Kako da stavim koleginici do znanja da nisam u tom fazonu?

Poruka
13.232
Molim vas za savet ....jedna koleginica sa posla mi se puno nabacuje.Ona pokazuje sve znake da joj se svidjam a ja se prema svim koleginicama podjednako ponasam....a meni se bas, bas ne dopadaju kombinacije na radnom mestu... ne znam kako bih joj to stavio do znanja jer sam misljenja da ću je povrediti ali se bojim da ne umem da pronadjem nenametljiv nacin jednostavno da joj ga stavim do znanja pa ako joj se dopadam da ona prekine sa dosađivanjem, uh sto je to svelepo receno ali u stvarnosti sve ide drugacije, spreman sam na rizik da me optuži za sexualno uznemiravanje jer joj ne dam... ne znam ni sam... pomagajte, ozbiljno... nesto bih joj vec rekao u ponedeljak.

Hvala puno svima unapred, kuća vam pevala.
 
Molim vas za savet ....jedan kolega sa posla mi se veoma svidja.On ne pokazuje nikakve znake da se i ja njemu svidjam niti bilo koja druga koleginica prema svima se podjednako ponasa....a meni se bas,bas dopada ....ne znam kako bih mu to stavila do znanja jer sam misljenja da ko ne rizikuje ne dobija ali se bojim da ne umem da pronadjem nenametljiv nacin jednostavno da mu dam do znanja pa ako mu se dopadam da on preuzme incijativu uh sto je to svelepo receno ali u stvarnosti sve ide drugacije ,spremna sam na rizik da mu se opuste ne dopadam i dame iskulira ...ne znam ni sama ...pomagajte ,ozbiljno ...nesto bih mu vec rekla u ponedeljak :)

Hvala puno svima unapred :)

:think:
 

Back
Top