Kuca ili stan

Ustanem ujutru, odem do kupatila,stavim kafu, spremim se, pustim pse u dvoriste, izadjem u bastu i gledam pcelice i pijem kafu!!! Za mene je stan kao zatvor, pa makar imao i 500m2 i terasu!!!

moj ima jedva 50 i nema terasu... a nemam ni kuche da mi pravi drushtvo. imam cimera dodushe ;)

imamo divne ograde na prozorima, one za komarce... mrezice... kao reshetke.

vishe imam osecaj da smo cimeri u zatvoru nego u "stanu".
 
definitiovno kuća, i to na selu. ujutro ptičice pevaju vazduh je čist i svež, ponekad pas zalaje i petao zakukuriče. a voda nije hlorisana i uvek sveža i u bunaru i na česmici koja ponekad zimi zna da zamrzne a leti doleću pčelice da piju malo vode. miris jutarnje rose i zumbula u proleće ne može da zameni nista na svetu.:heart:
...:super::klap::bye:
 
Yeah ali naviknes :mrgreen:


'De, bre da se navikne neko ko ustaje u pola šest ujutro, a vraća se kući posle pet, a oni iznad njega počinju žurku oko ponoći, pa taman prestaju kad on već treba da se budi! I tako nekoliko puta nedeljno, godimama! :evil:
Ide na posao premoren, ruinira zdravlje, jer i ako i zaspi od premora, to nije ni pravi san, ni dovoljno odmora, i još pruža slabije rezultate na poslu, pa mu onaj iznad, lepo formira karijeru.:otkacio:
Ne živi u svakoj zgradi normalan svet, a i ako nađemo takvu zgradu, nema garancije da oni fini i tihi ljudi pored, ili iznad nas, neće jednog dana nekome prodati taj stan.:(

I u kući, naravno, može se imati isti takv komšiluk, ali bar nemamo ni jedan zajednički zid, nego još i lep razmak između kuća.:)
 
:think:Živila u kući kad sam imala 25 god.Nisam bila zbog toga mnogo sretna.Zime su bile očaj,jer nismo imali centralno.Kad dođeš sa posla guza ti se smrzn na šolji.Za baštom i cvjećem i dalje patim.Danas živim u stanu a tako bi se rado vratila u kuću koja ima baštu, cvijeće, psa. Kuću i sve sadržaje oko kuće teško je održavati.(ako nemaš paretina da ti to drugi radi):kiss::bye:
 
Od rođenja do danas živim u kući... Kuća je zakon, ako imaš dovoljno para da je održavaš, jer kuća zahteva svakodnevna ulaganja u održavanje... Svako voli travnjak, veliko dvorište, rasnog psa koji će svakodnevno da ga zasira, garažu sa grejanjem i Mercedesom, terasice, ispuste, mermer... Ali stan ne traži skoro nikakva ulaganja, nemaš iebade sa grejanjem, nabavkom ogrevnog materijala, pa ću zato da kupim stan...
 
Poslednja izmena:

Back
Top