Verujem, ne verujem...

Intuicija me nikada nije izneverila... Smesno... dete od 17 godina ima intuiciju?

Zeznula sam se samo u onim trenucima kada taj ,,osecaj'' nisam poslusala...


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
 
Mene nikad ne prevari........Vrlo brzo zakljuchim kakav je neko,cak na osnovu izgleda,ali ne po onome-ruzan-onda je zao,glup.......nego imam neke svoje tajne.......Odmah znam da li ce me neko izneveriti ili ne........Ali necu sad o tome :wink:
 
Alexandra9:
Intuicija me nikada nije izneverila... Smesno... dete od 17 godina ima intuiciju?

Zeznula sam se samo u onim trenucima kada taj ,,osecaj'' nisam poslusala...


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
Zasto smesno, pa i ja imam 17 god, a mogu ti reci da o nekim vaznijim stvarima u zivotu odlucujem bas uz pomocu intuicije. :shock:
 
Mala umetnica:
Alexandra9:
Intuicija me nikada nije izneverila... Smesno... dete od 17 godina ima intuiciju?

Zeznula sam se samo u onim trenucima kada taj ,,osecaj'' nisam poslusala...


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
Zasto smesno, pa i ja imam 17 god, a mogu ti reci da o nekim vaznijim stvarima u zivotu odlucujem bas uz pomocu intuicije. :shock:
hm, a kada bih te ja sada recimo, pozvao da izadjemo na pice... sta bi ti tvoja intuicija rekla??? 8)
 
DJ_MaRe:
Mala umetnica:
Alexandra9:
Intuicija me nikada nije izneverila... Smesno... dete od 17 godina ima intuiciju?

Zeznula sam se samo u onim trenucima kada taj ,,osecaj'' nisam poslusala...


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
Zasto smesno, pa i ja imam 17 god, a mogu ti reci da o nekim vaznijim stvarima u zivotu odlucujem bas uz pomocu intuicije. :shock:
hm, a kada bih te ja sada recimo, pozvao da izadjemo na pice... sta bi ti tvoja intuicija rekla??? 8)
Hm...moja intuicija kaze: "Zao mi je, imam decka".
 
Mala umetnica:
DJ_MaRe:
Mala umetnica:
Hm...moja intuicija kaze: "Zao mi je, imam decka".
e, vidis... tu te je tvoja intuicija prevarila... otkud znas da ja nisam bolji za tebe od njega? 8)
Pa mozes ti da budes bolji 100x, ali ja cu i dalje biti sa svojim deckom jer sam maximalno zadovoljna u vezi. :lol: Sorry, ali uvek sam raspolozena za nova prijateljstva! 8)
ma pricamo o intuiciji... ne pokusavam ja da te odvucem u krevet... :roll:
 
DJ_MaRe:
Mala umetnica:
DJ_MaRe:
Mala umetnica:
Hm...moja intuicija kaze: "Zao mi je, imam decka".
e, vidis... tu te je tvoja intuicija prevarila... otkud znas da ja nisam bolji za tebe od njega? 8)
Pa mozes ti da budes bolji 100x, ali ja cu i dalje biti sa svojim deckom jer sam maximalno zadovoljna u vezi. :lol: Sorry, ali uvek sam raspolozena za nova prijateljstva! 8)
ma pricamo o intuiciji... ne pokusavam ja da te odvucem u krevet... :roll:
Pa nisam ni mislila na to .:roll: Nego sta je sa tvojom intuicijom? :)
 
Mala umetnica:
DJ_MaRe:
Mala umetnica:
Nego sta je sa tvojom intuicijom? :)
moja je nepogresiva... pozovi me na pice pa ces da vidis...
Pa dobro, zovem te na pice. :)
eto vidis... malopre ja tebe pozvao, a ti sa tvojim kao"imam decka"... a sada ti mene zoves da izadjemo... ipak je moja intuicija tacnija :wink:
samo mi jos reci kad i gde... 8)
 
DJ_MaRe:
Mala umetnica:
DJ_MaRe:
Mala umetnica:
Nego sta je sa tvojom intuicijom? :)
moja je nepogresiva... pozovi me na pice pa ces da vidis...
Pa dobro, zovem te na pice. :)
eto vidis... malopre ja tebe pozvao, a ti sa tvojim kao"imam decka"... a sada ti mene zoves da izadjemo... ipak je moja intuicija tacnija :wink:
samo mi jos reci kad i gde... 8)
Joj, al' smo opasni! :roll: Pa ako ti nije tesko da dodjes u Mladenovac, mislim ako si 100% siguran u svoju intuiciju, onda moj decko nece imati nista protiv mog nadam se novog prijateljstva... 8)
 
Intuicija je jeda zaje*ana stvar.Znao sam u nekim trenucima sta ce i kada da se desi.Zastrasujuce!!!A sta si odlucivala uz pomoc intuicije.Ja sam se uvek trudio da ne bude onako kako je trebalo ,valjda sam se zato i sje*ao.Poceo sam i da rimujem ,pa ovo je stvarno previse.
 
spawn:
Intuicija je jeda zaje*ana stvar.Znao sam u nekim trenucima sta ce i kada da se desi.Zastrasujuce!!!A sta si odlucivala uz pomoc intuicije.Ja sam se uvek trudio da ne bude onako kako je trebalo ,valjda sam se zato i sje*ao.Poceo sam i da rimujem ,pa ovo je stvarno previse.
He, he...
Naravno da je zayebana, ali iskoristi je i poslusaj je svaki put, u mom slucaju je uvek bila u pravu.
 

Back
Top