Šta mislite o knjigama Anne Rice?

  • Začetnik teme Beowulf011
  • Datum pokretanja
O knjigama spisateljice Anne Rice,ne mislim nista pozitivno. Ona u svojim knjigama,pokusava da se pretstavi kao intelektualka,i to najvise klase,a u stvari,ona je osrednji pisac
i osrednja intelektualka. Ona me po svemu,mnogo potseca na naseg pisca,Isidoru Bjelicu,koju ja ,nikako,i pored najbolje volje,ne mogu da uvrstim u prave pisce. I Annu Rice,kao i
pomenutu,pre bih ubrojao u sifrazetkinje,koje se koprcaju,u u svojoj spisateljskoj nemoci,da dikazu,dea su one STVARNO dobri pisci. Ali nazalost,ko je samo jednu knjigu procitao,
odmah je shvatio,da tu od pisca,nema ni P.
 
Iskopati temu staru deset godina da bi se po njoj pljuvalo je u najmanju ruku neukusno, tim pre što nema argumenata. Ni jedno delo nije pomenuto, a čitav tekst je pun pravopisnih i gramatičkih grešaka, što je nedopustivo nekome ko se ruga "Intelektualcu".
Koliko videh na Vikipediji, žena se bavi vampirima, i ne razumem otkud ovde Isidora Bjelica?
http://sr.wikipedia.org/wiki/Ен_Рајс
 
Meni je još manje jasno kako neko ko piše o vampirima, vješticama i sličnim stvarima može pokušati da se predstavi kao intelektualka, i to najviše klase. Ozbiljno pitam. Nisam čitao En Rajs (znam samo da je napisala onaj Intervju sa vampirom po kome je snimljen onaj besmislen film), ali čitao sam dosta žanrovskih pisaca i koliko god da su inferiorni u odnosu na ozbiljnu umjetičku književnost, ne može da im se prigovori da su pretenciozni, ili u ovom slučaju intelektualistični.
 
Iskopati temu staru deset godina da bi se po njoj pljuvalo je u najmanju ruku neukusno, tim pre što nema argumenata. Ni jedno delo nije pomenuto, a čitav tekst je pun pravopisnih i gramatičkih grešaka, što je nedopustivo nekome ko se ruga "Intelektualcu".
Koliko videh na Vikipediji, žena se bavi vampirima, i ne razumem otkud ovde Isidora Bjelica?
http://sr.wikipedia.org/wiki/Ен_Рајс

Ja razumemz:D

Nisam citala Bjelicu, a za ovu prvi put cujem, a bice i zadnji.

Meni se dopalo u Lordovom postu da intelektualce deli na vise i nize klase, a ima i neka prosecna klasa.
 

Back
Top