Ako me voliš

Odma' ću da ti pokvarim temu, al' toga kod nas nema :lol:
Sad će neko da kaže - on nikad ne govori da te voli
Drugi će da kažu - sponzoruša si samo se praviš
treći da nikad nismo romantični...
 
Ja to uglavnom ne radim - znam sa kim zivim :) mm ne voli uslovne recenice... ali da mastamo: ako me volis - trkni nam po pljeskavice/picu/sladoled :) evo sad bi bas mogao... ali hrce umesto da me voli...
 
tacno tako :P.... ovo sam ja
a122.gif
 
Kad je on u nekom romantičnom raspoloženju... a ti baš i nisi i Kaže ti ,,Volim te" a ti umesto ,,I ja tebe" uz osmeh počinješ sa ,,Ako me voliš onda..." šta bi stajalo umesto te tri tačke kod vas? :lol:


....Poljubićeš me i izmasiraćeš mi vrat. :)
Kako god bila raspoložena, trudim se da ne pokvarim raspoloženje osobe koju volim; a nema ništa loše u tome da se "ogrebem" za jednu masažu? :???::lol:
 
Kad je on u nekom romantičnom raspoloženju... a ti baš i nisi i Kaže ti ,,Volim te" a ti umesto ,,I ja tebe" uz osmeh počinješ sa ,,Ako me voliš onda..." šta bi stajalo umesto te tri tačke kod vas? :lol:

Joj, jednom je bas ispala smesna situacija...nesto smo se salili i smejali, i od te silne buke nisam cula da mi je rekao " volim te " , vec mi se ucinilo nesto drugo, i ja na to besno kazem..."ti si g...", a on ostade zapanjen i zbunjen...a kad smo rascistili ko je kome sta rekao, onda smo se jos vise smejali i posle ...hmm..imali smo upalu misica u stomaku od smeha....:mrgreen:

Ali, ako me volis, poverovaces u moje imaginarne prijatelje...;)
 

Back
Top