Rusija priznala nezavisnost Južne Osetije i Abhazije!

Da li podrzavate ovaj stav Rusije?

  • Podrzavam

  • Ne podrzavam!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Da
Nedosledan stav Rusa kao odgovor na nedoslednost Amerikanaca koji su prvi taj trend zapocheli priznavanjem kosova kao"izuzetka,specijalnog sluchaja"
Jok,nego treba Rusi da budu principijelni a Ameri da se izivljavaju po svetu"jer su sila"
Da rusi bash oce da budu podli rekli bi da je ovo priznanje za njih"specijalan sluchaj i izuzetak koji ne sme da se ponavlja" jer je Gruzija izgubila pravo nad Osetijom i Abhazijom kada je krenula u neuspeshno etichko chishtjenje.
 
Da
Nedosledan stav Rusa kao odgovor na nedoslednost Amerikanaca koji su prvi taj trend zapocheli priznavanjem kosova kao"izuzetka,specijalnog sluchaja"
Jok,nego treba Rusi da budu principijelni a Ameri da se izivljavaju po svetu"jer su sila"
Da rusi bash oce da budu podli rekli bi da je ovo priznanje za njih"specijalan sluchaj i izuzetak koji ne sme da se ponavlja" jer je Gruzija izgubila pravo nad Osetijom i Abhazijom kada je krenula u neuspeshno etichko chishtjenje.

U pravu si ti, ali takav stav ne ide nama na ruku kad je Kosovo u pitanju...

P.S. Zanemarimo to što ja mislim da nikakvi stavovi ni bakrači ne mogu da nam pomognu oko Kosova...
 
Eto sta Rusi uradise. Sa kojim moralom sada mogu da brane Kosovo kada su (ce) uraditi ovo.

http://www3.serbiancafe.com/lat/vesti/3/51873/ruski_gornji_dom_za_nezavisnost_osetije

sa kojim moralom?

pa ne radi se tu o moralu...več o interesima

eto Osetija za Kosovo

koga briga za moral u Rusiji u USA...maleni uvek naxebu (Srbija i Gruzija)

eto Srbija če ostati bez Kosova sad definitivno a Gruzija bez Osetije...i to je ovim velikim konjinama sad ok jer je 1:1
 
sa kojim moralom?

pa ne radi se tu o moralu...več o interesima

eto Osetija za Kosovo

koga briga za moral u Rusiji u USA...maleni uvek naxebu (Srbija i Gruzija)

eto Srbija če ostati bez Kosova sad definitivno a Gruzija bez Osetije...i to je ovim velikim konjinama sad ok jer je 1:1

Pa kako se to i Hrvatskoj nije desilo?
Vidis, ima izuzetaka.
 
Shto ne ide na ruku?
Mislish da ce Amerikanci priznati Osetiju i Abhaziju?
Ako znash da nece zashto bi Rusi Kosovo?

Tako dolazimo do pitanja zašto bi Osetija priznala Kosovo... Ne govorim o tome.
Kažem da je za nas bolje da oni koji su protiv nezavisnosti Kosova i Metohije imaju čvrst stav o takvim pitanjima. U suprotnom, ostaje im manje argumenata...
 
Pa kako se to i Hrvatskoj nije desilo?
Vidis, ima izuzetaka.

ne bih se složio

ipak smo zbog rata 10 godina stagnirali u ekonomiji dok su drugi eto poput Slovenije otišli napred....da ne pričam za Rumunje i Bugare ...koji su bili daleko ispod ne Hrvatske nego čitave bivše Juge u svemu...eto ih u EU...a mi još uvek se koprcamo u balkanskoj žabokrečini

toliko
 
neće...bez brige... ne paše ta situacija ni aMerima ni Rusima pogotovo kad Kina jača gospodarski

to bi automatski značilo nestabilnost USA i Rusije i da "div koji spava" uzme svetsku palicu u svoje ruke

jeste, ali pitanje od milion dolara je zashto kinezi chute josh uvek (to jest, u prenesenom znachenju ali ne i u bukvalnom, zashto se bave samo sami sobom, 1/5 su sveta, nezaustavljiva ekonomija itd.). kako beshe ona, "kada kina ustane, ....." ......
 
ovo je otprilike kao onaj stos "nemoj me vise braniti molim te..."
znaci uskoro se moze ocekivati i priznanje kosova od strane rusije [pre toga ce mozda ameri priznati osetiju] a kada se to desi onda ce prorusko orijentisani srbi [patrijotski blog] imati opravdanje da slede svoje idole....

ajd još da vidim reakcije rusofila aleksandra markovca i eremite kad se to desi...


uf svaki post koji će biti upućen njima


imat će fusnotu:
"Косово - cердце Сербия"
:whistling:
 
А шта сте ви очекивали, да Русија то неће урадити. И зашто повлачите паралелу са КиМ. О каквој принципијлености говорите, то је термин непознат у међународним односима, нарочито међу великим силама.
 
ovo je otprilike kao onaj stos "nemoj me vise braniti molim te..."
znaci uskoro se moze ocekivati i priznanje kosova od strane rusije [pre toga ce mozda ameri priznati osetiju] a kada se to desi onda ce prorusko orijentisani srbi [patrijotski blog] imati opravdanje da slede svoje idole....

Odakle tebi da ce Amerikanci priznati Juznu Osetiju i Abhaziju?
Ako to urade mogu da se pozdrave sa NATO bazama u Gruziji
 
jeste, ali pitanje od milion dolara je zashto kinezi chute josh uvek (to jest, u prenesenom znachenju ali ne i u bukvalnom, zashto se bave samo sami sobom, 1/5 su sveta, nezaustavljiva ekonomija itd.). kako beshe ona, "kada kina ustane, ....." ......

upravo tako dok se mi slaveni i germani svađamo i još da se počnemo klat međusobno ...žutima će past sekira u med...

ovako je bela rasa izumire

al neka i zaslužili smo da izumremo

gledao sam ove Olimpijske igre...ma svaka čast Kinezima...

PS jeste gledali otvorenje i jučer zatvaranje OI?
teško da će ovi iz Londona nadmašiti Kineze
 

Back
Top