ЈДЛ није против Срба

Kushi

Primećen član
Banovan
Poruka
598
Писао сам ЈДЛ која је највећа Јеврејска организација за помоћ и борбу Јевреја. Нисам једини Србин који сам им писао и указао на то да већина Срба уопште није против Јевреја. Али су се људи запањили да из Србије пишу "Срби" који представљају Србе као највеће непријатеље Јевреја. ЈДЛ је свестан да то није истина, и да им је жао што многи утицајни Јеврејски политичари су плаћени да раде против Срба. ЈДЛ их је молио да то не раде, али није помогло.

Срео сам пуно одвратних "Срба" које не интересује геноцид над Србима нити их интересује ишта друго осим пакост и да науде Србији и Србима. Докле шиптари још од 70их финансирају великим новцем најутицајније сенаторе у Америци и политичаре у Европи. Наши су мислели да ће СФРЈ вечно да постоји уместо да финансирају утицајне политичаре на западу.

У Америци је Српство код дијаспоре најнеорганизованије, потпуно корумпирано, врло тешко дају новац за политичаре. А и већина утицајних политичара су купљени од Српских непријатеља. Код шиптара, домаћих муслимана и хрвата нема нећеш да даш паре, него мораш.

Мада је Српска дијаспора помогла и помаже са 4 милијарде евра Србију годишње, то је свакако за похвалу. У оваквој ситуацији каква је Србија сада једино јој остаје да се окрене Русији. Доста више лажи како ће запад да помогне Србији. Русија је једини спас.
 
Poslednja izmena:
Kakav košmar?! Šta li si sanjao noćas:confused:

Само идиотски коментари од тебе. ЈДЛ је највећа организација за Јевреје. Јевреји држе политику у Америци, без њихове подршке не може нико да буде председник у Америци. То није измишљотина, него чињеница. Исто тако је чињеница да злонамерне сотоне антисрпске из Србије им пишу како је Србија против Јевреја, међутим ЈДЛ зна да то није истина. Србија је против антисрпства, од ма које националности долазило.
 
Писао сам ЈДЛ која је највећа Јеврејска организација за помоћ и борбу Јевреја. Нисам једини Србин који сам им писао и указао на то да већина Срба уопште није против Јевреја.
А који си ти фактор да говориш у име већине Срба.
Мислим стварно немам ништа против Јевреја, али да ли стварно мислиш да ће твоје писаније имати неког ефекта на све те моћне организације које дрмају светом?
 
А који си ти фактор да говориш у име већине Срба.
Мислим стварно немам ништа против Јевреја, али да ли стварно мислиш да ће твоје писаније имати неког ефекта на све те моћне организације које дрмају светом?

А ти као имаш утицај:lol:.
 
А ти као имаш утицај:lol:.
Наравно да немам, али ми рецимо никада не би пало на памет да пишем неком исламистичкој братији како је већина Срба славила Бин Ладеново рушење кула близнакиња.
Да им се ниси можда извинуо у име целе српске нације за ''Јуденфрај''?
 
Писао сам ЈДЛ која је највећа Јеврејска организација за помоћ и борбу Јевреја. Нисам једини Србин који сам им писао и указао на то да већина Срба уопште није против Јевреја. Али су се људи запањили да из Србије пишу "Срби" који представљају Србе као највеће непријатеље Јевреја. ЈДЛ је свестан да то није истина, и да им је жао што многи утицајни Јеврејски политичари су плаћени да раде против Срба. ЈДЛ их је молио да то не раде, али није помогло.

Срео сам пуно одвратних "Срба" које не интересује геноцид над Србима нити их интересује ишта друго осим пакост и да науде Србији и Србима. Докле шиптари још од 70их финансирају великим новцем најутицајније сенаторе у Америци и политичаре у Европи. Наши су мислели да ће СФРЈ вечно да постоји уместо да финансирају утицајне политичаре на западу.

У Америци је Српство код дијаспоре најнеорганизованије, потпуно корумпирано, врло тешко дају новац за политичаре. А и већина утицајних политичара су купљени од Српских непријатеља. Код шиптара, домаћих муслимана и хрвата нема нећеш да даш паре, него мораш.

Мада је Српска дијаспора помогла и помаже са 4 милијарде евра Србију годишње, то је свакако за похвалу. У оваквој ситуацији каква је Србија сада једино јој остаје да се окрене Русији. Доста више лажи како ће запад да помогне Србији. Русија је једини спас.

ALE ALE ALE
 
Наравно да немам, али ми рецимо никада не би пало на памет да пишем неком исламистичкој братији како је већина Срба славила Бин Ладеново рушење кула близнакиња.
Да им се ниси можда извинуо у име целе српске нације за ''Јуденфрај''?

ЈДЛ не подржава геноцид који су холбрук, олбрајтова спровели над Србима. Нити се Израел извинуо, али је био против тога. Јуденфрај никад није био Београд. Познајем породице које су штитиле Јевреје у Београду. Што је лудост, зато што ако би Немци то сазнали стрељали би њих и целу њихову породицу која их је штитила.
 
Poslednja izmena:
Svi nisu protiv nas svi znaju da smo dobri a ovamo *base nam majku.

Ја нисам љубитељ никога осим Руских националиста и донекле Грчких. Нити су Јевреји нама пријатељи, али нема горег непријатеља од запада. Русија је једини спас, а такозване демократе раде све да би попљували Русију.
 
ЈДЛ не подржава геноцид који су холбрук, олбрајтова спровели над Србима. Нити се Израел извинуо, али је био против тога. Јуденфрај никад није био Београд. Познајем породице које су штитиле Јевреје у Београду.
Јел' познајеш неке Јевреје који су штитили Србе, када су нас рокали?
 
Ја нисам љубитељ никога осим Руских националиста и донекле Грчких. Нити су Јевреји нама пријатељи, али нема горег непријатеља од запада. Русија је једини спас, а такозване демократе раде све да би попљували Русију.
Nije nam ni rusija bas prijatelj narocito ne nama sa ovakvom vladom ali jeste da imamo zajednicke interese .
I jeste da je to jedina drzava na svetu kojoj je u interesu jaka Srbija.
 
Не знам ниједног који је дошао код нас у Србију или у иХ и борио се за Србе током зверских бомбардовања. А ти?
Ни ја, али то и није битно...
Мислио сам да ли су организовали неке хуманитарне акције, попут грчког црвеног крста, разних руских организација и сл.
Колико ја знам нису. Што је и нормално, ипак смо ми два народа који немају додирних тачака.
Зато и мислим да је сасвим непотребно њима нешто објашњавати, као што нема потребе ни они нама нешто око палестине да објашњавају.
Само си се ти нашао паметан да им објасниш...
 
Pa sad imati saveznika tako blizu u evropi ,nije mala stvar .Narocito za Rusiju.
Nema tog stita koji bi im se odrzao od ruskih raketa kad bi bile stacionirane u srbiji.
Врло паметно.
Када дође до усијања прво ће Пољска, Чешка и Србија да пазаре...нека хвала.
'Бем ти ја такво савезништво.
 

Back
Top