Death Note

Ajde da chujemo te bugove..
Sigurno si opet si nesto prevideo, mr. Riddle sir
kruemelmonsteryn0.gif

Bash cu da uznem da pogledam opet
trebace mi jedan dan
sutra popodne cu da vam javim ako nadjem nesto, mada sam siguran da ima greske!
Gledao sam zajedno sa bratom i obojica smo primetili.
 
Obozavam Death Note, zaljubila sam se u L-a, a mnogo gotivim Mella, odushevilo me shta je na kraju uradio... glasala sam da Kira/Light pobije bar vishe od pola sveta :P Samo me malo smara Misa... Al' 'ajde, nije ni ona bzvz tu... :) A za Ryuuka i Rem da ne govorim, volim ih too much :P Ma, svi su mi extra likovi :)
Jedina stvar koja mi nije jasna, a koja je chudo za Japance, jer oni u svakom animeu(skoro)objasne shta se deshava i odchega je nastalo i ostali rodoslov - kao i ovde osim
gde je nestala ona crna devojka, vishe se ne secam kako se zove, riba Raya penbara, koju je Light ubio, a ne zna se gde je i ne spominju to do kraja serije... :?
Moracu da prochitam mangu...
Ali fenomenalan je anime! Apsolutno nema shta loshe da se kaze :) Ne kapiram moje prijatelje, anime fanove, koje mrzi da gledaju Death Note, kazu da ih smara... :eek: :dontunderstand:
 
Poslednja izmena:
gde je nestala ona crna devojka, vishe se ne secam kako se zove, riba Raya penbara, koju je Light ubio, a ne zna se gde je i ne spominju to do kraja serije... :?
ja mislim da su taj deo namerno ostavili tako, cisto za nasu mastu..
isto takvo pitanje moze da postavi na samom kraju animea...
zato je to tako veliki anime, upravo zbog takvih nedokucivih stvari...
 
Poceo sam opet da Gledam Death Note,odlican anime,naravno sve sto je dobro vredi pogledati vise puta,Light <3<3<3 , steta sto nema nastavak,posle anime najverovatnije pocecu da citam mangu :D
 
Poslednja izmena:
jer zna nesto o ANIME nastavcima, kad je light postao shinigamy?! =D to bi bilo do jaja :D

Hmmm jos uvek nisam upoznat sa mangom Tj. neznam kako se odvija prica u mangi,ali definitivno bi voleo da vidim Light-a kao Shinigamija :D

Kazem za mangu jer neznam kako se odvija prica posle Light-ove smrti negde sam procitao iznad da svi umru na kraju :D,a kako je Ruuyk rekao "ljudi koji koriste Death Note,Nemogu ici ni u Raj niti u Pakao" .Sto znaci da prema neku moju logiku,Light bi trebalo da ode u svet "shinigamija"

P.S Ako ste se pitali kako bi izgledao "3rd opening",e pa mogu vam reci da je mnogooo bolji od drugog,dobro sad nije mnogo ali za razliku jeste s'obzirom da sad koriste "Death moon" :hahaha: Bice svasta,Samo se pitam neznam kako bi Light mogao da podnese konkureciju,nego ajde da se bacimo na taj opening dosta price :D


Bogami Light neverujem da ima neke sanse pored "Death Moon" dzaba njemu Shinigami Eyes i Misa :hahaha::hahaha:
 
Poslednja izmena:

Back
Top