aj da skocimo pod voz

bundeva

Buduća legenda
Poruka
29.002
citam pre neki dan neki novinski tekst i nikako mi ne izlazi iz glavudze.. nekom paru dopizdeo zivot, videli da ne ide dalje i resili da se bace pod voz.. lepo sve utanacili, dosli do pruge, zenska se baci, a on ostane.. sta mislite da li je ispao pеder?

clanak:

 
Poslednja izmena:
Ма, то је и хтео!
Савршено убиство, и сад је free уцвељени удовац, још ће долазити рибе у црном неглижеу да му изјаве саучешће...
 
:lol: :lol: :lol:

Ко ће знати шта се у њиховим главуџама врзмало.. ту одлучују делићи секунде..
а можда је и Божа умешао прсте...:mrgreen: није он јадничак крив...:lol:
 
citam pre neki dan neki novinski tekst i nikako mi ne izlazi iz glavudze.. nekom paru dopizdeo zivot, videli da ne ide dalje i resili da se bace pod voz.. lepo sve utanacili, dosli do pruge, zenska se baci, a on ostane.. sta mislite da li je ispao pеder?


Није хтео да јој поквари могућност да постане славна ко Карењина.
 
Не бих о кретенској идеји самоубиства, ови су малко старији од Ромеа и Јулије колико сам сконтала, али је требало да се вежу међусобно, чврсто, па хајд'...
Овако, што каже Врагана, свако би нормалан испо педер...
 
Не бих о кретенској идеји самоубиства, ови су малко старији од Ромеа и Јулије колико сам сконтала, али је требало да се вежу међусобно, чврсто, па хајд'...
Овако, што каже Врагана, свако би нормалан испо педер...
Што повлачи и следеће - свако би нормалан дао такво обећање...

нешто не верујем...:whistling:
 
citam pre neki dan neki novinski tekst i nikako mi ne izlazi iz glavudze.. nekom paru dopizdeo zivot, videli da ne ide dalje i resili da se bace pod voz.. lepo sve utanacili, dosli do pruge, zenska se baci, a on ostane.. sta mislite da li je ispao pеder?

Nije ispao *****, ispao je pi zd a. Al´ je ispao i pametan.
A ona je ispala iz igre (Bog da joj dusu prosti, o mrtvima sve najbolje).
 
Mislim da je žena u toj vezi bila jača i da je on izgubio hrabrost, pa će sada on biti još jadniji, pošto je i tu omanuo. :roll:
Kakva drama. Mogli su to lepše, lakše i bezbolnije da urade. Samoubice koje tako planiraju i rade samoubistvo, iskaču pod vozove, pred kola, kamione i sl. su najgora vrsta, zato što teraju onoga koji vozi da se celoga života jede zbog onoga što se dogodilo, što je video i bio primoran da učestvuje u tome. Mislim da samoubistvo nije nužno izraz kukavičluka, ali ovakakav način je za svaku osudu i ne treba ih ni žaliti, ni davati pomena. Sebični do kraja. Ja, pa ja. Nije ni čudno kako se nisu uklopili.
 
citam pre neki dan neki novinski tekst i nikako mi ne izlazi iz glavudze.. nekom paru dopizdeo zivot, videli da ne ide dalje i resili da se bace pod voz.. lepo sve utanacili, dosli do pruge, zenska se baci, a on ostane.. sta mislite da li je ispao pеder?


svašta....e dal je to moguće.....:???:al ovako...prvo ne znam šta bi me ne daj Bože
dovelo do takvih misli:mrgreen:ali da mislim da bi i ja ispala *****, ma kakav bre
*****....pederčina najgora......:cool::cool:

jesu oni čuli za ono....život je mio ma kakav bio........:???:
 
Da, pročitao sam vest o toj užasnoj tragediji od pre neki dan i prvo što sam zapazio je neprimeren oglas, na istoj strani dotičnih novina koje su vest objavile. :eek:

U gornjem levom uglu nalazio se poduži, senzacionalistički obojen tekst o pomenutoj nesreći, a u donjem desnom uglu, dakle na istoj novinskoj strani stoji odštampan oglas sledeće sadržine:

- Menjam fiću sa kukom za trabanta sa kukom.
Šifra: kuku meni, kuku tebi.
 
Ne znam kakav ocaj i kakav poremecaj svesti mora biti da se covek odluci uopste na samoubistvo, a samoubistvo bacanjem pod voz mi je jedan od najuzasnijih nacina...

Sta reci osim uzasno, morbidno i strasno .. za oboje.
 
Ако открију мотив, није савршено.... ако га пак нема, није нормално...:lol:

Враћај ону детективку.. Чекамо да Буки изнесе још података...


e, ovaj...nisam u mogucnosti trenutno...:)

pa "tragicna ljubav" kud ces...stupidniji...motiv...
elem, toliko je budalasto da bi proslo bez poblema...
 
Da, nego bi čekala, čekala i dočekala da to uradi, pa kad bi to uradio onda bi oplela po njemu, ne vodeći računa o tome šta pričaš i kakve uvrede plasiraš. Nešto u stilu: "niti je ona bila citava a ni on zajedno s njom..."

To jednostavno nije u redu, kosi se sa svim etičkim normama, a o ostatku tvog vaspitanja neću da govorim.
 
Poslednja izmena:
citam pre neki dan neki novinski tekst i nikako mi ne izlazi iz glavudze.. nekom paru dopizdeo zivot, videli da ne ide dalje i resili da se bace pod voz.. lepo sve utanacili, dosli do pruge, zenska se baci, a on ostane.. sta mislite da li je ispao pеder?

ne mozemo sa sigurnoscu tvrditi. nisi dao dovoljno podataka da bismo mogli utvrditi njegovo seksualno opredeljenje.
 

Back
Top