Koja je razlika izmedju pedera i coveka koji se hvali velicinom kupca?

eippie

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
159
Posto je jako pederski kad bi muskarac se, kao cure koje to rade a normalne su, slikao za novine u razne poze, u tange, bez itd...

da li mozemo i za ljude koji se hvale velicinama reci da su ****** ili da su pederasti/feminizirani? I da li je to isto kao i kad bi neki pederast muskarac "pozirao" (noga preko noge, naslanjanje na sto umesto sedenja, penjanje na sto-dobro, neko to ne radi iz pozerskih motiva, i ja se penjem na sto ali ne iz pederskih motiva, vrckanje... pucenje usana, namesanje glasa, treptanje...) kao sto to rade normalne zene.
Ja mislim da da.
 
Poslednja izmena:
Posto je jako pederski kad bi muskarac se, kao cure koje to rade a normalne su, slikao za novine u razne poze, u tange, bez itd...

da li mozemo i za ljude koji se hvale velicinama reci da su ****** ili da su pederasti/feminizirani? I da li je to isto kao i kad bi neki pederast muskarac "pozirao" (noga preko noge, naslanjanje na sto umesto sedenja, penjanje na sto-dobro, neko to ne radi iz pozerskih motiva, i ja se penjem na sto ali ne iz pederskih motiva, vrckanje... pucenje usana, namesanje glasa, treptanje...) kao sto to rade normalne zene.
Ja mislim da da.

Pa, mozemo reci da su nesigurni u sebe kada tako napadno isticu svoj fizicki adut! To dovodi u sumnju u njegove ostale potencijale.:???: A sad, kakve to ima veze sa pederima?:???:...pa ima, i ****** iz neke slabosti, nesigurnosti u svoju muskost postaju to sto jesu!
 
da li mozemo i za ljude koji se hvale velicinama reci da su ****** ili da su pederasti/feminizirani? I da li je to isto kao i kad bi neki pederast muskarac "pozirao"

Mislim da mu$karci koji se ne hvale velichinom svoje kite imaju prosechan ili ispod proseka. Svako ko ima velikog kupca zheli da obnaroduje svetu i zhenama za tu radost i ponos. Ja medju prvima
 
Posto je jako pederski kad bi muskarac se, kao cure koje to rade a normalne su, slikao za novine u razne poze, u tange, bez itd...

da li mozemo i za ljude koji se hvale velicinama reci da su ****** ili da su pederasti/feminizirani? I da li je to isto kao i kad bi neki pederast muskarac "pozirao" (noga preko noge, naslanjanje na sto umesto sedenja, penjanje na sto-dobro, neko to ne radi iz pozerskih motiva, i ja se penjem na sto ali ne iz pederskih motiva, vrckanje... pucenje usana, namesanje glasa, treptanje...) kao sto to rade normalne zene.
Ja mislim da da.

ja mislim da tu distinkcije nema...ako je muskarac koji pozira i pokazuje sta ima `der, onda je i zemska koja se prenemaze lezbo:???:
 
ja mislim da tu distinkcije nema...ako je muskarac koji pozira i pokazuje sta ima `der, onda je i zemska koja se prenemaze lezbo:???:

hm... to da ako pretpostavimo da musko i zensko nisu suprotni polovi, te da prema tome ako iste polne odlike imaju to znaci da su isti, medjutim, nikad za feminiziranog muskarca i za "feminiziranu" zensku ne mozes reci da "ako je ovaj fenimiziran zenskast onda je i ona zenstvena cura muskobanjasta"
 

Back
Top