciti..citiram namazanog ljigavca koji vidi u meni pretnju..posto to sto ima reci ne radi otvoreno vec redom salece sve na pp..dzentlmenski ga nisam prozivao dok mi se nije obracao..mada vidim da ga vecina ne provaljuje pa nek tako i nastavi
 
Nije nam nesto ovih dana svima izgleda:think:
hol_beauty_sweetest.jpg
 
Nije ono $to ste pomislili bezobraznici jedni forumski.

Svako mozhe da dodje u situaciju da sutra bude super bogat, a da mu opet neka zelja ostane neispunjena. Zamislite sebe da imate brdo ke$a, a niste baksuz i hteli bi ste da date malo sa svoje gomilice (tachnije milionche jura) nekoj foruma$ici za romantichnu nocj provedenu na va$oj luksuznoj jahti. Kome bi ste poklonili tu donaciju. 18% bi i$lo Krstarici tako da osiguramo da se modovi nece buniti :)


P.S. Nemojte da odgovarate da je milionche mnogo jer svi znamo da nije ;)

:whistling:
 
Nije ono $to ste pomislili bezobraznici jedni forumski.

Svako mozhe da dodje u situaciju da sutra bude super bogat, a da mu opet neka zelja ostane neispunjena. Zamislite sebe da imate brdo ke$a, a niste baksuz i hteli bi ste da date malo sa svoje gomilice (tachnije milionche jura) nekoj foruma$ici za romantichnu nocj provedenu na va$oj luksuznoj jahti. Kome bi ste poklonili tu donaciju. 18% bi i$lo Krstarici tako da osiguramo da se modovi nece buniti :)


P.S. Nemojte da odgovarate da je milionche mnogo jer svi znamo da nije ;)

Sinnketu...
 

Back
Top