Friends forewer.............

ima par legendarnih baronija koje baroni stalno preprichavaju

1) idem ja harlijem preko panchevachkog mosta sa ortakom iza, i proklizam i krenem da padam sa mosta i uhvatim se jednom rukom za shipku od mosta a drugom za harlija a ortak se uhvatio s druge strane visi. I samo vidim prolaze neke ribe i ja da ne ispadnem kloshar, uradim 2 zgiba :lol:

2) ulazim u radnju, stavljam hranu u korpu kad ono vidim LEGIJA kupuje jogurt! I ja da ne budem ljaja kazhem "dobar dan chika legija" a on meni "dobar dan sine" :P
 
ima par legendarnih baronija koje baroni stalno preprichavaju

1) idem ja harlijem preko panchevachkog mosta sa ortakom iza, i proklizam i krenem da padam sa mosta i uhvatim se jednom rukom za shipku od mosta a drugom za harlija a ortak se uhvatio s druge strane visi. I samo vidim prolaze neke ribe i ja da ne ispadnem kloshar, uradim 2 zgiba :lol:

2) ulazim u radnju, stavljam hranu u korpu kad ono vidim LEGIJA kupuje jogurt! I ja da ne budem ljaja kazhem "dobar dan chika legija" a on meni "dobar dan sine" :P

Tu prvu pricu je kod mene pricao jedan Spale istina...a sad, sto ga zovemo istina, sami prosudite...:p
Samo sto je on uradio 10 zgibova, eee...:p

@tema

Bagzi rece da kad se posvadja sa drugom, taj oda sve tajne, a vidis, ja sam i na to mislio...rekao sam drugu da mu necu nista kad se posvadjamo, ali ako nekome isprica sve sto sam ja njemu pricao, koske cu mu polomiti...isto tako cu i ja da drzim usta zatvorena. :mrgreen:
koliko sam se samo puta posvadjao sa nekim drugom krvnicki, i opet mu nisam rekao da mu se keva hefta za pare...dobar sam, nema sta... :P
 
ima par legendarnih baronija koje baroni stalno preprichavaju

1) idem ja harlijem preko panchevachkog mosta sa ortakom iza, i proklizam i krenem da padam sa mosta i uhvatim se jednom rukom za shipku od mosta a drugom za harlija a ortak se uhvatio s druge strane visi. I samo vidim prolaze neke ribe i ja da ne ispadnem kloshar, uradim 2 zgiba :lol:

2) ulazim u radnju, stavljam hranu u korpu kad ono vidim LEGIJA kupuje jogurt! I ja da ne budem ljaja kazhem "dobar dan chika legija" a on meni "dobar dan sine" :P

prico moj ortak(ima perionicu auta)...da su u njegovoj perionici dovezli kola u kojima je ubijen arkan(izresetan auto..:lol:)...

e sad to sto arkan nije ubijen u kolima....
 
Jadno li je to najbolje prijateljstvo ako pokusavas da promenis najboljeg prijatelja.

Elem,naravno da me nerviraju neke sitnice-najneodgovornija je osoba na svetu,i nesposobna je da zivi,pa joj ja(e,ja:lol:) ponekad izigravam kevu.
ali,tako mi funkcionisemo i to je to:D
i ne bih je menjala nikada,samo bih je ponekad udavila:D

imam i ja taj sindrom izigravanja keve ponekad..ali stvarno iz najbolje namjere..ali to moje drugarice (tacnije jedna) pogresno shvata..i eto svadje..
 
ja ne volim one koji ti s ejavljaju jednom u pet nedelja,ili mesec dana,josh gore
takve odmah otpisem u glavi kao bilo shta meni blisko..mislim daj navodno si moj drug/drugarica a tehsko ti je neshto da pricas samnom vishe nego par recenica u mesec dana...
 
ima par legendarnih baronija koje baroni stalno preprichavaju

1) idem ja harlijem preko panchevachkog mosta sa ortakom iza, i proklizam i krenem da padam sa mosta i uhvatim se jednom rukom za shipku od mosta a drugom za harlija a ortak se uhvatio s druge strane visi. I samo vidim prolaze neke ribe i ja da ne ispadnem kloshar, uradim 2 zgiba :lol:

2) ulazim u radnju, stavljam hranu u korpu kad ono vidim LEGIJA kupuje jogurt! I ja da ne budem ljaja kazhem "dobar dan chika legija" a on meni "dobar dan sine" :P

odavno nista jace ne procitah! :zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
Sta najwise mrzite kod swojih prijatelja i da li pokusawate da promenite to? ;)

Ne mrzim nista, ako nesto zamrzim, izbegavam ljude koji mi vidno uticu lose na raspolozenje ili ih nateram da oni mene izbegavaju. Ne prijatelje doduse, prijatelja nemam kamara, nego poznanike i sl.

A sta uglavnom zamrzim kod ljudi, ili kod sebe ako se slucajno potkrade:
licemerstvo tipa: s tobom je okej, a radi ti o glavi i indirektno te je bucka polagano- ako dozvolis,
nesposobnost na svakom polju,
nemanje osecaja za dosta,
nekultura, ne trazim pariske manire, samo osnovne, univerzalno prihvacene
religijski, pa i bilo koji drugi fanatizam

Prema mediokritetima osecam blago gadjenje i jos blaze sazaljenje,
 
A da. Prilicno ne volim da me okruzuju ljudi koji boluju od toga sta ce narod da kaze, pa vodjeni time da zadovolje ljude oko sebe i delaju, kao sto ne volim ni ljude koji kad im kazes lepa ti jakna odgovore : Sergiotacchini.
A onda dodaju: Legalno kupljen.
 

Back
Top