Pricaonica

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sasa6

Aktivan član
Poruka
1.707
Molim vas za pomoc. Treba mi da mi kaze neko ko ima iskustva sa pricaonicama, koja je dobra a veoma jednostavna za koriscenje ??? Naime meni se svidja ova na krstarici, ali je teska za koriscenje, za mene nije ali imam jedan problem, trener mi sada ide u Kinu a on nema blage veze o tome pa ako ima neka jednostavnija a da nije losa molim vas za predloge. Unapred hvala.
 
Podrazumevam to, naprimer registrovanje nicka je veoma komplikovano, da bi se autorizovali kliknite na ovu adresu brzo dva puta (to pise napocetku da bi usli u pricaonicu), pa ukucajte kod pa zatvorite prozor, nemogu ja to sve njemu da objasnim jedva da mogu da mu pojasnim kako gde i sta a tako nesto komplikovano nece moci da ,,svari'', jer je stariji covek (doduse ne tako star 40 god.), ali nikad nije imao vecih dodira sa internetom, jedva da je i racunar koristio ponekad kada mu ja donesem neke rezultate i tako to. Razumes li sada zasto mi treba nesto zaista jednostavno ako tako nesto postoji.
 
Ako imas mail na yahoo,mozete da chatujete preko browsera. Vrlo jednostavno videces....samo izaberi all-new mails (ako ti je jos uvek na classic) i sa leve strane ces videti ko je od tvojih kontakata on-line. ;)
 
Izgleda da niste shvatili sustinu. Potrebno je nesto za real-time razgovor,a da pri tom bude sto jednostavnije.Posto covek ide na put pitanje je za kakav ce komp sesti i da li ce moci da instalira msn...A i ako ima svoj lap-top,da li ce moci da ga koristi...

Dakle,svaki komp ima neki browser.Loguje se fino na yahoo i moze da se dopisuje (real-time) sa ljudima koji su mu u contacts. ;) Najjednostavnije moguce resenje. ;)
 
Pa posaljes njemu mail na njegov mail pa on tebi nazad... A da ti to nas malo ne zezas?:think:

Sto bih zezao, zasta cemi onda MSN, to sam znao i bez vas posaljem sa mog mail-a poruku na njegov mail, on procita i ok, ali sad problem je slati svakicas mail, morali bi da posaljemo po desetak mailova jedan drugom da bi rekli sta imamo (oko treninga i tako to). On ide na Paraolimpiske igre sa timom i bice tamo jedan lik koji im je selektor ili tako nesto i on nosi lap top, nije problem znaci imace racunar sa dial-up konekcijom. Nego za MSN ste me zbunili posto ga nikada pre nisam koristio kao ni tu foru sa yahoom, slab sam sa pricaonicama i tim stvarima, zato sam pitao za pomoc.

A da zaboravih za MSN, jedva da bih ja skapirao kako se koristi, dobro nije bas jedva shvatio bih, ali on tesko, zato sam bio za opciju neka pricaonica laka za koriscenje, samo mu registrujem nick, on se uloguje nadje mene ili ja njega i kuca......
 
Poslednja izmena:
Umesto price ko ide i gde ide,bolje da si lepo objasio sta ti treba...Krstarica komplikovana,a instalacija MSN-a i prijavljivanje adrese nije?
Al' dobro,nebitno ;)

Ja mislim da sam sve lepo objasnio, ***. neznam sta nisi shvatio rekao sam da nije znalac oko kompova i da nece ukaciti kako da koristi pricaonicu na krstarici, putuje sada 30.08., pa mi treba sto pre da vidim sta cu (da nadjem neko resenje), da bih i njemu pokazao kako funkcionise.

@Southwind kako da koristim taj real time chat na yahoo-u ? Odem na www.yahoo.com, i gde se to nalazi ??? Daj malo pomozi neznam sta je to prvi put cujem ?!
 
Ti izgleda malo zafrkavas? Napisah ti gore...a ti sad pitas kako.
Ili se uozbilji ili nista od resenja tvog problema..a pitanje je da li uopste imas problem ili ti je samo dosadno.
Svejedno...procitaj prvo sta smo ti odgovorili pa onda pitaj.
 
Ti izgleda malo zafrkavas? Napisah ti gore...a ti sad pitas kako.
Ili se uozbilji ili nista od resenja tvog problema..a pitanje je da li uopste imas problem ili ti je samo dosadno.
Svejedno...procitaj prvo sta smo ti odgovorili pa onda pitaj.

Neznam zasto imas tu predstavu da zafrkavam i da mi je dosadno, konektujem se na net svakih sat ipo - dva sata nebi li video jeli ko sta odgovorio, i to nemam vise sati i idem preko postpaida, pa ako ti stvarno mislis da mi je dosadno onda ok. Odgovorio si ovo :

Izgleda da niste shvatili sustinu. Potrebno je nesto za real-time razgovor,a da pri tom bude sto jednostavnije.Posto covek ide na put pitanje je za kakav ce komp sesti i da li ce moci da instalira msn...A i ako ima svoj lap-top,da li ce moci da ga koristi...

Dakle,svaki komp ima neki browser.Loguje se fino na yahoo i moze da se dopisuje (real-time) sa ljudima koji su mu u contacts. Najjednostavnije moguce resenje.

A JA TE SADA PITAM JA IMAM MAIL NA YAHHO-U, JESI LI MISLIO TAKO DA SE LOGUJEM ??? AKO SI MISLIO NA TO STA DALJE ??? JELI I ON MORA DA IMA MAIL NA YAHOO-U DA BI MOGLI DA SE DOPISUJEMO ILI ON MOZE DA IMA NEGDE DRUGDE NAPRIMER NA POSTI ??? JA NEZNAM DA LI ME TI SHVATAS ALI NEZNAM KAKO TO DA URADIM U TOME JE PROBLEM COVECE ! AKO MOZES OBJASNI MI DA PROBAM. Idem sada na trening provericu veceras jesi li mi sta pomogao ili i dalje mislis da se zezam (i nabijam astronomski racun za telefon jer mi je dosadno).
 
Dakle,svaki komp ima neki browser.Loguje se fino na yahoo i moze da se dopisuje (real-time) sa ljudima koji su mu u contacts. Najjednostavnije moguce resenje.

A JA TE SADA PITAM JA IMAM MAIL NA YAHHO-U, JESI LI MISLIO TAKO DA SE LOGUJEM ??? AKO SI MISLIO NA TO STA DALJE ??? JELI I ON MORA DA IMA MAIL NA YAHOO-U DA BI MOGLI DA SE DOPISUJEMO ILI ON MOZE DA IMA NEGDE DRUGDE NAPRIMER NA POSTI ??? JA NEZNAM DA LI ME TI SHVATAS ALI NEZNAM KAKO TO DA URADIM U TOME JE PROBLEM COVECE ! AKO MOZES OBJASNI MI DA PROBAM. Idem sada na trening provericu veceras jesi li mi sta pomogao ili i dalje mislis da se zezam (i nabijam astronomski racun za telefon jer mi je dosadno).

Otvori nalog na yahoo.com i skini yahoo messenger.
Imas i skype,IRC,gmail....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top