NOVI POCETAK

Dragan 852

Zainteresovan član
Poruka
249
Covek (Decko)i Zena(Devojcica) su u vezi razkidaju imaju nove Partnere (pogotovu Zena ,Devojcica:P) nakon izvesnog vremena shvate da ih nijedan novi partner nije ucinio srecnim .
Krecu u nov zajednicki zivot .Dali biste sebe mogli da zamislite u ovoj prici .
 
Covek (Decko)i Zena(Devojcica) su u vezi razkidaju imaju nove Partnere (pogotovu Zena ,Devojcica:P) nakon izvesnog vremena shvate da ih nijedan novi partner nije ucinio srecnim .
Krecu u nov zajednicki zivot .Dali biste sebe mogli da zamislite u ovoj prici .

Чуј замислим, десило ми се !
И венчали се, и живимо 18 година у браку...и супер нам је.
 
Covek (Decko)i Zena(Devojcica) su u vezi razkidaju imaju nove Partnere (pogotovu Zena ,Devojcica:P) nakon izvesnog vremena shvate da ih nijedan novi partner nije ucinio srecnim .
Krecu u nov zajednicki zivot .Dali biste sebe mogli da zamislite u ovoj prici .

Ja ne bih. Ne okrecem se nikada, jer ako bih to uradila, pogazila bih sebe i svoje odluke, verujem u svoje emocije i rasudjivanje.
 
i ja bi' rek'o da se to nikad nece dogoditi... teoretski... mislim... ne sa ovima koje ja znam... al' mozda sutra dodje neka nova... koja ce se jednom naduriti... i otici... i onda u medjuvremenu naci drugog... il' vise njih... i onda, kad joj neko slomi srce, ponovo dodje kod mene i sve bude kao pre... hm... ne... ipak ne bi'... ja bi' neku sto je samo moja... il' nista od rabote... do kraja, ako treba...
 
Ne bih nikada rekla ..nikada..ima kada u zivotu povucemo neke poteze za koje mislimo da ce nam doneti boljitak pa tek nakon toga shvatimo da je ono pre toga sto smo imali mnogo vrednije i znacajnije od tog novog..a i navika je cudo..:mrgreen:
 

Back
Top