Treba mi pomoc!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

chikec

Zainteresovan član
Poruka
144
Evo, ovako stoji stvar... ja sam gay, sta cu kad mi je takva priroda... Ceo zivot provodim usamljen jer su me "drugovi" u osnovnoj odbacili samo zbog toga... Zaista je tesko biti gay u nasoj zemlji, zbog homofobije prvenstveno... Zaljubljen sam u jednog decka, a i on u mene, i planiram da se smuvamo... E, sad... u srednjoj skoli se plasim toga ako neko sazna da sam gay da me ne prebije sa nekom grupicom i sta vec... Zaista se plasim da cu jednog dana izgubiti zivot ako neko sazna da sam gay... Molim vas pomozite mi, zaista sam dosta propatio i ne znam sta da radim...:(
 
Pa dobro strah postoji ... ali gledaj da se nekako suočiš sa tim .... Uostalom, zašto bi neko morao da sazna, ako ti još nisi spreman za to ... a ni tvoja okolina.

Ja imam prijatelja koji je gay .... Otprilike svi znaju za to ... On se sa tim suočio .i sada mirno živi svoj život. Kreće se po nekim gay klubovima, ima dečke ... i tako ... šta znam ..... Čovek živi punim plućima.
 
Evo, ovako stoji stvar... ja sam gay, sta cu kad mi je takva priroda... Ceo zivot provodim usamljen jer su me "drugovi" u osnovnoj odbacili samo zbog toga... Zaista je tesko biti gay u nasoj zemlji, zbog homofobije prvenstveno... Zaljubljen sam u jednog decka, a i on u mene, i planiram da se smuvamo... E, sad... u srednjoj skoli se plasim toga ako neko sazna da sam gay da me ne prebije sa nekom grupicom i sta vec... Zaista se plasim da cu jednog dana izgubiti zivot ako neko sazna da sam gay... Molim vas pomozite mi, zaista sam dosta propatio i ne znam sta da radim...:(

Decko, ti prvo moras da rascistis sam sa sobom. Koja su tvoja osecanja, da li se osecas kao zensko? Ako je to u pitanju mozda je bolje promeniti pol. A ako nije to, onda probaj da budes sa nekom zenskom, mozda situacija i nije bas takva kod tebe, mozda ce ti se svideti .
 
Skoro svi smo bili zbog necega proganjani od vecine zbog necega.

Ili bolji djaci, ili nosili naocare, neobicno prezime... 1000 razloga a svaki dobar za budale da imaju izgovor za tucu.

Odgovor je uvek isti, malo vise misica, nikada ne bezati i ne isticati se narocito nepotrebno.

Znaci malo teretane, malo agresivnosti, a iza vrata sta radis je tvoja stvar samo to ne istici (i ne kaci svoje slike na forum).
 
Evo, ovako stoji stvar... ja sam gay, sta cu kad mi je takva priroda... Ceo zivot provodim usamljen jer su me "drugovi" u osnovnoj odbacili samo zbog toga... Zaista je tesko biti gay u nasoj zemlji, zbog homofobije prvenstveno... Zaljubljen sam u jednog decka, a i on u mene, i planiram da se smuvamo... E, sad... u srednjoj skoli se plasim toga ako neko sazna da sam gay da me ne prebije sa nekom grupicom i sta vec... Zaista se plasim da cu jednog dana izgubiti zivot ako neko sazna da sam gay... Molim vas pomozite mi, zaista sam dosta propatio i ne znam sta da radim...:(

Koliko ja vidim druze, imash dve opcije...
1. Poslushaj Iva Afrikanca... idi u teretanu, uleti u neku peglu, kupi utoku... sve u svemu - prestani da se plashish, pa shta ti Bog da. Zapamti, mozesh da umresh samo jednom...
2. Pali iz zemlje - idi u neku " normalnu " zemlju... koju god...
Svejedno, videcesh kada malo porastesh da se i to menja... ( ne mislim na sexsualno opredeljenje, nego na ljude iz okruzenja ) ...
P.S. Ne dozvoli sebi da patish iako to nisi zasluzio... zivot je kuchka, a ti budi josh veca...
P.P.S. Ja sam prvo iskustvo sa dechakom imao pri kraju osmog osnovne... i prochulo se po shkoli ( valjda se hvalio magarac da je nekom popushio, strashno... )... ne mozes da zamislis kako je meni bilo... ******, skupih muda i odoh korak dalje... Sada ( posle shest godina )... vecina ljudi koji su mi bitni zna da sam bi... znaju i ostali... ali ne smeju da mi kazu nishta u lice... samo mi je smor kada odem iz drushtva... stalno neke priche iza ledja...
 
Evo, ovako stoji stvar... ja sam gay, sta cu kad mi je takva priroda... Ceo zivot provodim usamljen jer su me "drugovi" u osnovnoj odbacili samo zbog toga... Zaista je tesko biti gay u nasoj zemlji, zbog homofobije prvenstveno... Zaljubljen sam u jednog decka, a i on u mene, i planiram da se smuvamo... E, sad... u srednjoj skoli se plasim toga ako neko sazna da sam gay da me ne prebije sa nekom grupicom i sta vec... Zaista se plasim da cu jednog dana izgubiti zivot ako neko sazna da sam gay... Molim vas pomozite mi, zaista sam dosta propatio i ne znam sta da radim...:(

odseli se.....zapadna evropa ili slicno.....u ovoj kretenskoj zemlji nikada i neces biti shvacen i uvek ces biti gradjanin drugog reda....nazalost :thumbdown::thumbdown:
 
gluposti
zašto da se seli? mislim u našoj zemlji gej populacija uopšte nije toliko ogrožena..
moš misliti, prebili nekolicinu na jednom skupu pre pet godina.. i to je bilo to
a ivo je dao savet kakav bih i ja, samo što ne umem da sročim tako lepo.. daklem, budi to što jesi, nemoj da se plašiš ali ne paradiraj.
 
Evo, ovako stoji stvar... ja sam gay, sta cu kad mi je takva priroda... Ceo zivot provodim usamljen jer su me "drugovi" u osnovnoj odbacili samo zbog toga... Zaista je tesko biti gay u nasoj zemlji, zbog homofobije prvenstveno... Zaljubljen sam u jednog decka, a i on u mene, i planiram da se smuvamo... E, sad... u srednjoj skoli se plasim toga ako neko sazna da sam gay da me ne prebije sa nekom grupicom i sta vec... Zaista se plasim da cu jednog dana izgubiti zivot ako neko sazna da sam gay... Molim vas pomozite mi, zaista sam dosta propatio i ne znam sta da radim...:(

Мислим да је рано у тим годинама тврдити да си геј, то је фаза експериментисања, требало би да пробаш и једно и друго, онда ћеш бити сигуран.
Можда да се обратиш психологу или психијатру, али не зато што мислим да гејеве треба лечити, него је та твоја потреба можда узрокована недостатком нечег другог, првенствено у емотивном смислу.

Не знам како си у основној био ЗАТО одбачен, радим са децом тог узраста, они још немају представу о нечијој правој сексуалности. Мислим да си био одбачен због несигурности ( која избија и из твог поста), па би пре требало да радиш на јачању самопоуздања, него на смувавању са дечком.
Полако, преиспитај своје ,,право лице'' са свих аспеката, а ако јеси геј, онда живи са тим, није смак света, сви смо у нечему различити од већине.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top