SARKOZI LAŽE!

picololeone

Legenda
Banovan
Poruka
51.779
RUSIJA SE NIJE DOGOVARALA O ZAMENI MIROVNJAKA OEBS-om
Politika - Pre 40 minuta
MOSKVA - Pres služba ruskog predsednika demantovala je da su se Dmitrij Medvedev i francuski predsednik Nikola Sarkozi tokom telefonskog razgovora dogovarali o zameni ruskih mirovnjaka snagama OEBS-a u zoni bezbednosti izvan administrativnih granica Južne Osetije.

"Dmitrij Medvedev je tokom razgovora sa Nikolom Sarkozijem potvrdio spremnost na saradnju sa OEBS-om u toj zoni u skladu sa tačkom pet principa za rešavanje konflikata, koje su zajedno izradili predsednici Rusije i Francuske", navedeno je u saopštenju pres službe ruskog predsednika.

Ranije je pres služba predsednika Francuske saopštila da su se lideri dve zemlje dogovorili da misija OEBS treba da zameni rusko patroliranje u zoni bezbednosti izvan Južne Osetije, preneli su ruski mediji.

"U vreme razgovora, oni su razmotrili tampon-zonu između Južne Osetije i grada Gori i složili se da misija OEBS treba da zameni tamo rusko patroliranje", navedeno je u saopštenju u Parizu, prenela je RIA Novosti.

"U vreme telefonskog razgovora Medvedeva i Sarkozija nije se razgovaralo o zameni ruskih mirovnih snaga u zoni bezbednosti snagama OEBS", navela je pres služba Kremlja.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Evo, dragi moji, vidite kako pres sluzba francuskog predsednika laze, a to sve u cilju da zapad i EU nametnu svoju volju ne pitajuci nikog, pa ni Rusiju. E, ovog puta nece moci!

Ziveo Medvedev! Ziveo Kremlj!
 
Саркози је највећа срамота за Француски народ. Генерал Де Гол се преврће у гробу када види да му један шарлатан, швалер и америчка ***** води државу.
 
A kako mi da znamo ko ovde, ustvari, laže. Znači, fora je u tome da se Medvedevu više veruje (iz nekog razloga).
Ja zaista ne znam ko laže i šta su se i da li su se dogovorili. Zato i ne mogu da kažem...
Ako postavljač teme više gotivi Medvedeva, to meni nije dovoljan dokaz da baš on govori istinu, a Sarkozi laže.
Ni ja ne mogu da kažem da mi je Sarkozi simpatičan, daleko od toga... Ali, to što je Medvedev rekao drugačije ne znači da ovaj drugi laže...
 
A kako mi da znamo ko ovde, ustvari, laže. Znači, fora je u tome da se Medvedevu više veruje (iz nekog razloga).
Ja zaista ne znam ko laže i šta su se i da li su se dogovorili. Zato i ne mogu da kažem...
Ako postavljač teme više gotivi Medvedeva, to meni nije dovoljan dokaz da baš on govori istinu, a Sarkozi laže
.
Ni ja ne mogu da kažem da mi je Sarkozi simpatičan, daleko od toga... Ali, to što je Medvedev rekao drugačije ne znači da ovaj drugi laže...

Procitaj lepo temu. Tamo se kaze da su Francuzi jedno rekli, a Rusi to veceras demantovali. Znaci, onaj ko zadnji demantuje, taj je u pravu, "njegova je poslednja"!!!
 
A kako mi da znamo ko ovde, ustvari, laže. Znači, fora je u tome da se Medvedevu više veruje (iz nekog razloga).
Ja zaista ne znam ko laže i šta su se i da li su se dogovorili. Zato i ne mogu da kažem...
Ako postavljač teme više gotivi Medvedeva, to meni nije dovoljan dokaz da baš on govori istinu, a Sarkozi laže.
Ni ja ne mogu da kažem da mi je Sarkozi simpatičan, daleko od toga... Ali, to što je Medvedev rekao drugačije ne znači da ovaj drugi laže...

Pa s obzirom da mu je najbliži saradnik Bernar Kušner, ipak je logično da Sarkoziju nije za vjerovati čak ni onda kad sam javno prizna da laže!!! Kušner i Sarkozi su ipak ista "kuhinja", a Kušner je inače pouzdan ko' Zastavin auspuh u šestoj deceniji upotrebe!!!:hahaha::hahaha:
 
Pa s obzirom da mu je najbliži saradnik Bernar Kušner, ipak je logično da Sarkoziju nije za vjerovati čak ni onda kad sam javno prizna da laže!!! Kušner i Sarkozi su ipak ista "kuhinja", a Kušner je inače pouzdan ko' Zastavin auspuh u šestoj deceniji upotrebe!!!:hahaha::hahaha:

Ma ne kažem ja da to ne stoji..., samo tema je postavljena bez dovoljno dokaza - ovaj reko jedno, a onaj drugo, pa sad ovaj prvi laže, a ne ovaj drugi... Zašto je nemoguće da Medvedev laže? Možda je manja mogućnost, ali nije nemoguće.
 
Ma ne kažem ja da to ne stoji..., samo tema je postavljena bez dovoljno dokaza - ovaj reko jedno, a onaj drugo, pa sad ovaj prvi laže, a ne ovaj drugi... Zašto je nemoguće da Medvedev laže? Možda je manja mogućnost, ali nije nemoguće.

Empirijska analiza!!!:lol::lol::lol:

Medvedev laže MOŽDA, a govori istinu VJEROVATNO!!!
Sarkozi i Kušner lažu POD ZIHER, a govore istinu NIKAKO!!!
RAZLIKA IZMEĐU TE DVE RELACIJE JE OČIGLEDNA!!!

Uostalom Medvedev se u Južnoj Osetiji i Abhaziji bavi problemom svojih sunarodnika, a Sarkozi i Kušner tamo love u mutnom zahvaljujući tuđim problemima!!!
 
Poslednja izmena:

Back
Top