Proklete prepreke

DODIRLJIVA

Ističe se
Poruka
2.485
E ovako....
Pitate se o kakvim preprekama je rec?!
Rec je o naravno ljubavnim preprekama,pritom ne mislim na one kao iz spanskih serija,nego onih iz vasih iskustva!
Koje su to,i da li ste imali nekada neke prepreke da ostvarite vezu sa suprotnim polom?
Kakve su prepreke bile iz vaseg iskustva naravno?
Da li ste ih presli i da li je na kraju ,,ljubav,, pobedila?

Nemojte :banovati:!
 
@Kreptoman:
:lol: opet lololol

hahahahaha :hahaha::hahaha::hahaha:
E stvarno si legenda :D

А зашто је легенда? Ја мислим да је то сасвим реално. И ја сам раније имао сличних ситуација када нисам чак хтео ни да се смувам са неком девојком јер није из мог града јер сам знао да би мене мрзело да се цимам стално по превозу... касније када сам почео да возим, мало сам проширио круг, али опет ако је далеко (нпр даље од 30км) избегавам такве варијанте... превелики је цим...

Иначе препреке као што Лимун рече могу бити психичке (ја бих ту убацио и моралне) и физичке. Психичке које су се мени догађале су биле - она се свиђа мом ортаку, а ја њој, затим ортак мува њу, а она мене, па онда она има нека схватања која не могу да истолеришем, затим она је (много) глупа итд итд, а физичке на пример могу бити већ поменута даљина, затим нешто на њој што се мени никако не свиђа, неки њени покрети или начин љубљења итд итд.

И било је још питање - да ли сте их прешли - па ја препрекама сматрам ствари које су стварне препреке за одржање везе, дакле ствари које није могуће савладати... оно ситно нешто се десило, неко негде ишао, дошао, пошао па се све лепо решило не сматрам препрекама већ једноставно - животом... а ово што сам набројао су углавном препреке које или нисам савладао или нисам ни хтео да покушавам да савладам из моралних разлога (примери са ортацима).
 
А зашто је легенда? Ја мислим да је то сасвим реално. И ја сам раније имао сличних ситуација када нисам чак хтео ни да се смувам са неком девојком јер није из мог града јер сам знао да би мене мрзело да се цимам стално по превозу... касније када сам почео да возим, мало сам проширио круг, али опет ако је далеко (нпр даље од 30км) избегавам такве варијанте... превелики је цим...

e bre zaebano je to, ode ceo dan dok sachekam prevoz, odem do tamo, ostanem malo, sachekam prevoz nazad i vratim se eee :D

Jednino ako vam se devojka baš i nešto ne sviđa ili ste pak preveliki egoisti.

Meni prevoz bi bio najmanja prepreka da provedem makar i sat vremena sa osobom do koje mi je stalo. (ne mora to da bude momak, već i drugar, drugarica...) A da imam kola i da znam da vozim - gde bi mi bio kraj?
 

Back
Top