'teli ste svastaru,evo vam!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 38

Tema: 'teli ste svastaru,evo vam!

Zainteresovan član markoimarijana (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2007.
    Reputaciona moć
    41

Wink 'teli ste svastaru,evo vam!

Pozz ljudi. Zbog relativno velikog broja ljudi koji su sklopili prijateljstva bas ovde na Forumu Krstarice,resih da otvorim ovu temu za trtljanje o cemu god hocete. Naravno,morate se jos uvek pridrzavati pravila o chatovanju,spamovanju itd. Ali ovde se ne morate drzati teme,jer je ovo tema za sve.

Pa uzivajte ljudi! ! !

P.S. Ako me banuju,***. nisam kriv.

Veoma poznat
    Učlanjen
    14.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: 'teli ste svastaru,evo vam!

Eh, bash je lepo shto je neko otvorio i takvu temu... Eto ja sam bash pokazo zelju da se tako neshto desi, i predlozio Vlastima da ja bude pokretach ovako neke slichne teme, ali sam jebeno ucutkan... I naravno ne moze chovek protiv Drzave ( sa velikim d, jeli ), jer kako prekshi zakon - ode u tvorza Kolega borac za slobodu iznad je odluchio da je vreme za neka herojska dela. On ce mozda da dobije i dozivotnu

Učlanjen
    12.12.2007.
    Reputaciona moć
    41

Bogme,tebra,ne gine mi i Elektricna stolicica. A kao kaznu sto sam se usudio na ovakav ''herojski'' podvig nece me politi vodom.

Učlanjen
    12.12.2007.
    Reputaciona moć
    41

De zovni mimi75 i AnuBg da nam se pridruze u ovom specijalnom izdanju emisije iskljucivo posvecene Velikoj pesnici i daju svoj doprinos mojoj robiji.

Veoma poznat
    Učlanjen
    14.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Ah, pa da... da prokleti prestupnichki olosh izgori lepo i polako... Mozda egzekuciji ( exeqcija ) bude prisustvovao i sam Svarceneger ( sa veoma zajebano velikim s, jeli ) ...
    P.S. Tek sam sad provalio da je ovo svashtara na svahtari

Obećava
    Učlanjen
    20.08.2008.
    Reputaciona moć
    0

E pa tu sam ja...Aj sad taman ponovo da nadzidzim 6000 postova...Inace imam big problem,ja cu sad da zamislim kao da sam kod psiholga,lezim u onom i pricam vam...

Moj problem je sto se svaki dan svadjam sa mamom,jer neki klinac sad treba krene u moju skolu,u prvu godinu,a ja idem u trecu,Oboje smo iz BG,a oboje idemo u skolu u Pancevo-ja zbog tetke koja radi tamo,on sto se njegova mama i moja tetka znaju...Inace problem je sto ja moram da ga vodim u skolu,a ja imam svoje drustvo i ne treba mi neki klinac da ide samnom da slusa sta cu da pricam sa drugaricama,i da mi se kaci po odmorima...

Učlanjen
    12.12.2007.
    Reputaciona moć
    41

Pa to mi i jeste bio cilj. Hehehehe

Nego,koji ce mi ku...klinac Svarceneger na umorstvu? Treba da mi povice ''No,let him GO!'' ''Put him DOOOWN! DAAAAAUUUUNN!(ovo mozes da razumes samo ako si gledao one klipove o Svarcenegeru.)ne znam gde sam ja pokupio taj klip.

Bolje da mi dodje Will Smith,on bar ume da place.

Učlanjen
    12.12.2007.
    Reputaciona moć
    41

Ahh,rekao bih da je ovo posao za doktore Freekijevic! De da vidmo. kolega sta ti misis o ovoj jadnoj,namucenoj devojci? Mislim da nije zasluzila da je ovako muce. Ja ozbiljno mislim da treba da sutne malog u dupe i kaze mu,mali idi duvaj.

Obećava
    Učlanjen
    20.08.2008.
    Reputaciona moć
    0

Ja sam kevi rekla u busu ok da mi pravi drustvo,ali kad sidjem na stanicu ja ga ne poznajem,neka ga tetka moja vodi u skolu,ona ga je i upisala tamo,dok ne nadje drustvo svoje pa nek ide sa njima...A ako misli da ide samnom da cu da mu zagorcam taj put do skole...
    Ima da ga kuliram sve u sesnes i jos cu prcam sexualna iskustva xaxaxaa salim se to ce mu biti zanimljivo...da vidimo cega se groze muskarci daaaaa...Jao bila sam na depilaciji znas,posle na nadogradnju noktiju,na feniranje pukla sam jebenih bl;a bla

Učlanjen
    12.12.2007.
    Reputaciona moć
    41

A mogla bi i da se vadis na decka. Osim ako mali nije retard,i njemu ce biti glupo da ide uz tvoju suknju konstantno. Mogla bi da mu s'vremena na vreme kazes da treba da se vidis sa deckom. Ali tu je onda druga zackoljica. kako da se uveris da nece istrtljati to tvojoj ili njegovoj mami(u oba slucaja isto ti se vata)? lepo. kazes mu samo ovo : Mali,idi duvaj.

Obećava
    Učlanjen
    20.08.2008.
    Reputaciona moć
    0

Daj brate znaci tetka mi ne da da pricam na casu,jedno mogu do skole i kako tad da pricam o decku,ima sve da istrtlja tetki,tetka mami itd...UZAS BRE...Nerviram se...Odmor jedna solucija,nadam se da mali nece u kafic Arch pored skole jos mi fali da me vidi da purnjam pa da se obesim o sat u knez mihajlovoj...Ima sve pogresno da ga naucim da kazem nas kako mali kod te i te porf pali to i to...Ne znam,od nerviranja ne mogu da razmisljam...Kuliraza najbolje,ko da ne postoji...

Učlanjen
    12.12.2007.
    Reputaciona moć
    41

Salim se. ne bi trebala tako da pricas o maleckom decaku, mozda je mali pametan. mozda se ni njemu ne dopada da ide s'tobom vise nego tebi. Mada,ja bih pre rekao da je retard. ja sam sam isao u srednju skolu u prvoj godini. Ja iz Lazarevca. Prvi dan,poljoprivredna skola Valjevo,ne poznajem ni vazduh tamo. i guzim se ja tamo,mic po mic i eto vis. Sad imam kuma. Sreli se nas dvojica i postali ne razdvojni. ja kazem,daj mu par dana da se malko uhoda,nemoj biti ostra prema njemu. A onda,nakon par nedelja, samo mu pridjes,sutnes ga u dupe i kazes,mali idi duvaj.

Veoma poznat
    Učlanjen
    14.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

@markoimarijana Eh, ja kada sam skontao shvarcija... kontao sam kako si ti na stolici, i vichesh mu kao ARNOOOOOOOOLD, NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!
    A on kao YOOOOU'LLLL BEEEEEEEEEE BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACK...
    Nego... koleginica ima nekih problema, pa kontam da je bolje direktno nju da posavetujem nego da ovde izlazem svoje profesionalno struchno mr.dr. mishljenje, dakle
    @AnaBg: Reci malom: Mali, idi duvaj... Kada te pita shta da duva... Pa travu, kako shta... Kada ti kaze da ne pushi travu... A, ne pushish travu? Ko ne pushi travu - ne moze sa mnom do shkolice... i eto... Ozbiljno sada, reci mu ( ovo bih ja uradio ) da moze da ide sa tobom, ali da se pravi da se ne poznajete... lepo mu kazi... Necu ja da ti mene blamirash i smarash, pajseru mali... i eto... odjeb u najavi..

Elita Mannibals (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

kad je ljubav prijateljstva se raspadajuuuuu

Obećava
    Učlanjen
    20.08.2008.
    Reputaciona moć
    0

Ma ima da mu odpevam 'pozdravi je pozdravi'...Sad imam opravdanje za bezanje sa casova,bezala sam da ne idem sa tim malim...Ma nas kako me zabole ***** iskreno...Klinac neki ovakvu ribu ko sto sam ja do skole da seta e ne moze...

Učlanjen
    12.12.2007.
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio AnaBG::) Pogledaj poruku
    Ma ima da mu odpevam 'pozdravi je pozdravi'...Sad imam opravdanje za bezanje sa casova,bezala sam da ne idem sa tim malim...Ma nas kako me zabole ***** iskreno...Klinac neki ovakvu ribu ko sto sam ja do skole da seta e ne moze...
    Toooooo,mala! ! ! Jesi mu rekla?

Iako si mu rekla.

Učlanjen
    12.12.2007.
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio Mannibals Pogledaj poruku
    kad je ljubav prijateljstva se raspadajuuuuu
    ma nema prooobleeema. ma moze i ljubav. pa moja se sestra (ne rodjena) upoznala sa njenim deckom preko fona. ma nema frke. evo ih zive zajedno. verili se. a matorci se slazu ko + i -.

Obećava
    Učlanjen
    20.08.2008.
    Reputaciona moć
    0

To cu mu kazem...Alo mali jel ti znas da se oko mog broja lomi pola skole,oces da dobijes batine od nekog samo sto ides samnom u istu,...ajde sad petamau u dupe da te vidim da ides ispred mene

Učlanjen
    12.12.2007.
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio Ne_Vazim_Se Pogledaj poruku
    @markoimarijana Eh, ja kada sam skontao shvarcija... kontao sam kako si ti na stolici, i vichesh mu kao ARNOOOOOOOOLD, NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!
    A on kao YOOOOU'LLLL BEEEEEEEEEE BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACK...
    Nego... koleginica ima nekih problema, pa kontam da je bolje direktno nju da posavetujem nego da ovde izlazem svoje profesionalno struchno mr.dr. mishljenje, dakle
    @AnaBg: Reci malom: Mali, idi duvaj... Kada te pita shta da duva... Pa travu, kako shta... Kada ti kaze da ne pushi travu... A, ne pushish travu? Ko ne pushi travu - ne moze sa mnom do shkolice... i eto... Ozbiljno sada, reci mu ( ovo bih ja uradio ) da moze da ide sa tobom, ali da se pravi da se ne poznajete... lepo mu kazi... Necu ja da ti mene blamirash i smarash, pajseru mali... i eto... odjeb u najavi..
    Ahahahahahahaha,tebra,moras mi oprostiti na sporom razmisljanju. tikva mi ne funkcionise dobro u poslednje vreme. brzo se usija. moram da menjam kablove nema sta. ne mos to bez kabla! ! !

Učlanjen
    12.12.2007.
    Reputaciona moć
    41

To cu mu kazem...Alo mali jel ti znas da se oko mog broja lomi pola skole,oces da dobijes batine od nekog samo sto ides samnom u istu,...ajde sad petamau u dupe da te vidim da ides ispred mene
    pa taaako,more. nema okolisanja. nego nemoj da zaboravis ono, pridjes mu,sutnes ga u dupe i kazes,mali idi duvaj.

Veoma poznat
    Učlanjen
    14.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Muhahaha istinski si zajebana riba... ja sam se sprdao, a ti si brate stvarno izmalerisala maloga... ****** nemoj biti surova... iskopaj neki elegantiji metod... shetaj ga kao privezak za opanke ili tako neshto Mada ... nekako mi se namece... shto mu ne bi samo rekla: E, mali ...idi duvaj

Učlanjen
    12.12.2007.
    Reputaciona moć
    41

Originalno,tebra,originalno,nema sta.
    Ozbiljno sad,Ana,pridajes tom problemu preveliku paznju. ma zajebi malog,samo ga kuliraj neko vreme. (nemoj previse) moze da se desi da ti mali pomogne u necemu iduce godine. Ali nemoj da se brines oko toga previse. I nemoj da se nerviras. Sacuvaj zivce za 4-tu godinu,veruj mi trebace ti.

Obećava
    Učlanjen
    20.08.2008.
    Reputaciona moć
    0

U cemu da mi pomogne???Ma savrseno me ne zanima...U svakom slucaju javicu vam kako je prosao [rvi dan

Učlanjen
    12.12.2007.
    Reputaciona moć
    41

******,sutra kraj Beerfesta,a ja nisam popio nijedno pivo. Sramota,stvarno sramota.

Učlanjen
    12.12.2007.
    Reputaciona moć
    41

U cemu da mi pomogne???Ma savrseno me ne zanima...U svakom slucaju javicu vam kako je prosao [rvi dan
    nemo da propustis. obecala si.

javni i kakve je blamove imao klinja,da se malko smejemo. obicno u prvoj godini su najjaci blamovi.
    A sad,mala...idi duvaj!!!

Just kidding!

Slične teme

1. Odgovora: 735
    Poslednja poruka: 24.03.2009., 22:00
  2. Sta bi teli da vam prvo pokazem
    Autor MARSOVAC u forumu Arhiva
    Odgovora: 620
    Poslednja poruka: 27.07.2008., 15:11
  3. Sredimo SVAŠTARU!
    Autor SumiTara u forumu Arhiva
    Odgovora: 108