Mozak

Mislio sam na intelekt pojedinaca...greska u uvodnom postu...
da li obrazovaniji su bolji jebachi od onih koji nemaju ni osnovne skole..na to sam mislio..
( mada ako pogledamo taj sloj ljudi - manje inteligentnih i siromasnijih, uvidjamo da su oni bolji jebachi..jer oni i odrzavaju natalitet u porastu )

nema pravila....mada znam da ciljas na ono "kad te uhvati zidar pa jos na pivu pa jos ceo dan na gradjevini ima da prsti"....predrasude poebu pola dobrih prilika u startu.
znas ono "jao ona ima fakultet a on radi u samoposluzi....nije to to moze ona i bolje" i te gluposti....:otkacio:
 
A ne nego si svrsila na njegov dildo. Mislim, alo, da mi se drug zabavlja sa curom kojoj je bitna samo velicina i kupac predlozio bi mu da joj ga ne daje, vec da je ebe samo sa dildom, pa nek onda svrsava na velicinu da vidi malo kako je bez zivog coveka i duha srpskog
 
A ne nego si svrsila na njegov dildo. Mislim, alo, da mi se drug zabavlja sa curom kojoj je bitna samo velicina i kupac predlozio bi mu da joj ga ne daje, vec da je ebe samo sa dildom, pa nek onda svrsava na velicinu da vidi malo kako je bez zivog coveka i duha srpskog

Kakav govor... ti ne biraš reči. :eek:
 
ne znam...meni je bitna prica
da bi me neko privukao, na prvom mestu.
znaci, ako ne koristi puno mozak, onda mi nije interesantan...
ni za pricu, ni za sex.
pale me pametni, neobicni muskarci.
 

Back
Top